Gdzie mogę znaleźć... ?

Forum Pomoc dla Początkujących.
Terum
Posty: 60
Rejestracja: 01 gru 2015 15:17

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Terum »

Mloro pisze:Skoro zniknął trakt prowadzący do Illian, to jak rozumiem tubę w której mam pergamin do jednego z jej mieszkańców mogę sobie w d... Znaczy wyrzucić? Czy też ktoś gdzieś widział/słyszał plotki o pojawieniu się rzeczonej wioski?
Ja jeszcze jakiś 2-3 tygodnie temu niosłem tam tubę więc wydaje mi się, że źle szukasz.
Mloro
Posty: 23
Rejestracja: 09 lis 2014 16:34

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Mloro »

Terum pisze:
Mloro pisze:Skoro zniknął trakt prowadzący do Illian, to jak rozumiem tubę w której mam pergamin do jednego z jej mieszkańców mogę sobie w d... Znaczy wyrzucić? Czy też ktoś gdzieś widział/słyszał plotki o pojawieniu się rzeczonej wioski?
Ja jeszcze jakiś 2-3 tygodnie temu niosłem tam tubę więc wydaje mi się, że źle szukasz.
Masz rację - wydaje Ci się :) Nastąpiły niedawno pewne zmiany w tamtych regionach.

Natomiast problem z tubą został naprawiony, za co dziękuję hipotetycznemu antysymetrycznemu chochlikowi czarodziejowi.
Silvanir
Posty: 16
Rejestracja: 22 gru 2015 16:02

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Silvanir »

Witajcie, to znowu ja. Szukam tego tęczowego drobiu [Papug] i krew mnie zalewa...
Dostałem informacje że handlarz kreci się albo gdzieś na Ard Skellig, albo w okolicy Rozroga.
Ile w tym prawdy? Gdzie mniej wiecej mozna natknąc sie na owego jegomoscia?
Pytałem, na mudzie, ale nikt nic nie wie, tylko plotki i domysły...
Co żołnierz je?
Żołnierz je obrońcą Ojczyzny!
Vivienne
Posty: 41
Rejestracja: 02 lip 2015 00:56

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Vivienne »

Powinienes sprawdzac w roznych portach w Ishtar.
Bargian
Posty: 49
Rejestracja: 11 lis 2015 00:02

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Bargian »

Standard. Na tym forum niewiele sie dowiesz, taka jest przykra prawda.
Oficjalnie jest to "zeby chronic klimat i takie pierduly". Sam masz zwiedzac poznawac i inne takie bo niektorzy tutaj gineli wiele razy dla zdobycia tej wiedzy.

Prawda niestety jest mniej zabawna, jak zwykle zreszta. Starzy gracze siedza na iracach i miedzy soba dziela sie ta wiedza bez wniku w jakies zasady, tylko problem maja zeby pomoc poczatkujacym, bo przeciez forum z dzialem pomocy dla poczatkujacych jest po to zeby kazdy mogl Ci napisac "zapytaj a arce". Przezywalem to samo co Ty, Silvanir. Po pewnym czasie przestalem w ogole tutaj o cokolwiek pytac.
Awatar użytkownika
Ethel
Posty: 223
Rejestracja: 14 lut 2009 09:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Ethel »

Jest tez calkiem spora pula starszych graczy, ktorzy na ircu nie siedza, a jesli nawet, to potrafia sie zatroszczyc o wszelkie informacje _na mudzie_. Taki maly hint: kiedys tez bardzo chcialam posiasc pewna informacje, nie bardzo wiedzac, jak sie za to zabrac. Drogi sa dwie - mozna napisac erpegowa notke na tablicach w Nuln i Novigradzie i zaproponowac jakas niewielka kwote za wynagrodzenie. Mozna tez uderzyc do gildii, ktore z zalozenia handluja rowniez informacja, albo takich, o ktorych wszyscy wiedza, ze te informacje posiadaja. Polecam!
"-Jeśli chcecie ją skrzywdzić - rzekł - najpierw będziecie musieli zabić mnie.
Jego słowa wyraźnie ucieszyły pana Vandemara.
- W porządku - rzekł. - Dzięki.
- Ciebie też skrzywdzimy."
Awatar użytkownika
Aika
Posty: 59
Rejestracja: 22 mar 2014 22:05
Lokalizacja: Brugge

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Aika »

Silvanir, żadne plotki i domysły. Powinienes był dostać konkretną informację (mam nadzieję, iż osoba pisząca list ją przekazała). To, że nie wszystkie NPC są w tym samym miejscu 24h/7 nie powinno nikogo dziwić.
Madame Directeur, patronne des Elfes, Demi-elfes et voyageurs
Kitol
Posty: 16
Rejestracja: 09 wrz 2015 16:44

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Kitol »

Ethel pisze:Jest tez calkiem spora pula starszych graczy, ktorzy na ircu nie siedza

Obrazek

Ja też znam "całkiem sporą pulę starszych graczy, którzy na ircu nie siedzą". To ci którzy już nie grają. :D
Awatar użytkownika
Ethel
Posty: 223
Rejestracja: 14 lut 2009 09:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Ethel »

Forum arkadii ma te slodka ceche, ze kiedy stara sie komus udzielic milej, dobrej rady, zawsze znajdzie sie jakis buc z memami, ktory wie lepiej <3
"-Jeśli chcecie ją skrzywdzić - rzekł - najpierw będziecie musieli zabić mnie.
Jego słowa wyraźnie ucieszyły pana Vandemara.
- W porządku - rzekł. - Dzięki.
- Ciebie też skrzywdzimy."
Awatar użytkownika
Fuggazi
Posty: 162
Rejestracja: 13 maja 2010 12:48

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Fuggazi »

Kitol pisze:Ja też znam "całkiem sporą pulę starszych graczy, którzy na ircu nie siedzą". To ci którzy już nie grają. :D
Z założenia konsekwentnie omijam wszelkie interakcje pozamudowe i gram na mudzie. Od lat. Da się.
IRC owszem przydażył się może parę razy w początkach w stowarzyszeniu, raczej z ciekawości, ale szybko dałem sobie z tym spokój.
Co to jest Chaos? To jest Ład, który zniszczo­no przy Stworze­niu Świata.
S.J. Lec
ODPOWIEDZ