Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Cayra
Posty: 17
Rejestracja: 24 lip 2014 14:51

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Cayra »

mam w ekwipunku dwa masywne sztylety (z goblinow) jestem wyuczona walki dwiema brońmi, a mogę założyć tylko jeden z nich...
jak zalozyc oba? dzieki
* * *
Brombur
Posty: 40
Rejestracja: 28 lut 2013 17:35

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Brombur »

Dobądź sztyletów?
Mikkel

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Mikkel »

dobadz sztyletu
[enter]
dobadz drugiego sztyletu
[enter]

Możesz nawet wybrać którego chcesz dobyć którą ręką.

EDIT:
I moje pytanie jeszcze: Czy tylko ja odnoszę takie wrażenie, że wszystkie dziki jak cale Imperium długie i szerokie są takie same? W Ishtar mają dziki w rodzaju "<cecha1> <cecha2> dzik", a w Imperium są wszystkie od jednej lochy chyba, potężne ryże... Ktoś wie czemu tak?
Awatar użytkownika
Cayra
Posty: 17
Rejestracja: 24 lip 2014 14:51

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Cayra »

taaa, logiczne myślenie nie boli
nie wiem, czy zadziała, bo w tej chwili nie moge wypróbować, ale takiej opcji nie wpisywałam :]

Kochani, pytanko, jak bijemy potwory w lesie, w grupie 3 osobowej, to tekst mi lata przed oczami jak szalony, po godzinie takiego bicia moge tylko z automatu cisnąć wspieraj, bo oczy bolą i nic nie widze, uciążliwe to bardzo, trudno wyłapać istotniejsze informacje - 3 postacie 3-4 potwory i kazdy "cos gada", czat sie przewija błyskawicznie. Ktos wczoraj mi podpowiedzial zeby ustawic opcje wyswietlania na skrocone (szkoda ze dopiero pod koniec "bicia" w lesie :)), duuuzo pomoglo, ale czy mozna jeszcze cos zmodyfikowac, cos pokombinowac zeby czat byl czytelniejszy bardziej przejrzysty, szczególnie w sytuacji jak powyzej?

@Mikkel probowalam wielu kombinacji z dobywaniem sztyletów, prawa, lewa, jakiego (nie wpadlam na dobadz sztyletów albo cos zle wpisywalam, albo nie wiem, zaspana bylam, czy skolowana migajacym czatem, czy co tam jeszcze hyhy :roll:
* * *
Awatar użytkownika
Vae
Posty: 62
Rejestracja: 07 sie 2011 04:25

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Vae »

Cayra pisze: Kochani, pytanko, jak bijemy potwory w lesie, w grupie 3 osobowej, to tekst mi lata przed oczami jak szalony, po godzinie takiego bicia moge tylko z automatu cisnąć wspieraj, bo oczy bolą i nic nie widze, uciążliwe to bardzo, trudno wyłapać istotniejsze informacje - 3 postacie 3-4 potwory i kazdy "cos gada", czat sie przewija błyskawicznie. Ktos wczoraj mi podpowiedzial zeby ustawic opcje wyswietlania na skrocone (szkoda ze dopiero pod koniec "bicia" w lesie :)), duuuzo pomoglo, ale czy mozna jeszcze cos zmodyfikowac, cos pokombinowac zeby czat byl czytelniejszy bardziej przejrzysty, szczególnie w sytuacji jak powyzej?
Musiałabyś pokombinować ze swoim klientem, szczególnie ze skracaniem opisów walk i kolorowaniem.

Ja powiem szczerze, że uratowały mnie skrypty http://ethel.pl/arkadia/ (używam zMUD 7.21)

V
Ostatnio zmieniony 07 sie 2014 18:47 przez Vae, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Cayra
Posty: 17
Rejestracja: 24 lip 2014 14:51

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Cayra »

ja gram przez przeglądarkę
i wczoraj na przykład strasznie mi "szarpała" gra, jakies lagi 3-4 sek zanim komenda wskoczyła, zresztą nie tylko mnie szarpało, koledze również
przy czym inne strony mi śmigały bez problemu zadnego
* * *
Awatar użytkownika
Vae
Posty: 62
Rejestracja: 07 sie 2011 04:25

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Vae »

Myślę, że na dłuższą metę warto pomyśleć o jakimś kliencie.

V
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Terenes »

Cayra pisze:taaa, logiczne myślenie nie boli
nie wiem, czy zadziała, bo w tej chwili nie moge wypróbować, ale takiej opcji nie wpisywałam :]

Kochani, pytanko, jak bijemy potwory w lesie, w grupie 3 osobowej, to tekst mi lata przed oczami jak szalony, po godzinie takiego bicia moge tylko z automatu cisnąć wspieraj, bo oczy bolą i nic nie widze, uciążliwe to bardzo, trudno wyłapać istotniejsze informacje - 3 postacie 3-4 potwory i kazdy "cos gada", czat sie przewija błyskawicznie. Ktos wczoraj mi podpowiedzial zeby ustawic opcje wyswietlania na skrocone (szkoda ze dopiero pod koniec "bicia" w lesie :)), duuuzo pomoglo, ale czy mozna jeszcze cos zmodyfikowac, cos pokombinowac zeby czat byl czytelniejszy bardziej przejrzysty, szczególnie w sytuacji jak powyzej?

@Mikkel probowalam wielu kombinacji z dobywaniem sztyletów, prawa, lewa, jakiego (nie wpadlam na dobadz sztyletów albo cos zle wpisywalam, albo nie wiem, zaspana bylam, czy skolowana migajacym czatem, czy co tam jeszcze hyhy :roll:
opcje opisywanie -

Spowoduje ze beda komunikaty tylko o ciosach ktore dotycza tylko bezposrednio Ciebie, wiec spamu na ekranie bedzie mniej. Walka innych bedzie tylko sygnalizowana.
Mikkel

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Mikkel »

A w kwestii robiącego się w postach nieporządku po tym, jak użytkownicy (tak, w tym i ja) umieszczają posty w niewłaściwych tematach: może by tak wyznaczyć parę Zaufanych Osób (broń borze nie "Zadufanych Osób") do usuwania co mniej merytorycznych postów i przenoszenia ich z tematu do tematu? Bynajmniej się na piastowanie takiej funkcji nie zgłaszam, tylko pomysł rzucam.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Rafgart »

Duzo latwiej syfu nie robic, niz potem go sprzatac. Szczegolnie, ze duzej czesci roznych 'fajnych' postow nawet nie ma gdzie przeniesc.
ODPOWIEDZ