Gdzie mogę znaleźć... ?

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Isil
Posty: 214
Rejestracja: 17 mar 2014 10:19

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Isil »

Z całą życzliwością - zapytajcie o to na arce :) Handlarze drewnem (he he) i oliwa (he he he) nie sa tacy straszni.
Wystarczy napisac do kogolwiek z grona pracowników Dona Alderazzo ( :arrow: tablice ogloszeniowe) albo na takiejz wlasnie
tablicy ogloszeniowej (Campogrotta, Varieno) wysmarowac notatke z prosba o informacje :P
"Umiesz sobie wyobrazic Isil na czele zbrojnej bandy, ktora udaje sie w swiat mordowac? (...) Jeszcze w polowie marszu zaczelaby spiewac, a jak doszloby do potyczki, to domagalaby sie kultury i kwiatow. To sie nie uda."
Esze
Posty: 20
Rejestracja: 29 kwie 2015 23:57

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Esze »

Dluższy czas temu wydawało mi się, że widziałem u kogoś przy pasie hak na trofea. Pytałem na arce i niestety nikt nie potrafił mi udzielić wskazówek. Czy zwyczajnie przeoczyłem się, czy ten przedmiot naprawdę istnieje? Jeśli tak, to poproszę o podpowiedź.
Awatar użytkownika
Jardir
Posty: 13
Rejestracja: 21 lut 2016 20:58

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Jardir »

Jako takiego haka na trofea nigdy nie spotkałem, ale WYDAJE mi się, że CHYBA można dowolnemu ciału odciąć głowę i ją przytroczyć do pasa. Może coś takiego widziałeś?
Awatar użytkownika
Tremor
Posty: 6
Rejestracja: 06 gru 2015 20:16

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Tremor »

Też widziałem coś takiego.
Strzelam, że może to być związane z wyznaniówką halflingów.
Numeron
Posty: 138
Rejestracja: 31 paź 2010 08:30

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Numeron »

Tak, hak na trofea istnieje, i jest zwiazany jak kolega wyzej zauwazyl z pewna elitarna wyznaniowka. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Werbat »

Terum pisze:Może poprosimy kogoś z Rodziny, żeby się wypowiedział w tym temacie. Ponieważ z moich informacji wynika, iż dostarczanie przesyłek do Tilei również wymaga posiadania licencji, niezależnie od tego czy przesyłka została pobrana w urzędzie pocztowym w Tilei czy też w innym miejscu. Ja ze swojej strony doradzam zakup licencji i przestrzeganie miejscowego prawa.
Ależ proszę bardzo. Noszenie paczek z innych części świata do Tilei nie jest obłożone licencją. Trzeba ją mieć tylko jeśli bierze się paczki z któregoś z tileanskich urzędów pocztowych.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Wulgor
Posty: 59
Rejestracja: 21 lip 2015 22:11

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Wulgor »

Od dluzszego czasu poszukuje pewnego oddzialu, w ktorego sklad wchodzil bodajze ogr Milo, oddzial ten wedruje po karczmach, istnieje on jeszcze? Jesli tak, to wedruje bardziej w strone Bretonii, czy Reiklandu? :)
Awatar użytkownika
Jardir
Posty: 13
Rejestracja: 21 lut 2016 20:58

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Jardir »

Są, chodzą. Widziałem ich na Wstędze, w Averheim, Krainie, Nuln. Na tym szlaku są jeszcze inne karczmy, więc polecam sprawdzać. W Bretonii nigdy ich nie zastałem.
Awatar użytkownika
Aiathel
Posty: 41
Rejestracja: 08 maja 2015 01:56

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Aiathel »

Wulgor pisze:Od dluzszego czasu poszukuje pewnego oddzialu, w ktorego sklad wchodzil bodajze ogr Milo, oddzial ten wedruje po karczmach, istnieje on jeszcze? Jesli tak, to wedruje bardziej w strone Bretonii, czy Reiklandu? :)
Istnieja, szukaj.
Terum
Posty: 60
Rejestracja: 01 gru 2015 15:17

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Terum »

Wulgor pisze:Od dluzszego czasu poszukuje pewnego oddzialu, w ktorego sklad wchodzil bodajze ogr Milo, oddzial ten wedruje po karczmach, istnieje on jeszcze? Jesli tak, to wedruje bardziej w strone Bretonii, czy Reiklandu? :)
To albo bardzo słabo szukasz albo masz strasznego pecha :) Sprawdzaj wszystkie karczmy od Wstęgi po Kreutzhofen a znajdziesz ich pewnikiem. Podpowiem tyle, ze istotnie w Bretonii to ich nigdy nie widać.
ODPOWIEDZ