Gdzie mogę znaleźć... ?

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Vidris
Posty: 85
Rejestracja: 26 maja 2015 14:06
Lokalizacja: Powiem jak się dowiem.

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Vidris »

Oooookiej, to teraz z innej beczki: Czy na Arce jest coś takiego jak koszula nocna, a jeśli tak, to gdzie można ją zdobyć?
Wydra uważana jest za jedno ze zwierząt zmiennokształtnych; legendy opowiadają o wydrach zmieniających się w piękne kobiety, uwodzących mężczyzn i zjadających ich. W mniej drastycznych historiach wydry zmieniają się w ludzi żeby robić psikusy.
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Gerdia »

re up:
Na pewno nie wprost w shorcie, ale nie wykluczone, że jakiś long sugeruje o nocnym zastosowaniu stroju.

Aleksa pisze:Dokladnie, nie ma czegos takiego jak licencja na muszelki.
Dzisiaj nie ma, jutro już będzie ;)

Pozdrawiam,
G. :twisted:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Narmaniel

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Narmaniel »

Jeśli na Arkadii nie ma rzeczy, którą chciałabyś mieć i nie jest to magiczna elfia płytówka z mchu, piór i wiosennego kwiecia, to napisz opis tego czegoś i zgłoś pomysł. Najlepiej w NPCu lub sklepie od którego lub w którym chciałabyś to zakupić. Możesz też śmiało napisać cały sklep z NPCem i listą nocnej garderoby. Problem polega na tym, że jeśli zlikwidowano NSR, to Wizowie RACZEJ nie zakodują tego typu rzeczy.
Kjell
Posty: 70
Rejestracja: 23 kwie 2015 11:01

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Kjell »

Narmaniel pisze:Problem polega na tym, że jeśli zlikwidowano NSR, to Wizowie RACZEJ nie zakodują tego typu rzeczy.
Eee... trochę niezorientowany jestem. Co to NSR?
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Tercoral »

Novigradzkie Stowarzyszenie Rozkoszy - klub pan do towarzystwa pozniej speluna pedofili wykorzystujacych seksualnie mlodociane kandydatki (tak slyszalem :P)
Tęczowe serce... :oops:
Awatar użytkownika
Vidris
Posty: 85
Rejestracja: 26 maja 2015 14:06
Lokalizacja: Powiem jak się dowiem.

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Vidris »

Narmaniel pisze:Jeśli na Arkadii nie ma rzeczy, którą chciałabyś mieć i nie jest to magiczna elfia płytówka z mchu, piór i wiosennego kwiecia, to napisz opis tego czegoś i zgłoś pomysł. Najlepiej w NPCu lub sklepie od którego lub w którym chciałabyś to zakupić. Możesz też śmiało napisać cały sklep z NPCem i listą nocnej garderoby. Problem polega na tym, że jeśli zlikwidowano NSR, to Wizowie RACZEJ nie zakodują tego typu rzeczy.
Napisane i zgłoszone. Niestety jako ogólny pomysł, żebym wcześniej wiedziała, że mogę w NPCu czy lokacji... :roll:
Czekam, jeśli zobaczę, że się przyjmie już mam kilka nowych pomysłów...

Edit: Do pomysłu, który już na arce zgłosiłam nie da się wrócić i dopisać sugestii gdzie bym ewentualnie chciała widzieć ten element garderoby?
Wydra uważana jest za jedno ze zwierząt zmiennokształtnych; legendy opowiadają o wydrach zmieniających się w piękne kobiety, uwodzących mężczyzn i zjadających ich. W mniej drastycznych historiach wydry zmieniają się w ludzi żeby robić psikusy.
Awatar użytkownika
Tuna
Posty: 108
Rejestracja: 22 gru 2013 07:09

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Tuna »

Musiałabyś napisać nowy pomysł, może i usprawiedliwić się i wyjaśnić w nim do czego nawiązujesz. Mało profesjonalne, ale jeśli jest marzenia są tego warte...
Mi pozwolono zgłosić pomysł na przedmiot, a później po drugim takim pomyśle jakby korygującym zmienić jego wygląd. I udało się. Powodzenia, żeby nie było!
Ulf pisze:Witaj Tuńczyku!
ps wiedziałaś, że Tuńczyk - to po łacinie 'Przyjaciel Żółwia' (Tuń - przyjaciel, Czyk - żółwia)? ;)
Rork pisze:“ Tuńczyk ma 14% białka! masa po nim przyrasta szybciej niż populacja cyganów na Słowacji! ”
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Rafgart »

Nie kodujemy zadnych przedmiotow z szeroko pojetej kategorii bielizny.
Narmaniel

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Narmaniel »

All hail Rafgart! Za jasne stanowisko w tej sprawie.

Szczere dziękuję. :ugeek:
Kjell
Posty: 70
Rejestracja: 23 kwie 2015 11:01

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Kjell »

Vidris nie pozostaje ci nic innego jak skombinować jakąś jedwabistą tudzież powłóczystą szatę i erpergować z niej koszulę nocną. ;)
ODPOWIEDZ