Gdzie mogę znaleźć... ?

Forum Pomoc dla Początkujących.
Celt
Posty: 9
Rejestracja: 14 maja 2014 19:51

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Celt »

Nieeeee no, nie ma o czym mówić. Bez żalu :)
Po prostu ja ślepo wierzę w to co piszą doświadczeni gracze.
Tak czy siak mam już przydomek :mrgreen: !!!!
Awatar użytkownika
Kari
Posty: 24
Rejestracja: 14 kwie 2014 14:25

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Kari »

Emmm... x.x Gdzie znajde trenerow/gildie podroznikow w Karak Varn? ._. Chce sie wyuczyc tropienia ale nie moge tego znalezc. Cale Karan Varn przeszlam w te i we wte i nic >.>
"...But now the rains weep o'er his hall,
With no one there to hear.
Yes now the rains weep o'er his hall,
And not a soul to hear...."
Awatar użytkownika
Alicia
Posty: 197
Rejestracja: 20 wrz 2009 02:34

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Alicia »

Kiedyś (ale nie jestem pewna jak teraz) była na południe a potem na zachód od tablicy ogłoszeniowej - ale nie tej przy wejściu do twierdzy, tylko w jej głębi. Sprawdź póki nikt nie napisze niczego mądrzejszego / aktualniejszego. 8-)
Gleanevall
Posty: 258
Rejestracja: 13 sie 2011 21:08

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Gleanevall »

Kari, sprawdź na mapie, do której link jest na stronie głównej. Gracze często nie zauważają górnego poziomu w tej twierdzy.
Awatar użytkownika
Kari
Posty: 24
Rejestracja: 14 kwie 2014 14:25

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Kari »

Jak juz napisalam, zwiedzilam CALA twierdze Karak Varn >.< Wiem ze te #1/#2/#3 w kazdej budowli, miescie czy gdziekolwiek to sa przejscie na gore lub w dol. Zwiedzilam cala i na kazdej lokacji dalam 'trenuj' i nico x.x
"...But now the rains weep o'er his hall,
With no one there to hear.
Yes now the rains weep o'er his hall,
And not a soul to hear...."
Mikkel

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Mikkel »

No przecież jest na mapie Szkoła Przetrwania na drugim poziomie twierdzy? Byłem, trenowałem, jeżeli nie przenieśli, nadal tam jest.
Amras
Posty: 17
Rejestracja: 13 lut 2009 22:14

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Amras »

Kari pisze:Jak juz napisalam, zwiedzilam CALA twierdze Karak Varn >.< Wiem ze te #1/#2/#3 w kazdej budowli, miescie czy gdziekolwiek to sa przejscie na gore lub w dol. Zwiedzilam cala i na kazdej lokacji dalam 'trenuj' i nico x.x
Mapa Wakahiko:
http://mudy.republika.pl/Arka/index.swf

Kwadrat D4 mapy Imperium

Klikamy w napis Karak Varn, przechodzimy na wyższą kondygnacje, szukamy czerwonego kwadracika z literką G podpisanego Szkoła Przetrwania.

pzd.

Edit. swoją drogą na mapce Karak Kadrin w kliencie ta lokacja jest, jest oznaczona nawet jako medytacja.
Drakh
Posty: 20
Rejestracja: 08 cze 2013 18:41

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Drakh »

Czy ktos moze definitywnie potwierdzic ze nie ma juz wyikdajly w imperium?

edit: Dzięki Rafgart.
Ostatnio zmieniony 23 maja 2014 23:19 przez Drakh, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Rafgart »

Nie ma.
Awatar użytkownika
Asandra
Posty: 126
Rejestracja: 09 cze 2009 23:44

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Asandra »

Thornsan pisze:Witam jestem nowy w swiecie arkadii
Mam pytanko odnosnie zadania w novigradzie zwiazanego z fontanna,
mianowicie za cholere nie moge znalezc dokumentacji do fontanny ktora jest ponoc zamurowana w kanalach. Obszukuje sciany, przeszukuje dziury, jesli chodzi o szczeliny nic tam takiego nie ma, ba nawet nie ma tam swiezego tynku
i rodzi sie pytanie czy zle przeszukuje czy juz ktos ta dokumentacje poprostu wzial z tamtad ( fontanna wciaz zepsuta ) prosze o pomoc. Z gory serdecznie dziekuje.
:ugeek: Na ile pamiętam to zadanie (prehistoryczne czasy jak dla mnie) to chyba wystarczyło oglądać ściany. I wcale nie musiałeś odchodzić za daleko od wejścia do podziemi.

Trzymaj się raczej ustalonych wątków, albo niech będzie wreszcie jasno wyjaśnione, czy rację ma Rafgart zakładając je, czy Tercoral pisząc "przeczytaj zanim założysz topic" :evil:
ODPOWIEDZ