Gdzie mogę znaleźć... ?

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Adair
Posty: 86
Rejestracja: 21 lut 2017 09:30

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Adair »

Znajdziesz.
Feril
Posty: 86
Rejestracja: 25 paź 2011 20:59

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Feril »

Gunbjorn pisze: 30 sty 2021 19:21 Czy znajdę na Arkadii jakieś sprzęty, lokacje itp. , powiązane z norską?
Jest pochodzeniowka z Norski (NPC w Bogenhaffen).
Co do sprzetu, niestety nie umiem pomoc.
Gunbjorn
Posty: 11
Rejestracja: 29 sty 2021 21:49

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Gunbjorn »

Pochodzenie już mam! Dziękuję. Interesuje mnie sprzęt. Chociaż w sumie jakiś hełm z rogami i mamy Norski hełm:D
Awatar użytkownika
Kregan
Posty: 181
Rejestracja: 07 cze 2015 23:56

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Kregan »

Gunbjorn pisze: 01 lut 2021 14:12 Pochodzenie już mam! Dziękuję. Interesuje mnie sprzęt. Chociaż w sumie jakiś hełm z rogami i mamy Norski hełm:D
Przeróżne futrzaki typu płaszcze, buty itp. spokojnie znajdziesz. Generalnie wygląd dla się zrobić ale o przedmioty typowo z przymiotkiniem albo w opisie, ze pochodzą w Norski to trochę przegrana sprawa jeśli chodzi o ogólny dostęp. Ale tak podpowiem, że kombinując i zagadując z kimś ze stowarzyszenia gnomich wynalazców to kto wie, no ale to już trochę samozaparcia, "zależy jak bardzo ci zależy";).
Mowisz do posiwialego wiekowego kruka w Khazalidzie: Co poradzisz jak nic nie uradzisz.
Posiwialy wiekowy kruk kracze w Khazalidzie: Niiic.
Gunbjorn
Posty: 11
Rejestracja: 29 sty 2021 21:49

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Gunbjorn »

Dzięki śliczne. :D To tak na przyszłość. Bo póki co więcej przesuwania się po expowiskach niż erpega :))))
Arnos
Posty: 11
Rejestracja: 09 sty 2023 22:30

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Arnos »

Arkadiowa Wiki twierdzi, że ktoś w Oxenfurcie naucza tropienia - czy można prosić o wskazówkę, kto? Wydaje mi się, że przepytałem chyba wszystkich mieszczan, strażników, marynarzy, żebraków i pijanych studentów i nikt tam nie wydaje się skory do dzielenia się żadną przydatną wiedzę (przynajmniej na ten temat)...
Chyba że to nieaktualna informacja na wiki?
Awatar użytkownika
Kregan
Posty: 181
Rejestracja: 07 cze 2015 23:56

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Kregan »

Możliwe, że wytrenowałeś w innym miejscu wyżej i tych treningów w Oxenfurcie już nie zobaczysz. W Oxenfurcie treningi są rozrzucone pomiędzy npcami a uniwersytetem. (osobiscie nie pamietam, gdzie tam to było)
Mowisz do posiwialego wiekowego kruka w Khazalidzie: Co poradzisz jak nic nie uradzisz.
Posiwialy wiekowy kruk kracze w Khazalidzie: Niiic.
Arnos
Posty: 11
Rejestracja: 09 sty 2023 22:30

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Arnos »

Rzecz w tym, że właśnie tej umiejętności mi brakuje, nie mam jej w ogóle wytrenowanej (wyleciało mi z głowy, że miałem się wybrać do Imperium i znaleźć kogoś kto mnie jej poduczy, później znalazłem na wiki informację, że podobno jest w Oxenfurcie-mieście i tak trafiłem tu gdzie jestem - do tego tematu ;) ). Może ktoś się przede mną schował akurat... (Gaunez, czy to ty nicponiu, znowu na uciechy żeś poszedł zamiast nauczyć mnie czegoś pożytecznego?) O tą umiejętność jakoś specjalnie trzeba było podpytać, zagadać?
Dogid
Posty: 135
Rejestracja: 26 lis 2010 17:48

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Dogid »

Może na katedrze szpiegostwa być sprawdził..
Arnos
Posty: 11
Rejestracja: 09 sty 2023 22:30

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Arnos »

Hmmm... Czy dobrze rozumiem, że mówimy o Katedrze Historii Najnowszej i o znajdującym się tam pokoiku z regałami, wypełnionymi księgami?
Jeśli tak, to chyba niestety nie tam, ponieważ nie mam tam do wytrenowania żadnych umiejętności, a na liście umiejętności tropienia brak...
ODPOWIEDZ