Gdzie mogę znaleźć... ?

Forum Pomoc dla Początkujących.
Finmor

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Finmor »

Gaut pisze:Czy w Ishtar da się trenować tropienie poza Val'kare? Zauważyłem że na ArkadiaWiki są nieaktualne informacje dotyczące 'Gildii podróżników' czy trenerów AJ.
To updatuj wpis na Wiki, jak zauważysz nieścisłość.
Bianik
Posty: 29
Rejestracja: 04 lis 2014 16:44

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Bianik »

Witam,

Czy ktoś orientuje się co stało się z trenerem przepatrywaczy z lasu niedaleko Loren?
Przenieśli go? Usunęli? Jakiś bug wyskoczył i się on nie pojawia?
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Rafgart »

Kilka takich npcow zniknelo. Mozliwosc treningu wroci, ale trzeba bedzie troche poczekac.
Bianik
Posty: 29
Rejestracja: 04 lis 2014 16:44

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Bianik »

Dziękuję za odpowiedź :)
Imoen

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Imoen »

Mam pytanie odnośnie Gharka - ogra, do którego dostaje się list do dostarczenia. Czy nie mogę go znaleźć z tego samego powodu, co nie ma przepatrywacza? Czy powinnam poszukać mocniej?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Nuzu

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Nuzu »

Jeśli jest do niego list/paczka to raczej powinien być, może ktoś go ubił? Może w złym miejscu szukasz.

p.s. Nie wiem czy administracji będzie pasować imię Imoen.
Taloris
Posty: 14
Rejestracja: 16 sty 2015 12:20

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Taloris »

Poproś kogoś o pomoc w znalezieniu Gharka, samemu nie da się go odnaleźć, tylko się zniechęcisz (a przy okazji dowiesz się, gdzie znajdują się bagna, gdzie jest masa ciekawych rzeczy).

Co do imienia: kojarzy się owszem jednoznacznie, ale nie nazwała się jednak Gorion, Irenicus, Bodhi czy Sarevok... Chyba nie można przesadzać. Imoen to po prostu sympatyczne, dziewczęce imię ;)
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Haern »

Póki nie będzie odgrywać kobiety (z pasem zmiany płci ;) ) złodziejki z rosyjskim akcentem, to raczej nie ma problemu.
Taloris
Posty: 14
Rejestracja: 16 sty 2015 12:20

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Taloris »

Musiałaby się nazywać Edwina z pasem zmiany płci! :mrgreen:
Nuzu

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Nuzu »

Lepiej zapytać na początku niż nagle dowiedzieć się że postać została usunięta po tym jak już się nad nią napracowała, a teraz już wie że może być o to spokojna. :)
ODPOWIEDZ