Rozwój postaci

Forum Pomoc dla Początkujących.
Adiar
Posty: 24
Rejestracja: 09 maja 2015 10:25

Re: Rozwój postaci

Post autor: Adiar »

Super, pocieszyles mnie, ze nie rozwali sie postaci.
Jeszcze mam pytanie. Ile trwa apokalipsa? Czy tylko ja mam informacje, ze kraina dostepna tylko dla czarodziejow :D?
Awatar użytkownika
Ethel
Posty: 224
Rejestracja: 14 lut 2009 09:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozwój postaci

Post autor: Ethel »

Ten komunikat oznacza, ze Wizowie cos majstruja - oni sami pewnie nie do konca wiedza, ile dokladnie zajmie im to czasu. Jesli zamykaja na dluzej, zazwyczaj informuja o tym na forum. Pozostaje zajac sie czyms innym i zajrzec za jakis czas.. :-))

edit: Kwestia ustawienia cech jest, oczywiscie, odwracalna, znam calkiem spora grupe graczy, ktorzy wpadali na pomysl nowego ustawienia cech, pacyfikowali postac i expili od nowa. Sama bym sie tego nie podjela, ale mysle, ze warto poinformowac, ze nieodwracalnych zmian w postaci jest relatywnie malo (takich jak, na przyklad, rasa "polelf").
"-Jeśli chcecie ją skrzywdzić - rzekł - najpierw będziecie musieli zabić mnie.
Jego słowa wyraźnie ucieszyły pana Vandemara.
- W porządku - rzekł. - Dzięki.
- Ciebie też skrzywdzimy."
Adiar
Posty: 24
Rejestracja: 09 maja 2015 10:25

Re: Rozwój postaci

Post autor: Adiar »

super, dzieki za odpowiedz :D powiedzcie mi jeszcze tylko, czy moge sie tak teleportowac do Novigradu za kazdym razem jak nie chce mi sie czekac na statki :P poki ta mape mam :D
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Rozwój postaci

Post autor: Herenvarno »

Adiar pisze:(...) czy moge sie tak teleportowac do Novigradu za kazdym razem jak nie chce mi sie czekac na statki :P poki ta mape mam :D
"Tak teleportowac"? - Czyli jak?
"poki ta mape mam" - Tą ze statku, czy tą w kliencie webowym?
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Yves
Posty: 121
Rejestracja: 04 sty 2015 16:47
Lokalizacja: Przypupek, peryferie Zadupia

Re: Rozwój postaci

Post autor: Yves »

Teleportować "wróć do wioski startowej". Takiej komendy można używać dopóki ma się mapę ze statku. Raczej oczywiste że o tą chodzi.
Adiar
Posty: 24
Rejestracja: 09 maja 2015 10:25

Re: Rozwój postaci

Post autor: Adiar »

dokladnie o tę startową mape. Ok to super :P najwyzej mi sie dostanie.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Rozwój postaci

Post autor: Herenvarno »

No masz. Zbyt dlugo nie tworzylem nowej postaci... Troszke sie zmienilo.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Awatar użytkownika
Ethel
Posty: 224
Rejestracja: 14 lut 2009 09:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozwój postaci

Post autor: Ethel »

Adiar: nie chcialabym wypowiadac sie w temacie, w ktorym nie mam wiedzy - jak niektorzy w tym watku - ale warto pamietac, ze wszelkie naduzycia sa niemile widziane czy wrecz karalne. Trzeba by bylo zapytac o stanowisko Wizow, ale korzystanie z mapy ma byc ulatwieniem dla mlodych graczy, ktorzy zagubili sie w swiecie. To, ze mozna wykorzystywac powrot do wioski startowej, zeby szybciej przemieszczac sie w swiecie, nie znaczy, ze powinno sie tak robic; pamietaj tez, ze mapa nie jest wieczna i w koncu bedziesz musial przywyknac do podrozy w konwencjonalny sposob. ;-)
"-Jeśli chcecie ją skrzywdzić - rzekł - najpierw będziecie musieli zabić mnie.
Jego słowa wyraźnie ucieszyły pana Vandemara.
- W porządku - rzekł. - Dzięki.
- Ciebie też skrzywdzimy."
Adiar
Posty: 24
Rejestracja: 09 maja 2015 10:25

Re: Rozwój postaci

Post autor: Adiar »

a ja moze z dwa razy tak zrobilem :D w sumie gram od wczoraj ale trudno :D juz nie bede.
Awatar użytkownika
Ethel
Posty: 224
Rejestracja: 14 lut 2009 09:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozwój postaci

Post autor: Ethel »

Osobiscie podziwiam szybkosc ogarniania gry :-)) zoltodzioby maja kilka bonusow do podrozowania, warto korzystac.
"-Jeśli chcecie ją skrzywdzić - rzekł - najpierw będziecie musieli zabić mnie.
Jego słowa wyraźnie ucieszyły pana Vandemara.
- W porządku - rzekł. - Dzięki.
- Ciebie też skrzywdzimy."
ODPOWIEDZ