Gdzie mogę znaleźć... ?

Forum Pomoc dla Początkujących.
Dinin
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2014 09:34

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Dinin »

gdzie znajdę trenera przepatrywaczy dla nieludzi? szukam przed lasem loren i nigdzie nie ma :( a z kolei kiedy wejdę do lasu zabijają mnie elfy, a gdzieś przeczytałem ze trener znajduje się pod athel
Corief
Posty: 14
Rejestracja: 04 cze 2013 17:44

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Corief »

Niedaleko Loren jest lasek zamieszkany przez mutanty, tam bywa ten trener, bywa bo niestety czasem te mutanty go zabijają i należy odczekać zanim wróci znowu.
Dinin
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2014 09:34

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Dinin »

dzięki znalazłem :D szkoda tylko ze te zwierzoczłeki takie przykokszone
Rafael
Posty: 85
Rejestracja: 04 mar 2009 11:05

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Rafael »

Spokojnie, kiedys bedziesz sobie nimi podcieral... dobrze radzil :D
Celt
Posty: 9
Rejestracja: 14 maja 2014 19:51

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Celt »

Cześć,

Dziś spotkałem ogra który miał przydomek że jest z Gór Szarych.
Na wiki doczytałem się że jest to pochodzenie dla ogrów i daje je jakaś ogrzyca która jest w Górach Szarych.
Chciałem zapytać jak ją znaleźć ? Bo z tego co namierzyłem to góry szare są na wschód od Kreutz i na wschód od Nuln.

Czy trzeba jej coś zapłacić ? Czy trzeba mieć jakiś minimalny poziom doświadczenia ?

Czy ogr może mieć inne pochodzenie niż z Gór Szarych ?

Czy pochodzenie daje coś więcej niż przydomek ? Jakieś umiejętności ?

Celt
Awatar użytkownika
Alicia
Posty: 197
Rejestracja: 20 wrz 2009 02:34

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Alicia »

Góry Szare są właściwie na zachód od wymienionych przez ciebie miast. Ogólnie to szukaj ich przy Trakcie Montdidiera - wspomniana ogrzyca daleko od traktu nie jest.

Jako ogr możesz pochodzić z innych stron świata ale "z Gór Szarych" jest niejako zastrzeżone dla twojej rasy - nie mniej są też i inne możliwości. Pochodzenie daje ci tylko garść emocji - zapewne jak mniemam powitanie pożegnanie i kilka innych czynności wykonanych w ogrzym stylu jednakże większość pochodzeń daje ci również znajomość rodzimego języka opanowanego w stopniu mistrzowskim - w przypadku Gór Szarych jest to język grumbarth czyli ogrzy.
Celt
Posty: 9
Rejestracja: 14 maja 2014 19:51

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Celt »

Bardzo bym prosił żeby jak się nie wie, to nie doradzać.
Akurat wspomniana ogrzyca jest na zachód od Nuln a nie Kreutz...
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Herenvarno »

Alicia pisze:Góry Szare są właściwie na zachód od wymienionych przez ciebie miast. Ogólnie to szukaj ich przy Trakcie Montdidiera - wspomniana ogrzyca daleko od traktu nie jest.
Celt pisze:Bardzo bym prosił żeby jak się nie wie, to nie doradzać.
Akurat wspomniana ogrzyca jest na zachód od Nuln a nie Kreutz...
Ja bym zas prosil o czytanie ze zrozumieniem.
Osobiscie nic mi nie wiadomo zeby gory owe przeniesiono z zachodniego polozenia wobec Kreutz, w innym wypadku na gory owe mozna by sie natknac na najkrotszej trasie miedzy Nuln - Kreutz / Kreutz - Nuln
Wychodzac z Kreutz na zachod i podarzajac traktem w tym kierunku, pierwszy masyw gorski to wlasnie owe gory..
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Celt
Posty: 9
Rejestracja: 14 maja 2014 19:51

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Celt »

W takim razie pytanie.
Czy jak dojdę do gór szarych na zachód z Kreutz to czy tymi górami, idąc na północ dojdę to traktu Jaskare - Jouinand ? Bo wspomiana ogrzyca jest bardzo blisko tego właśnie traktu.
Bo naszukałem się jak cholera tej ogrzycy w górach szarych do których wlazłem na zachód od Kreutz ( zaliczając przepaść :) ) i moim zdaniem idąc max na północ, nie da się dojść do wspomnianego traktu. Aczkolwiek mogę się mylić. Będę wdzięczny za wskazówki.

Tak na marginesie, nie ma możliwości posługiwania się innym nickiem na forum niż arkowe imię ? Bo zdaję sobie sprawę że wielu rzeczy jeszcze nie wiem, a nie chciałbym żeby mnie ktoś na arkadii oceniał po tym, co tutaj piszę.
Awatar użytkownika
Alicia
Posty: 197
Rejestracja: 20 wrz 2009 02:34

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Alicia »

Dobra dobra! Spokojnie!

Góry Szare są w całości na zachód od obydwu miast i tu miałam rację ale jeżeli ta [ocenzurowano] ogrzyca znajduje się w okolicach Jaskare / Jouinard to ja zawaliłam na całej linii pisząc o Trakcie Montdidiera. Sama nie jestem ogrzycą i nie interesuje mnie pochodzenie z Gór Szarych ale byłam pewna że wiedziałam a nie wiedziałam że się mylę.

Masz przyzwolenie na darzenie mnie prywatnie niechęcią czy czym tam chcesz.

Na tym forum obowiązują wyłącznie imiona postaci choć Bóg świadkiem że aż się boję już ci podpowiadać cokolwiek. To czego jestem za to pewna to to że gracze tu są z klasą i nie przenosi się odczuć do gracza z forum na jego postać w grze.
ODPOWIEDZ