Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Maylinne
Posty: 98
Rejestracja: 16 lis 2011 16:44

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Maylinne »

Z bojowych zawodów ukrywanie na sensownym poziomie mają tylko nożownik i partyzant. Nożownik ma speca z pierwszej linii, dobrze sobie radzi w walce jeden na jeden, spokojnie może expić w średniej zbroi. Gdyby jeszcze do tego miał tak dobre (czy lepsze jak chcą niektórzy) ukrywanie, jaki byłby sens grania partyzantem?

Poza tym nożownik nie ukrywa się "dobrze tylko w mieście". Ukrywa się wszędzie zgodnie ze swoim umem, a w mieście lepiej, ma do niego plus - nie minus poza miastem.

I ostatnie - przydatności zawodu w porównaniu z innymi zdecydowanie nie nazwałabym niską.
Thork
Posty: 55
Rejestracja: 18 sty 2010 00:34

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Thork »

Wysokiej przydatności też nie ma. W większości mają go rpgowcy albo sekondy polujące na mutantów w obozach hashutów.

Dodawanie wszędzie gdzie się da walki w szyku i zasłon też nie pomaga.
Awatar użytkownika
Caradhras
Posty: 112
Rejestracja: 27 lut 2009 01:30
Lokalizacja: Craag Ros

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Caradhras »

Porownaj sobie spasionego Korka i Legioniste ... Owszem mam kilka umow na tarcze wiecej (zadna roznica) I marginalnie lepsze druzynowki ale place za to nieistniejacym specem I ogolna nie przydatnoscia do niczego ... To ja poprosze bonus do defensow na legioniscie o obcinke do defensow korka zeby moj zawod nadal sie liczyl w swiecie ;) lol
Maylinne
Posty: 98
Rejestracja: 16 lis 2011 16:44

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Maylinne »

Super wysokiej też nie, generalnie chodzi o to, że każdy zawód miał podobną przydatność, a nie jeden z nich był najlepszy. ;) Nożownik nadaje się do PK, ale też nie expi się nim źle (na odpowiednim expowisku) i w drużynie też zwiększa siłę rażenia.

Jeśli chodzi o legionistę to także się nie zgodzę, bo ten zawód też pewną postacią miałam. Kilka treningów tarczy więcej to duża różnica, a i drużynówki bardzo się przydają do... (tu niektórych zaskoczę) wypraw drużynowych. Nie zapominajmy też o wycofce i rozkazach, które (obie) pozwalają efektywnie expić idlującą osobę z marginalnym jej udziałem.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Herenvarno »

Czy tylko ja mam wrazenie iz, temat odbiegl od od topicku "pomoc" a przeniosl sie na luzna rozmowe o "zawodach?
Proponuje przeniesc te rozmowe do odpowiedniego podforum, nie zasmiecanie zas miejsca, gdzie ktos moze chciec wyszukac informacje dotyczace "POMOCY"
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Vamaraxa

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Vamaraxa »

Skoro o zawodach mowa... Co polecacie? Chcialbym by moja postac walczyla dwiema brońmi... Ale... Sztylety sa fajne, ale wole miecze. Tyle ze dwie bronie i miecze ma jedynie fanatyk, a sam miecznik ma najlepiej przy dwurecznym, ktorych to dwurecznych mieczy niezbyt lubie.


Jakieś sugestie, rady czy cokolwiek?


Mysle tez nad nozownikiem, ale jak mowilem wole miecze niz sztylety ;<

Zapomnialem wspomniec. Fanatyk o tyle mi ni lezy, ze moja postac ie jest zbyt religijna.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Herenvarno »

Nazwa zawodu niekoniecznie odnosi sie do aspektow religijnych, przeciez moze to byc domyslnie "fanatyk dobrego zarcia", :D Albo fanatycznie czci walke przy pomocy dwoch broni :P
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Vamaraxa

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Vamaraxa »

Ale specjalny cios podchodzi pod bostwo podobno xD


No to jeszcze pytanie: Jak zrobic by cie gwardzisci nie chcieli zabic ;_; xD
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Herenvarno »

Nie robic nic, coby chcieli zabijac.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Vamaraxa

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Vamaraxa »

Hmm... Nie wiem dokladnie kiedy zbrodnie widac kiedy nie, musze gdzies chyba itemki w banku zostawic i dac sie ubic.
ODPOWIEDZ