Gdzie mogę znaleźć... ?

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Aleksa
Posty: 193
Rejestracja: 02 lis 2014 09:59

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Aleksa »

Witam
Mam problem z odnalezieniem statku elfow z Ulthuanu.
W sumie probowalam sie dowiedziec juz w kazdy mozliwy sposob na Arkadii, dlatego pytam tutaj. Niby ten statek pojawia sie w kilku portach, miedzy innymi w Quenneles przy nabrzezu drugim lub w starej przystani obok targu, a takze w Urbimo... Czekalam wczoraj godzine, dzisiaj juz chyba 3 i dalej nic... W sumie juz nie wiem czy nawet w dobrym miejscu oczekuje...
<zalamuje sie calkowicie>
Wilki zawsze wyją przed burzą...
Awatar użytkownika
Gianna
Posty: 85
Rejestracja: 02 kwie 2015 11:23
Lokalizacja: Luccini

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Gianna »

Informacje masz jak najbardziej dobre - właśnie tam się pojawia. Tylko że sporadycznie, tak na kilka godzin sobie zacumuje a potem znowu znika na nieokreśloną ilość czasu. Teraz to już go chyba od dwóch tygodni nie widziałam. W każdym razie zaglądaj tam co jakiś czas, a w końcu na niego trafisz. :)
Maly zezowaty kurczak piszczy: Zostawilem Giannie dobre auto, ale zgubila.

"Najlepsza Gianna to martwa Gianna." Werbat

Obrazki
Caei
Posty: 22
Rejestracja: 07 mar 2015 03:22

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Caei »

Aleksa pisze:Witam
Mam problem z odnalezieniem statku elfow z Ulthuanu.
W sumie probowalam sie dowiedziec juz w kazdy mozliwy sposob na Arkadii, dlatego pytam tutaj. Niby ten statek pojawia sie w kilku portach, miedzy innymi w Quenneles przy nabrzezu drugim lub w starej przystani obok targu, a takze w Urbimo... Czekalam wczoraj godzine, dzisiaj juz chyba 3 i dalej nic... W sumie juz nie wiem czy nawet w dobrym miejscu oczekuje...
<zalamuje sie calkowicie>
Statek stał ze 3 dni temu w Quenelles przez parę dobrych godzin. Teraz możesz z pewnością dać sobie spokój z poszukiwaniem go na jakiś tydzień. No i nie czekaj na niego. Trafisz na niego przypadkiem, gwarantuję.
Awatar użytkownika
Aleksa
Posty: 193
Rejestracja: 02 lis 2014 09:59

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Aleksa »

Coz za cholerstwo :P Jakby chociaz 3 razy dziennie sie pojawial, to wiedzialabym ze czekam celowo... A tak moge czekac w nieskonczonosc.

Dziekuje za odpowiedz, teraz przynajmniej wiem ze istnieje i ze w dobre miejsce zagladam :D
Wilki zawsze wyją przed burzą...
Awatar użytkownika
Eltharis
Posty: 130
Rejestracja: 22 lip 2014 23:39

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Eltharis »

Jeszcze dodam od siebie, że statek na pewno pojawia się w Urbimo i Quenelles. W tym drugim są co najmniej dwa miejsca, przy których dokuje, więc polecam szukać we wszystkich przystaniach (również tą normalnie opuszczoną).

Ponadto słyszałem pogłoski, że statek widywano jeszcze przy Bodrog, Nuln i Błękitnej Wstędze, ale nie mam pojęcia, czy prawdziwe. Sam nigdy go nie spotkałem w żadnym z tych miejsc.

Jak napisała Gianna i Caei, odwiedzaj raz po raz porty to z pewnością na niego trafisz. Czasami pojawia się w południe, czasami w środku nocy, więc zawsze warto sprawdzić.
Awatar użytkownika
Aleksa
Posty: 193
Rejestracja: 02 lis 2014 09:59

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Aleksa »

Dziękuję!
Każda podpowiedź jest bardzo cenna :)
Wilki zawsze wyją przed burzą...
Karika
Posty: 2
Rejestracja: 17 kwie 2015 13:42

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Karika »

Gdzie mogę znaleźć trenera legionistów? Według wiki ma siedzieć w zajeździe w Averlandzie. Przeszukałam nie tylko zajazd, ale też chyba wszystkie karczmy, które są na mapie Averlandu i nic.
Awatar użytkownika
Gumrak
Posty: 29
Rejestracja: 27 lip 2012 13:31

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Gumrak »

Poszukaj w okolicy Averheim, koncentrując się na obszarze na północ od miasta.
Awatar użytkownika
Aleksa
Posty: 193
Rejestracja: 02 lis 2014 09:59

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Aleksa »

musi byc w jadalni w zajezdzie u albrechta. A jak go tam nie ma, to albo ktos go uwalil albo cos...
Pan nazywa sie Ravenus Harggson.
:P sprawdz za jakis czas.
Wilki zawsze wyją przed burzą...
Karika
Posty: 2
Rejestracja: 17 kwie 2015 13:42

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Karika »

Wielkie dzięki, znalazłam.
ODPOWIEDZ