Rozwój postaci

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Angauriela
Posty: 29
Rejestracja: 08 maja 2015 10:06
Lokalizacja: Pyrlandia
Kontakt:

Re: Rozwój postaci

Post autor: Angauriela »

Ano, darmowy transport jest cudowny przy rozwożeniu paczek. :D
Lecz cieniom zbrakło nagle sił, a cień się mrokom nie opiera!
I powymarły jeszcze raz, bo nigdy dość się nie umiera...
I nigdy dość, i nigdy tak, jak tego pragnie ów, co kona!...
I znikła treść — i zginął ślad — i powieść o nich już skończona!
Adiar
Posty: 24
Rejestracja: 09 maja 2015 10:25

Re: Rozwój postaci

Post autor: Adiar »

nie no bez przesady ja ogarniety jestem bo z pare miesiecy temu gralem z tydzien ale musialem skonczyc i mi konto usuneli chyba bo sie za dlugo nie logowalem. Nawet nie wiem ale wole zaczac od poczatku :P wiem wiem bilety za free :D najbardziej to nie ogarniam tego ze ludziom chce sie wkladac te monety do sakiewek i je potem zamykac albo rzeczy do plecaka.. :P
+ czy gdy bede tylko roznosil paczki poki co, zadnego zabijania potworow to strace te darmowe podroze, czy w koncu zabiora mi ten przywilej z czasem?
Awatar użytkownika
Angauriela
Posty: 29
Rejestracja: 08 maja 2015 10:06
Lokalizacja: Pyrlandia
Kontakt:

Re: Rozwój postaci

Post autor: Angauriela »

O ile się nie mylę, przywilej działa, dopóki nie osiągniesz konkretnego poziomu doświadczenia. ;)

A rzeczy IMO warto wkładać do plecaka, skoro mniej wtedy ważą. :P
Lecz cieniom zbrakło nagle sił, a cień się mrokom nie opiera!
I powymarły jeszcze raz, bo nigdy dość się nie umiera...
I nigdy dość, i nigdy tak, jak tego pragnie ów, co kona!...
I znikła treść — i zginął ślad — i powieść o nich już skończona!
Awatar użytkownika
Ethel
Posty: 224
Rejestracja: 14 lut 2009 09:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozwój postaci

Post autor: Ethel »

Angauriela (btw, calkiem skomplikowane imie, nie zaslanialabym! ;>): mylisz sie, niestety. Bonusy znikaja z czasem - jak pisal Rafgart,
Zmienilismy sposob oznaczania graczy jako 'zoltodziobow' (czyli tych, ktorzy maja bonusy jak: darmowa podroz statkiem/dylizansem, urna w wiosce startowej, powrot do wioski przy pomocy mapy itd). Od teraz zalezy to od stazu wszystkich postaci na koncie gracza. Zoltodziobem jest sie, jesli suma stazy nie przekracza ilosci mozliwej do zdobycia przez 5 tygodni aktywnej gry.
Rzeczy nosimy w plecaku, bo wtedy mniej waza dla postaci - mozna wiecej udzwignac, mniej sie meczyc. Wszelkie temblaki, pochwy i uprzeze rowniez redukuja ciezar broni, wiec sa wygodniejsze niz noszenie jej w rekach.
Ostatnio zmieniony 09 maja 2015 20:54 przez Ethel, łącznie zmieniany 1 raz.
"-Jeśli chcecie ją skrzywdzić - rzekł - najpierw będziecie musieli zabić mnie.
Jego słowa wyraźnie ucieszyły pana Vandemara.
- W porządku - rzekł. - Dzięki.
- Ciebie też skrzywdzimy."
Adiar
Posty: 24
Rejestracja: 09 maja 2015 10:25

Re: Rozwój postaci

Post autor: Adiar »

no w sumie sluszna uwaga :P a jeszcze mam pytanie, czy ten plecak to powinienem zamykac czy moze byc otwarty??? I czy mozna kogos okrasc? Kurcze tyle pytan ;p zaraz pewnie mi sie dostanie ze sam powinienem sie nauczyc ale jak sie uczyc jak klient na stronie www cos sie zepsul ;p
Awatar użytkownika
Ethel
Posty: 224
Rejestracja: 14 lut 2009 09:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozwój postaci

Post autor: Ethel »

Wiem o istnieniu jednego NPCa, ktory ma mozliwosc okradania graczy (zaden zawod tego nie umozliwia), dlatego warto nosic rzeczy w zamknietym plecaku. Nie wplywa to w inny sposob na gre.
"-Jeśli chcecie ją skrzywdzić - rzekł - najpierw będziecie musieli zabić mnie.
Jego słowa wyraźnie ucieszyły pana Vandemara.
- W porządku - rzekł. - Dzięki.
- Ciebie też skrzywdzimy."
Adiar
Posty: 24
Rejestracja: 09 maja 2015 10:25

Re: Rozwój postaci

Post autor: Adiar »

Dzieki bardzo za pomoc!!! ;p
Kjell
Posty: 70
Rejestracja: 23 kwie 2015 11:01

Re: Rozwój postaci

Post autor: Kjell »

Gracze nie mogą okradać innych, ale w niektórych miejscach NPCe mogą. Dlatego kosztowności warto nosić w zamkniętym pojemniku - sakiewce. Natomiast ja plecak noszę zwykle otwarty z czystego lenistwa ;) i nie ma żadnego problemu, bo nie trzymam w nim monet.
Doryn
Posty: 26
Rejestracja: 30 paź 2014 11:55

Re: Rozwój postaci

Post autor: Doryn »

Poleci ktos jakies expowisko do samotnego expienia na 'ktos doswiadczony' + ?

Edit

re down

Masz racje, sprobuje kolo miasta [...] :D
Ostatnio zmieniony 17 maja 2015 22:59 przez Doryn, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Talisa
Posty: 144
Rejestracja: 21 kwie 2015 23:40
Lokalizacja: Skellige IRL

Re: Rozwój postaci

Post autor: Talisa »

Testuj testuj :D.

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Zalezy od zawodu, rasy i zbroi. Kupcem na doswie nadal siedzialem na [niewyrazne napisane], a jednoczesnie ogrem wychodzisz ze statku, trenujesz macki za 10 zlota i zabijasz slabego zboja w borze z marszu :D. [...] kolo miasta [...] tez jest niezle. W gorach [...] sa nowe miejsca. Jak sie nie boisz [...] to moze isc do [...], bo i jak wykonales zadanie [...] to mozna miec [...].
Everyone is fighting their own battle to be free from their past, to live in the present, and create a meaningful future for themselves. Don't judge, have a heart.
ODPOWIEDZ