Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Rafael
Posty: 85
Rejestracja: 04 mar 2009 11:05

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Rafael »

Roztocz: jak zabijesz cokolwiek to najpierw jest cialo np. szczura, pozniej szczatki, a potem zostaje jakas kosc, czy zeby, albo i nic (chyba ze bylo cos w ciele), szczury raczej powinny byc takie, jak to okresliles, swieze czyli przed rozlozeniem sie.

Co do paczek to Ci adresaci ktorzy sa w obrebie miasta/wsi w ktorej bierzesz zlecenie Najczesciej sa podani tylko z imienia, a Ci ktorzy maja dodane miasto/wies obok imienia, sa dalej. Najlepiej polaz po wszystkich piekarniach/karczmach itd i zrob sobie liste imion, a pozniej mozesz roznosic paczki, jak pewnie zauwazyles paczki na bliskie odleglosci (niestety tez najtansze) mozesz nosic od razu, a te za ktore jest wiecej mamony bedziesz mogl dopiero po jakims czasie roznoszenia paczek lokalnych. Spradzic mozesz komenda bodajze sprawdz reputacje. System paczek jest zrobiony troche po to, zeby mlodzi gracze poznali zakamarki miast i ogolnie Arkadii, a przy okazji zarobili calkiem niezle na umiejetnosci czy rozbudowywanie postaci.
Jest sporo miejsc wartych odwiedzenia, niech Twoja kariera pocztyliona bedzie dluga i owocna :D

R.
Dinin
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2014 09:34

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Dinin »

Mam pytanie, mianowicie rozlaczylem sie w gospodzie na pietrze we wiosce startowej, po ponownym zalogowaniu w lokacji jest napisane, ze "jest jedno wyjscie - schody" - na polnocnym wschodzie. Probuje wszystkich wyjsc, razem z gora i dolem i ciagle wyswietla sie komunikat, ze nie widze zadnego wyjscia. Blad? - zgloszony, ale co dalej?
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Herenvarno »

A odbyla sie proba wklepania "schody"?
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Dinin
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2014 09:34

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Dinin »

nie... zjebalem :oops:
Nargond
Posty: 13
Rejestracja: 01 maja 2014 22:41

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Nargond »

Na Arkadii odpowiedzi nie odebrałem, na maila także, a "Pytania do czarodziei" zablokowane, więc pytam tu: Czy jeśli się coś przeskrobało, to można mimo to zostać wizem?

Edit: Dziękuję bardzo za odpowiedź. :)
Ostatnio zmieniony 16 maja 2014 23:18 przez Nargond, łącznie zmieniany 1 raz.
Dymhard
Posty: 109
Rejestracja: 26 cze 2010 18:12

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Dymhard »

http://arkadia.rpg.pl/faq/czy-i-jak-zos ... orem#t7n70

Według mnie jeśli za kare nie skasowano ci konta albo głównej postaci tylko dano jakąś lżejszą kare to nie ma przeciwwskazań.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Rafgart »

To ze sie cos 'przeskrobalo' na pewno nie skresla. Kazdemu zdazylo sie zrobic cos glupiego. Skreslic moze nieodpowiednia motywacja lub jej brak.

Jednak w chwili obecnej, biorac pod uwage potrzeby Arkadii i nasze doswiadczenia, szansa, ze przyjmiemy kogos nowego, jest raczej niewielka.
Roztocz
Posty: 3
Rejestracja: 15 maja 2014 11:39

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Roztocz »

mam problem z komendami "wespnij się" i "zejdź". Jakich zwrotów trzeba użyć. Próbowałem już "po ścianie", "w górę/dół " itp, ale to nadal nie działa :|.
Z góry (właściwie z Gór Czarnych :) ) dziękuje za odpowiedź.
Corief
Posty: 14
Rejestracja: 04 cze 2013 17:44

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Corief »

Roztocz pisze:mam problem z komendami "wespnij się" i "zejdź". Jakich zwrotów trzeba użyć. Próbowałem już "po ścianie", "w górę/dół " itp, ale to nadal nie działa :|.
Z góry (właściwie z Gór Czarnych :) ) dziękuje za odpowiedź.
Może to się wydawać dziwne ale musisz określić gdzie chcesz się wspiąć

wespnij sie do gory
wespnij sie na gore
wespnij sie na polke

zejdz na dol
zejdz na polke

Czasami z długiego opisu lokacji można wywnioskować gdzie się możesz wspiąć lub zejść. Zazwyczaj działa wespnij sie do gory i zejdz na dol
Celt
Posty: 9
Rejestracja: 14 maja 2014 19:51

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Celt »

Jaka umiejętność odpowiada za wycinanie mięsa bądź skóry z ciała ?
ODPOWIEDZ