Gdzie mogę znaleźć... ?

Forum Pomoc dla Początkujących.
Raen

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Raen »

Własnie sobie poradziłem z problemem dziekuje, a jeśli chodzi o licencje to gdzie takowa można nabyć?
Terum
Posty: 60
Rejestracja: 01 gru 2015 15:17

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Terum »

Raen pisze:Własnie sobie poradziłem z problemem dziekuje, a jeśli chodzi o licencje to gdzie takowa można nabyć?
Na tablicy w jednym z tileanskich miast powinna być informacja do kogo napisać, lub pytaj na poczcie w Campogrotta.
Maylinne
Posty: 98
Rejestracja: 16 lis 2011 16:44

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Maylinne »

Można też pójść nosić paczki gdzie indziej. Spośród całego świata licencje występują jedynie w Tilei.
Raen

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Raen »

A jeśli ogólnie roznoszę pocztę w innych miastach tylko doręczam do Campogrotty to też się liczy jakbym brał zlecenia z poczty w mieście Campogrotta? Czy jak mam to rozumiec?
Norcerno
Posty: 88
Rejestracja: 31 sty 2016 21:40

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Norcerno »

Przedstaw sobie Alderazzi jako Urząd Skarbowy. Nie ma znaczenia czy paczkę zanosisz czy zabierasz, skąd i dokąd; jeśli tylko jest to powiązane z Tileą to płacisz. Zapewne nawet podczas przenoszenia paczki z Imperium do Bretonii przez Tileę naliczyliby sobie cło, gdyby mieli jak to sprawdzać. W każdym razie klimat jest. :D
Raen

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Raen »

Ok w takim razie dzięki za informacje, a tym czasem sie zastanowie czy zaplacic czy unikac tej okolicy :)
Norcerno
Posty: 88
Rejestracja: 31 sty 2016 21:40

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Norcerno »

Jest jeszcze trzecia opcja...
Muli
Posty: 6
Rejestracja: 19 sty 2016 20:41

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Muli »

@Raen Powyzsze podpowidzi/porownania nie sa do konca trafne. [1]Paczki z zewnatrz do Tilei mozesz spokojnie nosic bez oplaty. Nie ma tez procentowego podatku od konkretnego zarobku, a system stalej oplaty licencyjnej za konkretne sposoby zarobkowania w okreslonym czasie.
[edit]
[1] - do weryfikacji
Ostatnio zmieniony 12 mar 2016 09:04 przez Muli, łącznie zmieniany 1 raz.
Terum
Posty: 60
Rejestracja: 01 gru 2015 15:17

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Terum »

Muli pisze:@Raen Powyzsze podpowidzi/porownania nie sa do konca trafne. Paczki z zewnatrz do Tilei mozesz spokojnie nosic bez oplaty. Nie ma tez procentowego podatku od konkretnego zarobku, a system stalej oplaty licencyjnej za konkretne sposoby zarobkowania w okreslonym czasie.

Może poprosimy kogoś z Rodziny, żeby się wypowiedział w tym temacie. Ponieważ z moich informacji wynika, iż dostarczanie przesyłek do Tilei również wymaga posiadania licencji, niezależnie od tego czy przesyłka została pobrana w urzędzie pocztowym w Tilei czy też w innym miejscu. Ja ze swojej strony doradzam zakup licencji i przestrzeganie miejscowego prawa.
Muli
Posty: 6
Rejestracja: 19 sty 2016 20:41

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Muli »

Takie przeswiadczenie uzyskalem kilka dni temu po rozmowie z postacia, ktora wystawila mi licencje. Dla pewnosci, ze wszystko dobrze zrozumialem podpisuje sie jednak pod powyzszym apelem.
ODPOWIEDZ