Gdzie mogę znaleźć... ?

Forum Pomoc dla Początkujących.
Wierzbica
Posty: 8
Rejestracja: 06 maja 2020 10:59

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Wierzbica »

Szukam Fluxy od jakiegoś czasu. Dostałam hint, że jest koło Grabowej Buchty, no to szukam i nigdzie nie widzę. Macie jakieś podpowiedzi?
I czy przez pola przy Grabowej Buchcie da się jakoś wejść do lasu? opis sugeruje, że tak, ale nijak mi się nie udaje (drzewa mi zasłaniają czy jak)

Kod: Zaznacz cały

ob las
Nie zauwazasz niczego ciekawego. Moze, gdyby udalo ci sie wejsc do lasu, dalo by sie dostrzec cos wiecej.
Jasko
Posty: 71
Rejestracja: 06 sty 2012 11:17

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Jasko »

Wierzbica: Fluxa raczej trzyma sie 'zmapowanych' terenow - wpierw sprawdz wszystkie lokacje z webowej mapy, zdziwilbym sie gdyby zapuscila sie w jakies lesne ostepy (aczkolwiek nie bede sie upieral ze to zupelnie niemozliwe).
Wierzbica
Posty: 8
Rejestracja: 06 maja 2020 10:59

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Wierzbica »

Sprawdziłam wszystko kilka razy, kilka niezmapowanych lasów do których wejścia na mapie są też i wydaje mi się, że krąg poszukiwać był dość duży.
A czy między apokalipsami Fluxa zmienia rejon?
Awatar użytkownika
Kerian
Posty: 271
Rejestracja: 10 lip 2019 20:03

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Kerian »

Tak, chyba nawet czesciej
W oczekiwaniu na TE święta. :)
Wierzbica
Posty: 8
Rejestracja: 06 maja 2020 10:59

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Wierzbica »

Dzięki, no to szukam dalej.
Awatar użytkownika
Kregan
Posty: 181
Rejestracja: 07 cze 2015 23:56

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Kregan »

Jasko pisze: 06 maja 2020 19:04 Wierzbica: Fluxa raczej trzyma sie 'zmapowanych' terenow - wpierw sprawdz wszystkie lokacje z webowej mapy, zdziwilbym sie gdyby zapuscila sie w jakies lesne ostepy (aczkolwiek nie bede sie upieral ze to zupelnie niemozliwe).
Z traktów też schodzi i sobie wędruje. Miejsca pobytu zmienia nawet kilka razy w ciągu dnia. Jak to mówi jeden z jej pomocników to chytra sztuka.
Mowisz do posiwialego wiekowego kruka w Khazalidzie: Co poradzisz jak nic nie uradzisz.
Posiwialy wiekowy kruk kracze w Khazalidzie: Niiic.
Wierzbica
Posty: 8
Rejestracja: 06 maja 2020 10:59

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Wierzbica »

Jak znaleźć Zinte w Val'Kare?
Widziałam tu już to pytanie, ale bez odpowiedzi :( widzę jeden wyróżniony dom z 'przedziwnym ogrodem' i schodkami, ale dostać się tam nie mogę bez względu na porę dnia? Podpowie ktoś jak to zrobić? Czy to nie ten domek?
Crer
Posty: 204
Rejestracja: 03 sty 2015 09:09

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Crer »

Wierzbica pisze: 19 wrz 2020 14:28 Jak znaleźć Zinte w Val'Kare?
Widziałam tu już to pytanie, ale bez odpowiedzi :( widzę jeden wyróżniony dom z 'przedziwnym ogrodem' i schodkami, ale dostać się tam nie mogę bez względu na porę dnia? Podpowie ktoś jak to zrobić? Czy to nie ten domek?
Jeżeli dobrze pamiętam wejście do babci zmienia się co apokalipsę. Jest to zwykłe "góra". Musisz pochodzić po całym mieście i poszukać. Mam nadzieję, że nie wprowadziłem w bład.

Pozdrawiam!
Wierzbica
Posty: 8
Rejestracja: 06 maja 2020 10:59

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Wierzbica »

Crer pisze: 19 wrz 2020 14:39 Jeżeli dobrze pamiętam wejście do babci zmienia się co apokalipsę. Jest to zwykłe "góra". Musisz pochodzić po całym mieście i poszukać. Mam nadzieję, że nie wprowadziłem w bład.

Pozdrawiam!
Dzięki, rzeczywiście tak jest, a opis lokacji nie wskazuje na to, że to właśnie tu.
Gunbjorn
Posty: 11
Rejestracja: 29 sty 2021 21:49

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Gunbjorn »

Czy znajdę na Arkadii jakieś sprzęty, lokacje itp. , powiązane z norską?
ODPOWIEDZ