Gdzie mogę znaleźć... ?

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Nahaan
Posty: 79
Rejestracja: 14 gru 2017 22:41
Lokalizacja: Trzecie wyrko z lewej

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Nahaan »

Jak na arce zapyta... :P
".....mam gdzieś w wysłanych maila którego zacząłem od "Ceadmil". w sensie... służbowego..."
Awatar użytkownika
Nrdan
Posty: 54
Rejestracja: 12 paź 2018 07:25

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Nrdan »

Czy w Ishtar jest jakies miejsce oprocz Novigradu, gdzie mozna sprzedac truchlo szczura?
Eeeeeee...... trzeba na stryszek.
Awatar użytkownika
Gritta
Posty: 198
Rejestracja: 24 mar 2018 05:27
Lokalizacja: TRN/KRK

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Gritta »

Nie. Ale u każdego skórnika można sprzedać skórę szczura.

Kod: Zaznacz cały

Szczypiesz pieszczotliwie czterdziestego drugiego chochlika czarodzieja w policzek.
Szepczesz zlowieszczo: Titititi!
Zanael
Posty: 7
Rejestracja: 25 gru 2019 14:11

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Zanael »

Gdzie w Baccali znajdę trenera nożowników? latam już z godzine ale nie wiem nawet jak sprawdzić czy dany npc jest trenerem czy nie.
Awatar użytkownika
Kerian
Posty: 271
Rejestracja: 10 lip 2019 20:03

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Kerian »

Jak dobrze pamiętam to gdzieś w okolicy karczmy.

Ale jak chcesz "na pale" to dawaj na każdej lokacji "rozpocznij trening w zawodze nozownika"

Tylko muszę cie ostrzec przed tym zawodem, działa dopiero od epika+ w zręczności i na całych umach. Nie polecam dla początkującego. Przemyśl jeszcze raz.
W oczekiwaniu na TE święta. :)
Zanael
Posty: 7
Rejestracja: 25 gru 2019 14:11

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Zanael »

Chodzi o sam zawód czy o samo walkę ze sztyletami. Bo jak nie nożownik to co innego powinienem wybrać by zdobywać doświadczenie i by zwiększyć swoje cechy?
Awatar użytkownika
Kerian
Posty: 271
Rejestracja: 10 lip 2019 20:03

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Kerian »

Gladiator wychodzi najefektywniej, ale są jeszcze inne zawody. Wez co Ci pasuje, oprócz "ukrywajek" i zawodów niebojowych. Barbarzyncow tez kiepsko podobno.


A cechy rosną z każdym mobem, nie ma znaczenia jaki zawód. Pamiętaj tylko o ustawieniu 22100 lub 21200 w gildii podróżników.
W oczekiwaniu na TE święta. :)
Zanael
Posty: 7
Rejestracja: 25 gru 2019 14:11

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Zanael »

WIki o Gildii Podróżników pokazuje że mogę się nauczyć wielu rzeczy w Oxenfurtcie lecz przebiegam całe miasto i nigdzie nie mogę znaleźć nikogo kto mógłby mnie czegokolwiek nauczyć. Gdzie poza uniwersytetem znajdę tam jakichkolwiek trenerów?
Awatar użytkownika
Eleanor
Posty: 15
Rejestracja: 28 lut 2019 23:10

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Eleanor »

Większość treningów można odbyć w różnych salach uniwersytetu (warto zaznaczyć, że niektóre wydziały oferujące treningi również dla przybyszów znajdują się w pałacu), ale plotki krążące po mieście głoszą, że handlu najlepiej uczyć się z pierwszej ręki, czyli wśród kramów i drobnych sklepikarzy. Targ w Oxenfurcie nie jest ani tak rozległy, ani okazały jaj w Novigradzie czy Gelibolu, więc można go w biegu przeoczyć. Jest zaś rzeczą zupełnie naturalną, że nie jest bardzo oddalony od rzecznego portu i znajduje się na obrzeżach miasta.
Only an honest death will cure you now.
Awatar użytkownika
Adventicus
Posty: 252
Rejestracja: 17 sty 2017 23:00

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Adventicus »

Zanael pisze: 25 gru 2019 15:16 Chodzi o sam zawód czy o samo walkę ze sztyletami. Bo jak nie nożownik to co innego powinienem wybrać by zdobywać doświadczenie i by zwiększyć swoje cechy?
Testowałem noża na halfie i przynajmniej jeśli chodzi o PvE to zawód działa dość dobrze na standartowych expowiskach, na których zwykle leveluje się postaci. Glad coprawda będzie chodził tam lepiej przez wzgląd na um i siłe speca. Generalnie chodzi to o um jakie trenujesz w zawodzie. Dfens noża jest oparty na unikach a skuteczność owych została w pewnym czasie obcięta (przez to zawód przestał być OP, śmiem twierdzić że nadal jest dobry). Uniki zaś dla skuteczności potrzebują w miare wysokiej zręki, co generalnie wymusza ustawienie cech 22100 dla postaci co ustawia gracza w pozycji tzw. glass cannon.
ODPOWIEDZ