Rozwój postaci

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Sarven
Posty: 22
Rejestracja: 19 mar 2016 22:28

Re: Rozwój postaci

Post autor: Sarven »

Sadriviel pisze:Zawsze ciężka. A kogo zapytasz, to inaczej odpowie Ci o cechach. Proponuję 332, a jak dojdziesz do akrobatycznego to 323.
Dobrze Ci radzi, ale ja bym nawet przeciągnął zręczność do epickiej i wtedy zmienił na 3 (siła), 2 (zręczność), 3 (wytrzymałość). Dużo osób inwestuje w zręczność, bo w PvP łatwiej jest wtedy unikać ciosów i trafiać przeciwnika. Jak zmienisz na akrobatycznej to możesz sobie nie trafiać w halflingów nożowników i innych tego typu przeciwników na wysokim poziomie.
Balzag
Posty: 3
Rejestracja: 28 cze 2016 11:09

Re: Rozwój postaci

Post autor: Balzag »

Sarven pisze:
Sadriviel pisze:Zawsze ciężka. A kogo zapytasz, to inaczej odpowie Ci o cechach. Proponuję 332, a jak dojdziesz do akrobatycznego to 323.
Dobrze Ci radzi, ale ja bym nawet przeciągnął zręczność do epickiej i wtedy zmienił na 3 (siła), 2 (zręczność), 3 (wytrzymałość). Dużo osób inwestuje w zręczność, bo w PvP łatwiej jest wtedy unikać ciosów i trafiać przeciwnika. Jak zmienisz na akrobatycznej to możesz sobie nie trafiać w halflingów nożowników i innych tego typu przeciwników na wysokim poziomie.
Nie moge wyroznic tej samej cechy wiecej niz dwa razy :/
Awatar użytkownika
Sarven
Posty: 22
Rejestracja: 19 mar 2016 22:28

Re: Rozwój postaci

Post autor: Sarven »

Chodziło mi o 2 (siła), 2 (zręczność), 1 (wytrzymałość), a później jak Ci wskoczy epicka zręczność to zmień na 2 (siła), 1 (zręczność), 2 (wytrzymałość). Chyba, że grasz krasnoludem to zostaw sobie bez zmian, bo im wytrzymałość i tak idzie priorytetowo.
Feanyewedd
Posty: 5
Rejestracja: 01 maja 2016 15:44

Re: Rozwój postaci

Post autor: Feanyewedd »

Salve,
szybkie pytanie od zielonego: jak dokładnie ustawić cechy? Chodzi mi o komendy, bo jak podczas medytacji wpiszę 'ustaw', to czego bym nie wklepał ('ustaw sile' 'wybierz sile' 'wyroznij sile' 'chedoz sile') wyskakuje mi to samo 'Wybierz sile, zrecznosc, wytrzymalosc, intelekt lub odwage.' Co robić?
Et mortuus est in gloria,
F.
Awatar użytkownika
Usul
Posty: 43
Rejestracja: 28 maja 2014 18:47

Re: Rozwój postaci

Post autor: Usul »

Hej,
Wpisz np. samo "sila". Powinno załapać.
I możesz zgłosić pomysł, żeby zmienili podpowiedź - ?zglos
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Galatea
Posty: 113
Rejestracja: 24 maja 2013 12:54

Re: Rozwój postaci

Post autor: Galatea »

@Balzag
Imho na 122 najlepiej wyjdziesz, zwłaszcza, jeżeli planujesz bawić się później w PK. Ewentualnie 212 na początku (np. do mocnego), żeby nie dyszeć w tych ciężkich zbrojach, potem 122.
Troal zaklada na szyje niewielka drewniana fujarke.
Gleanevall
Posty: 258
Rejestracja: 13 sie 2011 21:08

Re: Rozwój postaci

Post autor: Gleanevall »

Feanyewedd: Usul to zółtodziób, nie ma pojęcia, o czym mowi. Musisz wpisać cechę w takiej formie, jak podaje Arka:

Kod: Zaznacz cały

Ktora ceche chcesz wyroznic? Sile, zrecznosc, wytrzymalosc, intelekt czy odwage?
> sile
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Rozwój postaci

Post autor: Tercoral »

Em mam pytanie.
Probowal ktos wyexpic czlowieka na "oficera" z cech? Tzn np 10022 ew 10112 j jaki najlpepszy bylby zawod pod to: legion czy miecznik.
Zastanawiam sie jeszcze nad 11111.

Poczatek gry napewno solo, a pozniej sie zobaczy.
Tęczowe serce... :oops:
Awatar użytkownika
Ald
Posty: 160
Rejestracja: 19 sty 2016 21:39
Lokalizacja: Moravskoslezský kraj

Re: Rozwój postaci

Post autor: Ald »

Tercoral pisze:Em mam pytanie.
Probowal ktos wyexpic czlowieka na "oficera" z cech? Tzn np 10022 ew 10112 j jaki najlpepszy bylby zawod pod to: legion czy miecznik.
Zastanawiam sie jeszcze nad 11111.

Poczatek gry napewno solo, a pozniej sie zobaczy.
Nie próbowałem, ale pomysł wydaje mi się niezmiernie ciekawy.
Ja bym brał legionistę - wycofywanie daje dodatkową kontrolę nad drużyną, na dodatek szyk bojowy ma bardzo wysoko.
Z cechami kombinowałbym w stylu 20102, choć to też zależy od predyspozycji rasowych.
Lubię takie eksperymenty niezmiernie, ciekaw jestem efektu :)
Dobranoc - powiedział diabeł.
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Rozwój postaci

Post autor: Tercoral »

Problem ze mana do rozkazow i magikow sie przydaje. Ale twoje ust tez ciekawe. W ogole powinni zmienic system cech na jakies archetypy bez cyferek. A przy zmianie archetypu sie same cechy balansuja. Albo chociaz generator postaci na sucho....

Jak to przeprowadze to min pol roku myslenia...

Moze 10112
Tęczowe serce... :oops:
ODPOWIEDZ