Rozwój postaci

Forum Pomoc dla Początkujących.
Filarion
Posty: 29
Rejestracja: 02 lut 2019 17:45

Re: Rozwój postaci

Post autor: Filarion »

Kregan pisze: 30 cze 2019 17:55
Filarion pisze: 30 cze 2019 17:39 Pytanie dotyczace zmiany zawodu Na wiki stoi napisane:
Umiejętności te spadają do poziomu dostępnego w powszechnych gildiach podróżników, bądź też do poziomu dostępnego w nowo trenowanym zawodzie (o ile poziom danej umiejętności dostępny w nowym zawodzie jest niższy od poziomu obecnie wytrenowanego przez postać).
Czyli trenuje zawod A. Mam w nim nabity staz ktory umozliwia trenowanie uma AA do 70%. Jednakze to tylko wysokosc mozliwa do wytrenowania, samego uma mam wytrenowanego na 40%. Teraz zmieniam zawod na B, w tym nowym zawodzie um ma max na 80%. Czy teraz:

1. po zmianie zawodu moge od razu wytrenowac uma AA do 70%?
2. jesli tak to jak nalicza sie pozostale 10% (czasowo)
Będziesz mógł wytrenować do 70%, na te pozostałe 10% będziesz musiał wyidlować staż, albo nabić go formą,przy czym nowe treningi będą się pojawiać zgodnie z zapotrzebowaniem na ich staż w tym zawodzie (czyli dopiero po dłuższym czasie).
Ok to pocisne dalej. A gdybym mial uma AA wytrenowanego juz (zaplacilem) na 70%, a w nowym zawodzie max poziom to 80% to z tego by wynikalo, ze zostanie mi on poki co na 70%, ale trenowac wyzej bede mogl dopiero jak nabije mi sie ten staz w nowym zawodzie?
Awatar użytkownika
Kregan
Posty: 181
Rejestracja: 07 cze 2015 23:56

Re: Rozwój postaci

Post autor: Kregan »

Filarion pisze: 30 cze 2019 18:15 Ok to pocisne dalej. A gdybym mial uma AA wytrenowanego juz (zaplacilem) na 70%, a w nowym zawodzie max poziom to 80% to z tego by wynikalo, ze zostanie mi on poki co na 70%, ale trenowac wyzej bede mogl dopiero jak nabije mi sie ten staz w nowym zawodzie?
Tak, dopiero jak staż dojdzie do poziomu wymaganego do pojawienia się treningów powyżej 70%.
Mowisz do posiwialego wiekowego kruka w Khazalidzie: Co poradzisz jak nic nie uradzisz.
Posiwialy wiekowy kruk kracze w Khazalidzie: Niiic.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Rozwój postaci

Post autor: Werbat »

Kregan pisze: 30 cze 2019 17:55Będziesz mógł wytrenować do 70%,
O, naprawdę? Ja myślałem, że zostaje jeśli jest wytrenowane, a nie 'może być wytrenowane' - a w tym drugim przypadku że po prostu się znów nabija.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Filarion
Posty: 29
Rejestracja: 02 lut 2019 17:45

Re: Rozwój postaci

Post autor: Filarion »

Kiedy zmienia sie zawod umiejetnosci z poprzedniego zawodu spadaja. Jakie jest mniej wiecej tempo tego spadania?
Awatar użytkownika
Kregan
Posty: 181
Rejestracja: 07 cze 2015 23:56

Re: Rozwój postaci

Post autor: Kregan »

Filarion pisze: 04 lip 2019 20:17 Kiedy zmienia sie zawod umiejetnosci z poprzedniego zawodu spadaja. Jakie jest mniej wiecej tempo tego spadania?
Natychmiastowy spadek.
Mowisz do posiwialego wiekowego kruka w Khazalidzie: Co poradzisz jak nic nie uradzisz.
Posiwialy wiekowy kruk kracze w Khazalidzie: Niiic.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Rozwój postaci

Post autor: Werbat »

Y, nie. Trochę to zajmuje, kilka godzin.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Filarion
Posty: 29
Rejestracja: 02 lut 2019 17:45

Re: Rozwój postaci

Post autor: Filarion »

U mnie poleciało od razu.
Yoshi
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2009 14:40
Lokalizacja: Chełm//Kraków

Re: Rozwój postaci

Post autor: Yoshi »

Jakiś czas temu zmienili i leci od razu.
Awatar użytkownika
Rork
Posty: 23
Rejestracja: 31 maja 2019 11:53

Re: Rozwój postaci

Post autor: Rork »

Potwierdzam. Sprawdzane w zeszłym tygodniu. Umiejętności spadają bez żadnego opóźnienia. Niestety ostatnio na forum znalazłem sporo porad i odpowiedzi bazujących na przestarzałych informacjach, co niestety wprowadza graczy w błąd.
Tuńczyk ma 14% białka! masa po nim przyrasta szybciej niż populacja cyganów na Słowacji!
Jakiś elf krzyczy z oddali: Mam malo zycia!
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Rozwój postaci

Post autor: Werbat »

A to serdecznie przepraszam, dawno nie zmieniałem zawodu.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
ODPOWIEDZ