Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Gruer
Posty: 116
Rejestracja: 09 lis 2011 19:12

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Gruer »

Musisz w takim razie liczyć na to że ktoś te skaveny wybije i będziesz mógł pozbierać tenże sprzęt. Na snoty bym nie liczył. Ogólnie specami od spaczenia były skaveny no i chaos sam w sobie na złych ziemiach ale tam tym bardziej nie masz czego szukać.
Awatar użytkownika
Lylly
Posty: 26
Rejestracja: 27 cze 2014 17:47

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Lylly »

Chodzą też pogłoski, że śmierć pomaga.
Amarr
Posty: 18
Rejestracja: 30 sie 2014 13:03
Lokalizacja: Rotherham

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Amarr »

> gzwycofaj sie za elfa
xxx nie pozwoli ci na to.

Nie pozwala mi na to osoba za ktora chce sie wycofac...


Czy ktos ma pojecie o co chodzi?
Sad tears walkin in the cloudly heaven, looking for a shining star...
Khorgim
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2014 23:52

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Khorgim »

Ten ktoś ma wyłączoną opcję zgody na wycofywanie.
Polecam ?opcje.
Amarr
Posty: 18
Rejestracja: 30 sie 2014 13:03
Lokalizacja: Rotherham

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Amarr »

Dzieki Khorgim:)
Sad tears walkin in the cloudly heaven, looking for a shining star...
Morgula
Posty: 4
Rejestracja: 07 sty 2015 00:56

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Morgula »

Mam takie głupie pytanie... mam rybkę, ale nie da się jej zjeść. Co zrobić, żeby się dało, jak to zrobić oraz czego do tego potrzeba?
A... drugie pytanie. Znalazłam piec w pałacu w Novigradzie i do rozpalenia potrzebne jest coś na opał i ogień. Są tu jakieś krzesiwa czy co?
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Herenvarno »

Pytanie nie jest glupie. O to wszystko popytaj innych, przebywajacych w swiecie arkadii, to sa informacje, na ktore chetnie ktos ci udzieli odpowiedzi. Pytania na forum zadajemy zazwyczaj wtedy, gdy poswiecimy na poszukiwanie odpowiedzi jakis czas i energie w grze, i nie jest to kilka minut, lecz zwykle sa to dnie poszukiwan. Dziwnie sie sklada, bo jak siegam pamiecia, to odpowiedzi na powyzsze pytania ktore wlasnie zadajesz, uzyskalem w pietnascie minut mojej pierwszej stycznosci z Arkadia (poza sprawa rybek). Uwierz mi, nie znalem wtedy wiecej jak siedem lokacji Novigradu, tyle swiata zwiedzilem. Mysle ze to kwestia checi poznania Mudowego swiata poganiaja nas do poszukiwan rozwiazan w grze wlasnie, forum jest dla nas sprawa ostateczna.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Haern »

Jeśli chodzi o rybkę, to pytanie jak najbardziej nadaje się na forum, gdyż na Arkadii nikt nie byłby w stanie odpowiedzieć, dlaczego tej ryby nie można zjeść, a inne już można.
Przedmiot "rybka" jest przynętą wędkarską i nie jest przeznaczony do jedzenia dla postaci, forma rozwiązania technicznego po prostu.
Saske
Posty: 15
Rejestracja: 09 sty 2015 02:31
Lokalizacja: G.

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Saske »

Nie do końca wiem, czy pytania w odpowiednim dziale, ale że jestem początkującym graczem na Arkadii, to zaryzykuję:

1) Z tego co wiem, to wraz z reformą doświadczenia w 2004 roku ocena przeciwnika wpływała na dodatkową linijkę przy ocenie... No właśnie, przeciwnika. Zauważyłem, że linijka ta się nie pojawia. Wynika to z niskiego poziomu umiejętności, czy wycofania się z tego pomysłu? Jeśli odpowiedź na drugie pytanie brzmi 'tak', to czy ta umiejętność ma jakieś sensowne zastosowanie oprócz porównywania cech postaci z inną postacią?
2) Czy ciosy przeciwników, którzy walczą bez broni są parowane bronią? Jeśli nie, to czy jest to uwzględniane przy wyliczaniu siły bojowej postaci względem przeciwnika?
3) Czy jest jakiś magiczny odpowiednik komendy 'wez xxx z cial'?
4) Czy istnieje tutaj praca drwala?

@down: Dziękuję Wam.
Ostatnio zmieniony 09 sty 2015 11:14 przez Saske, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Herenvarno »

Saske pisze:Nie do końca wiem, czy pytania w odpowiednim dziale, ale że jestem początkującym graczem na Arkadii, to zaryzykuję:

1) Z tego co wiem, to wraz z reformą doświadczenia w 2004 roku ocena przeciwnika wpływała na dodatkową linijkę przy ocenie... No właśnie, przeciwnika. Zauważyłem, że linijka ta się nie pojawia. Wynika to z niskiego poziomu umiejętności, czy wycofania się z tego pomysłu? Jeśli odpowiedź na drugie pytanie brzmi 'tak', to czy ta umiejętność ma jakieś sensowne zastosowanie oprócz porównywania cech postaci z inną postacią?
2) Czy ciosy przeciwników, którzy walczą bez broni są parowane bronią? Jeśli nie, to czy jest to uwzględniane przy wyliczaniu siły bojowej postaci względem przeciwnika?
3) Czy jest jakiś magiczny odpowiednik komendy 'wez xxx z cial'?
4) Czy istnieje tutaj praca drwala?
1- Dodatkowa linijka opisu zaginela w pomrokach dziejow. To jedyne zastosowanie.
2- Nie umiem ci odpowiedziec, moze kompetentna osoba sprawdzi i podzieli sie tym, co w kodzie arki "piszczy".
3 - Jesli chodzi o jednorazowe ograbianie wielu cial, to nie istnieje.
4- Kiedys istniala, ale jedynym profitem zyskiwanym w ten sposob, byla gotowka (niewielka). Podobnie jak praca szczurolapa w Novigradzie, tyle ze ta druga dorzuca jakies tam Experience.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
ODPOWIEDZ