Rozwój postaci

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Kregan
Posty: 181
Rejestracja: 07 cze 2015 23:56

Re: Rozwój postaci

Post autor: Kregan »

Airhil pisze:Wysoki int pozwala ci dłużej czytać (masz więcej many, heloł). Nie wpływa raczej na wiedzę zdobywaną przez walkę/obserwacje.

EDIT: Sorry, źle zrozumiałem. Nie, intelekt w żaden sposób nie wpływa na wiedzę już posiadaną. Przy takim samym poziomie wiedzy, wojownik zawsze poradzi sobie lepiej.
Wiedza (modyfikowana przez intelekt) pomaga w walce z przeciwnikami danego
typu, zwiekszajac zadawane obrazenia. Bedzie rowniez wykorzystywana w wielu
innych miejscach, na przyklad jako wymog do zdobycia ciekawszych rodzajow
zwierzat pocztowych.
Wiesci 81

Wojownik i tak sobie poradzi ale zmniejszona jest różnica w klepaniu mobow dla "intelektualisów". Tak należy rozumieć imho to (modyfikowana przez intelekt). Zatem zwieszony intelekt wpływa na posiadana wiedzę.
Mowisz do posiwialego wiekowego kruka w Khazalidzie: Co poradzisz jak nic nie uradzisz.
Posiwialy wiekowy kruk kracze w Khazalidzie: Niiic.
Awatar użytkownika
Gromowlad
Posty: 27
Rejestracja: 15 lut 2009 21:31
Lokalizacja: Karak Zabrze

Re: Rozwój postaci

Post autor: Gromowlad »

Witam,
Założyłem nową postać człowieka i zauważyłem że od razu ocenia ona siebie jako:

Kod: Zaznacz cały

Jestes krzepki, sprawny, dobrze zbudowany, pojetny i zdecydowany.
Mimo ze np.:

Kod: Zaznacz cały

Dostepne poziomy sily: slabiutki, watly, slaby, krzepki, silny, mocny, potezny i mocarny.
A po zabiciu szczura i skończeniu w rannym poziom z "kogos niedoswiadczonego" wskoczył na "pewnie stąpa po świecie". To jakiś błąd czy efekt wyścigu zbrojeń?
Trueno de Karak Varn fortaleza.

Niechaj broda twej matki długo ogląda piękno tego świata,
a kilof twój zgniata skałę przez długie lata.
Awatar użytkownika
Gritta
Posty: 198
Rejestracja: 24 mar 2018 05:27
Lokalizacja: TRN/KRK

Re: Rozwój postaci

Post autor: Gritta »

Tak jest już od dawna, to z pewnością nie jest błąd. Dowolna minimalna ilość expa podnosi natychmiastowo poziom na "stąpacza". Ponadto, choćbyś zaliczył na stąpaczu 100 zgonów, to nie spadniesz niżej. Nie da się.

Kod: Zaznacz cały

Szczypiesz pieszczotliwie czterdziestego drugiego chochlika czarodzieja w policzek.
Szepczesz zlowieszczo: Titititi!
Awatar użytkownika
Enefghar
Posty: 202
Rejestracja: 12 lut 2009 21:42
Lokalizacja: Actiontown

Re: Rozwój postaci

Post autor: Enefghar »

Smutno. Fajnie bylo expic od zera, pytanie czy teraz wogole byloby na czym expic takiego slabeusza :)
Polelfka namysla sie nad czyms, cichutko szumiac.
Anatolij
Posty: 37
Rejestracja: 08 lut 2019 16:37

Re: Rozwój postaci

Post autor: Anatolij »

Tylko zadaniami do "To i owo". Bez tego to się nawet na szczurach w Novi zgonowało :D
Awatar użytkownika
Artak
Posty: 247
Rejestracja: 15 kwie 2015 16:40
Kontakt:

Re: Rozwój postaci

Post autor: Artak »

Enefghar pisze: 11 lut 2019 16:54 Smutno. Fajnie bylo expic od zera, pytanie czy teraz wogole byloby na czym expic takiego slabeusza :)
Tia, idziesz na bagna i mordujesz komary :D
Jefik
Posty: 8
Rejestracja: 04 cze 2015 22:24

Re: Rozwój postaci

Post autor: Jefik »

A ja mam pytanie - gdzie można solo expić na na poziomie "wiele przeszedł"? Nie zawsze nawinie się ekipa i zastanawiam się, gdzie się wybrać na samotne wojaże ;)
Awatar użytkownika
Aslinth
Posty: 44
Rejestracja: 13 lut 2009 13:20
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Rozwój postaci

Post autor: Aslinth »

szukaj goblinów :) Na tym poziomie to najlepszy dla ciebie exp - jesli chodzi o Imperium
Czas goni nas goni nas cały czas...
Jefik
Posty: 8
Rejestracja: 04 cze 2015 22:24

Re: Rozwój postaci

Post autor: Jefik »

A Ishtar? Ostatnio odwiedzałem zbojów w Ciemnym Borze. O ile w warowni (na dziedzińców i na górze) nie dawali mi powodu do zmartwień, to już w środku byli mniej przystępni. Odwiedzałem też vranów i bobołaków koło Góry Carbon.
Awatar użytkownika
Gritta
Posty: 198
Rejestracja: 24 mar 2018 05:27
Lokalizacja: TRN/KRK

Re: Rozwój postaci

Post autor: Gritta »

Nieumarli (pojedynczo, niezbyt głęboko) i szczurołaki z ruin niedaleko Rinde. Może koboldy? Potępieńcy? Sieciarze? Zjawy? Niedźwiedzie?

Kod: Zaznacz cały

Szczypiesz pieszczotliwie czterdziestego drugiego chochlika czarodzieja w policzek.
Szepczesz zlowieszczo: Titititi!
ODPOWIEDZ