Rozwój postaci

Forum Pomoc dla Początkujących.
Nildariel
Posty: 4
Rejestracja: 24 maja 2018 17:29

Re: Rozwój postaci

Post autor: Nildariel »

Hej, mam pytanie. Trenowałam miecze w gildii w Novigradzie, nie doszłam nawet do "pobieżnie", tylko do "trochę" z kawałkiem i dostałam komunikat, że już więcej mnie tam nie nauczą. Czy w jakiejś innej gildii nadal będę w stanie się uczyć, czy muszę znaleźć inne źródło treningów? Jeśli tak, to jakie? Mam zostać miecznikiem?

Pytanie typowo żółtodziobowe, ale gram od kilku dni...
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Rozwój postaci

Post autor: Tercoral »

Ogolnie to mozesz poprobowac w wyzimie i val'kare JEDNAK w twoim przypadku poprostu zajdz do trenera miecznikow wez zawod (250 zlociszy) i bedziesz miala najwyzej jak sie da z automatu
Tęczowe serce... :oops:
Broddi
Posty: 20
Rejestracja: 25 kwie 2018 13:26

Re: Rozwój postaci

Post autor: Broddi »

w roznych miastach sa gildie podroznikow gdzie sa umy. W impie np. Averheim / Nuln/Kreutz/Quene/Karak Varn czy Kraina Zgromadzenia
W kazdym z nich masz rozne szkolenia na roznym poziomie, wiec mysle ze te miecze jak i reszte znajdziesz wyzej niz na troche;)
Pavlov
Posty: 36
Rejestracja: 11 gru 2017 21:12

Re: Rozwój postaci

Post autor: Pavlov »

Polecam:

http://wikipedia.arkadia.rpg.pl/view/Gi ... nik.C3.B3w

Nie wiem czy aktualne w 100% ale spokojnie można się tym kierować
Nildariel
Posty: 4
Rejestracja: 24 maja 2018 17:29

Re: Rozwój postaci

Post autor: Nildariel »

250 złociszy niestety nie mam...
A w Wyzimie ten sam problem. Nie rozumiem. W tym artykule z wiki jest napisane "Novigrad: miecze - 20" i Wyzima 30... To dlaczego nie mogę trenować?
Awatar użytkownika
Gritta
Posty: 198
Rejestracja: 24 mar 2018 05:27
Lokalizacja: TRN/KRK

Re: Rozwój postaci

Post autor: Gritta »

To znaczy, że wiki jest nieaktualna. Spróbować możesz na Skellige.

Polecam też zagadać do graczy na Arkadii - bardzo możliwe, że jakaś dobra dusza dołoży Ci do wzięcia zawodu. Nie musisz też brać miecznika, żeby Twoją bronią wyboru były miecze.

Kod: Zaznacz cały

Szczypiesz pieszczotliwie czterdziestego drugiego chochlika czarodzieja w policzek.
Szepczesz zlowieszczo: Titititi!
Hurio
Posty: 108
Rejestracja: 12 maja 2014 08:53

Re: Rozwój postaci

Post autor: Hurio »

Nildariel pisze:250 złociszy niestety nie mam...
A w Wyzimie ten sam problem. Nie rozumiem. W tym artykule z wiki jest napisane "Novigrad: miecze - 20" i Wyzima 30... To dlaczego nie mogę trenować?
To sa maxymalne wartosci, do ktorych mozesz trenowac, 20 - treningow w danym miejscu, a nie ich koszt.
Kvark
Posty: 74
Rejestracja: 13 lut 2018 19:43

Re: Rozwój postaci

Post autor: Kvark »

Nildariel pisze:250 złociszy niestety nie mam...
A w Wyzimie ten sam problem. Nie rozumiem. W tym artykule z wiki jest napisane "Novigrad: miecze - 20" i Wyzima 30... To dlaczego nie mogę trenować?
Jeśli jeszcze nie znaleziona, to polecam mapę Wakahiko ze strony arkadia.ethel.pl.
Pomoże ona w zarobieniu złociszy na paczkach, a przede wszystkim w eksploracji świata.
Hugon
Posty: 7
Rejestracja: 13 sie 2018 11:09

Re: Rozwój postaci

Post autor: Hugon »

Chciałbym zostać handlarzem, jednak nie wiem w jaki sposób zdobyć exp nie walcząc i jednak trochę szybciej niż robienie zadań. Jeśli nie ma takiej możliwości i tylko zostaje mi walka, to czy przy zabiciu danych potworów wzrośnie mi um powyżej tego co oferują gildie podróżników czy jest to możliwe tylko w zawodzie?
Awatar użytkownika
Aenya
Posty: 33
Rejestracja: 19 cze 2009 02:12

Re: Rozwój postaci

Post autor: Aenya »

Doświadczenie a umiejętności to dwa oddzielne systemy. Walcząc i wypełniając zadania zapewniasz sobie wzrost cech, od których zależy, jak dobrze umiejętności wykorzystasz. Umiejętności (poza niektórymi wyjątkami) wzrastają wyłącznie po wytrenowaniu ich u trenera za odpowiednią opłatą i nie zwiększysz ich walką. Poziom umiejętności ponad gildie podróżników oferują rozsiani po świecie trenerzy zawodu.

Strony arkadyjskiej wiki które mogą Cię interesować:
http://wikipedia.arkadia.rpg.pl/view/Zawody
http://wikipedia.arkadia.rpg.pl/view/Kupiec

Niestety, obecnie nie ma możliwości zdobywania większej ilości doświadczenia nie walcząc, choć były dyskusje na ten temat.
ODPOWIEDZ