Gdzie mogę znaleźć... ?

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Werbat »

"Szukajcie a znajdziecie" ;-) Pytaj, aż znajdziesz kogoś, kto Ci pomoże. Albo kogoś przekup. Albo zastrasz. Mon, ta gra daje tyle możliwości zdobycia informacji w fajny i ciekawy sposób, a Ty chcesz na forum na tacy podane? Za łatwo, no fun.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Saaviel
Posty: 26
Rejestracja: 17 lis 2014 22:12
Lokalizacja: Malbork

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Saaviel »

Mam takie pytanko, jestem nowy i jak na razie poznaję dopiero MUD'a. Udało mi się zdobyć AJ które chciałem, co prawda nie bez lekkich problemów, ale samemu :D I teraz zabrałem się za zdobycie pochodzeniówki "Z Gór Sinych" (gram elfem ;) ) Przeszedłem je wzdłuż i wszerz (a przynajmniej tak mi się wydaje) lecz nigdzie nie mogę znaleźć wspomnianej na wiki elfki, ktoś może powiedzieć gdzie dokładniej ją znaleźć? Dodam że siedziałem tez z dobrą godzinę na trakcie mając nadzieję na jej spotkanie...
Yalom
Posty: 118
Rejestracja: 12 lut 2009 21:27

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Yalom »

Czasem trzeba trochę zejść z traktu.
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Gerdia »

Saaviel:
Elfka stoi w jednym miejscu. A góry jak to góry, lepiej poszukiwania przeprowadzać w dzień ;)
Powodzenia.

G. :twisted:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Saaviel
Posty: 26
Rejestracja: 17 lis 2014 22:12
Lokalizacja: Malbork

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Saaviel »

Dzięki za podpowiedzi ;) Mimo wszystko wczoraj wieczorkiem dzięki pomocy uprzejmej graczki (przynajmniej tak sądzę :P ) udało mi się ową elfkę odnaleźć.
Stephen
Posty: 5
Rejestracja: 19 lis 2014 21:06

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Stephen »

Cześć wszystkim.

Czy lokalizacja trenera przepratrywaczy dla nieludzi, która jest wpisana w Wikipedii jest aktualna? Jakoś nie mogę go znaleźć...

edit:
Dziękuję bardzo za odpowiedź!
Ostatnio zmieniony 21 lis 2014 14:22 przez Stephen, łącznie zmieniany 1 raz.
Narmaniel

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Narmaniel »

Na południe od Loren jest las. Trener jest w zachodniej jego części. Niestety, często-gęsto nauczyciel jest zabijany. Trzeba tam też uważać na potencjalnie groźnych przeciwników.
Vamaraxa

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Vamaraxa »

Czy nie ma w grze jakiegos CZEGOKOLWIEK co by zmusilo postac do zaprzestania walki? Juz n-ty raz padlem bo moja postac zmeczyla sie podczas gdy ktos ja atakowal a zamiast przestac walczyc, (wpisywalem komende przestan atakowac), jak na zlosc marnowala sily na probe uderzenia i nie miala sily przesunac sie jedna kratke w bok. Bez sensu. Mozna cos z tym zrobic?
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Herenvarno »

"Przestan walczyc" i dajesz sie nadal bic po pysku? Twoja postac widac ma wiecej zdrowego rozsadku podejmujac walke od nowa, by zaryzykowac szanse przetrwania przez zabicie przeciwnika. Niestety, nikt za ciebie nie bedzie kontrolowal jak mocno obciazasz postac przedmiotami, jak bardzo jestes zmeczony podejmujac walke i kiedy nakazesz postaci wycofac sie z walki, zanim zmeczenie wykonczy twoja postac.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Vamaraxa

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Vamaraxa »

Chodzi o to ze postac traci energie na atak, obrona jest logiczna ale moglby sie bronic i uciekac a nie bronic i atakowac. W ten desen raczej.
ODPOWIEDZ