Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Hiof
Posty: 105
Rejestracja: 25 gru 2011 20:33

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Hiof »

Ograniczony stażem? Przecież fajka nie jest itemem stałym.
Amras
Posty: 17
Rejestracja: 13 lut 2009 22:14

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Amras »

Zdravik tylko porównuje to do stażu.

Z moich obserwacji, jakość tytoniu, która przekłada się na jego cenę, ma wpływ na szybkość przyrostu uma, nie wydaje mi się jednak aby było jakieś ograniczenie jak w stażach, że max 5h palenia w tygodniu podbija ci tego uma. Im wyższy um palenie tym bardziej skomplikowane wzory można tworzyć. Moim zdaniem jednak trochę za szybko ten um spada jeśli się nie pali ale dla zainteresowanych nałogowców nie powinien być to raczej problem.

pzd.
Hurio
Posty: 108
Rejestracja: 12 maja 2014 08:53

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Hurio »

Mam takie pytanie wraz z sugestia.

Dotarlem do pewnego rzemieslnika, u ktorego mozna zamowic sygnet z herbem. Mozna samemu stworzyc herb co jest swietnie zrobione (paleta kolorow moglaby byc troszke wieksza ale to malutki minus) a takze z pozoru wybrac juz istniejacy herb.
Jednak gry probuje wybrac owy istniejacy herb rzemieslnik przerywa prace i oznajmia iz nie wyrabia istniejacych herbow.

Tu nasuwa mi sie pytanie czy to jest swego rodzaju blad czy tak powinno byc, a takze pewna sugestie czy nie daloby sie tego zmienic na zasadzie polaczenia z pochodzeniem postaci? Np. Nilfgardczyk moze zamowic sygnet z herbem Nilfgardu ale Redanczyk juz nie.
Thork
Posty: 55
Rejestracja: 18 sty 2010 00:34

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Thork »

Przypuszczam, ze herby sa jak imiona - nie moze byc dwoch identycznych.

dol: moze przypisuje herb do osoby ktora pierwsza go zamawiala
Jest tez opcja, ze faktycznych herbow wystepujacych w sapku/mlotku nie mozna uzyc.
Ostatnio zmieniony 07 cze 2014 10:42 przez Thork, łącznie zmieniany 1 raz.
Maylinne
Posty: 98
Rejestracja: 16 lis 2011 16:44

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Maylinne »

Co to znaczy dwóch identycznych? Herb Nilfgaardu to herb Nilfgaardu, jest identyczny sam ze sobą i identyczny dla każdego Nilfgaardczyka. Pytanie dotyczyło czegoś innego. Snucie niepotwierdzonych przypuszczeń luźno związanych z tematem nikomu nie pomoże.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Rafgart »

Jak zglosisz blad na mudzie podajac co dokladnie powiedzial ci NPC, to sie sprawdzi. Wybor kolorow jest ograniczony do rzeczywistych barw heraldycznych.
Hurio
Posty: 108
Rejestracja: 12 maja 2014 08:53

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Hurio »

Rafgart pisze:Jak zglosisz blad na mudzie podajac co dokladnie powiedzial ci NPC, to sie sprawdzi. Wybor kolorow jest ograniczony do rzeczywistych barw heraldycznych.
Rozumiem, przy najblizszej okazji zglosze, dzieki.
Celt
Posty: 9
Rejestracja: 14 maja 2014 19:51

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Celt »

Dostałem gołębia z wiadomością ale nadawca się nie podpisał.
Można jakoś sprawdzić od kogo przyleciał gołąb ?
Gość

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Gość »

Z moich obserwacji wynika, ze sie nie da. Ale mozna odeslac golebia z zapytaniem o imie :)
Awatar użytkownika
Kornelia
Posty: 4
Rejestracja: 09 cze 2014 11:50

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Kornelia »

Cześć,
Orientuje się ktoś może czy da się złowić na Arce karpia? jest mi potrzebny do zadania od Lavinii. Przepatruje temat ryb na Wiki, stronę Wakahiko i widnieje tam najbliższy tej nazwie karpińczyk. Póki co cierpliwie łowię i oglądam każde rybsko.
Edit; próbowałam wcisnąć jej ryby z połowu, ale żadnej nie chciała :(
ODPOWIEDZ