Gdzie mogę znaleźć... ?

Forum Pomoc dla Początkujących.
Bodvar
Posty: 2
Rejestracja: 29 sty 2023 12:32

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Bodvar »

Tropienia w Oxenfurcie uczy pewien traper, znajdziesz go poza uniwersytetem.
Bödvar Bjarki
Awatar użytkownika
Kerian
Posty: 271
Rejestracja: 10 lip 2019 20:03

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Kerian »

A nie lepiej sprawdzic gdzie jest najwiecej tropienia do wyuczenia i tam pojsc?
W oczekiwaniu na TE święta. :)
Bodvar
Posty: 2
Rejestracja: 29 sty 2023 12:32

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Bodvar »

Kolega pytał gdzie znaleźć tego trenera, a nie co jest lepiej.
Bödvar Bjarki
Arnos
Posty: 11
Rejestracja: 09 sty 2023 22:30

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Arnos »

Szukałem już kogoś chętnego do współpracy kilkukrotnie i nie udało mi się, widocznie to dobry traper i gdzieś się zaszył tak, że nie mogłem go znaleźć...
W końcu udałem się za morze i tam udało mi się poduczyć tropienia. Ale wspomnianego trapera zdecydowanie będę musiał kiedyś, hehe, wytropić. Dla zasady.
Ibnil
Posty: 7
Rejestracja: 25 paź 2023 16:35

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Ibnil »

... magiczne przedmioty. Dokładniej dwuręczne miecze. One mają jakieś swoje stałe położenia czy co? Bo widziałem magiczny łuskowy pancerz w akcji i jak widzę te przedmioty są bardzo mocne. Nie stać mnie na kupno miecza po każdej apokalipsie, więc proszę o wskazówkę gdzie szukać, kogo zabić czy coś? (ja taki bardzo nie zorientowany)
Awatar użytkownika
Celebenor
Posty: 7
Rejestracja: 18 paź 2023 20:27

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Celebenor »

Jesli chodzi o miecznika to jest on w slabej pozycji- ma do wyboru bardzo malo magikow (chyba najmniej ze wszystkich zawodow)
Mozna je znalezc w coniektorych skrzyniach, takich u trudnych bossow- np:Drachenfels
Jesli jednak nie masz odpowiedniego doswiadczenia to bym odpuscil sobie ich kupno- kosztuja ponad 20 mithrylu, albo z przynajmniej 4 zapiski, a gdy je masz to gdy wpadniesz na mutantow, ogrza kompanie... szybko stracisz sprzet, bo lepiej wbijac doswiadczenie niz mniec naprawde potezne przedmioty, to mozesz sobie zostawic, gdy bedziesz mial zrobiony zawod, wbite cechy na porzadny poziom 8-)
Lepiej kup sobie dobry miecz za takiego 1-2 mithryli, tez bedzie mocny a nie przeplacisz i nie stracisz go po apoce
A pieniadze sobie zostaw w skrytce, kiedy bedziesz juz potezny to bedziesz mial kapital poczatkowy (50 mithrylu?) i za to bedziesz mogl sobie kupic dobry sprzet ;)
A jesli chodzi o wartosc mithrylu... tu tez jest inflacja, mithryl staje sie coraz mniej wart, teraz 1-2 mithryle sa rozdawane jako podarki i to dosc skromne :lol:
ODPOWIEDZ