Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Duria
Posty: 5
Rejestracja: 22 kwie 2015 21:52

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Duria »

Czy za budowanie ogniska odpowiedzialna jest jakaś ukryta umiejętność? :D
Bo trochę nie rozumiem tego, dlaczego moje ognisko albo nie przypomina ogniska, albo nie jest dziełem sztuki.
"Gdzie zdrada to wtręt z obcej mowy
Podobnie jak przemoc i gwałt
Gdzie myśli nie chowa się w słowa
Lecz jawny jej daje się kształt"
Caei
Posty: 22
Rejestracja: 07 mar 2015 03:22

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Caei »

@Duria

Jak już uda się je rozłożyć, to przydałoby się trochę do niego chrustu dorzucić coby większe było...
Duria
Posty: 5
Rejestracja: 22 kwie 2015 21:52

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Duria »

To wiem... Umiem obsługiwać ognisko :D
Tylko ta kwestia mnie zastanawia.
"Gdzie zdrada to wtręt z obcej mowy
Podobnie jak przemoc i gwałt
Gdzie myśli nie chowa się w słowa
Lecz jawny jej daje się kształt"
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Herenvarno »

To standard opis.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Caei
Posty: 22
Rejestracja: 07 mar 2015 03:22

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Caei »

Mam pytanie w takiej kwestii:
W pochodzeniówce Bretończyków brakuje na 'liście dostępnych miejscowości':

- paru księstw, które widnieją na samej tabliczce: Armorica, Chablis, Chardonnay, Gracay, Sauvignon, Cabarnet i Beaujolais;
- wszystkich hrabstw, które też są na niej widoczne: Chables, Nesleaux, Bordene, Pinot, Gamay, Chenin, Laffrey, Semillon, Verdaches, Morency, Charboneau, Merlot i Fume.

Zatem czy każda rasa widzi więc różne miejscowości, są jakieś przeciwwskazania by tych - naprawdę niezłych - nazwisk nie było, czy po prostu o czymś nie wiem?
Zadumany
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2015 15:55

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Zadumany »

Założyłem dzisiaj konto i straciłem na chwilę połączenie z internetem, jak je odzyskałem byłem już wylogowany. Po zalogowaniu na konto nie bardzo wiem jak wejść do gry postacią, pomoże ktoś? :(
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Paulie »

Aby zaczac gre postacia logujesz sie po prostu na nia (wpisujac jej imie po polaczeniu). Na konto logujesz sie, by zarzadzac postaciami (np. zalozyc nowa, przejrzec swoje stworzone awatary).
Przy okazji polecam zalozyc nowego bohatera - Zadumany niemal na pewno zostanie usuniety za nieodpowiednie imie (byc moze juz zostal).
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Awatar użytkownika
Asandra
Posty: 126
Rejestracja: 09 cze 2009 23:44

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Asandra »

Kod: Zaznacz cały

 Zasady dotyczące kont i postaci
(...)
5. Tworząc nową postać należy wybrać jej imię wedle poniższych reguł:
- musi być zgodne z konwencją fantasy
- nie może być to imię postaci lub nazwa własna występująca w twórczości literackiej lub filmowej
- nie może być nazwą żadnej rzeczy lub czynności w języku polskim lub angielskim
- musi być odmienione zgodnie z regułami gramatycznymi języka polskiego i bez wykorzystania apostrofów
- nie może być wulgarne, obraźliwe lub prześmiewcze
W przypadku imienia kontrowersyjnego postać je nosząca może zostać usunięta.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Herenvarno »

Chciałem zapytać z czystej ciekawości.
Czy któryś z górników próbował się kiedyś przekopać przez zasypane korytarze Carbon, i z jakim powodzeniem (o ile była taka próba).
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Awatar użytkownika
Hiof
Posty: 105
Rejestracja: 25 gru 2011 20:33

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Hiof »

Mylę się, czy może to jest jedyny opis ciosu ostatecznego w zawodzie Barbarzyńcy?

Kod: Zaznacz cały

Naglym kopnieciem podcinasz nogi okrutnego poteznego krasnoluda przewracajac go na ziemie. Stajac okrakiem nad przeciwnikiem
wznosisz swoj zielonkawy bretonski mlot nad glowe i poteznym ciosem miazdzysz jego klatke piersiowa. Spomiedzy warg okrutnego
poteznego krasnoluda wyplywa struzka ciemnej krwi, a jego oczy zachodza bielmem.
Jeśli jedyny to wielka szkoda. Trzymając dwuręczny młot, aż się prosi aby niektórym przeciwnikom miażdżyć czaszki wśród rozbryzgów świeżej krwi, gdy stoją jeszcze na nogach. Cios z podcięciem ciekawy, ale wykorzystywany prawie za każdym razem robi się bardzo monotonny.
ODPOWIEDZ