Zarabianie i wydawanie

Forum Pomoc dla Początkujących.
Samuel
Posty: 47
Rejestracja: 21 gru 2014 16:21

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Samuel »

Róg posiadam praktycznie od początków mojej postaci, czyli półtorej roku, paczek nie nosiłem od prawie roku, a wciąż go mam. Co więcej, reputacja spadła tylko nieznacznie przez ten czas.
Marco
Posty: 34
Rejestracja: 04 lut 2016 23:31

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Marco »

Skoro była już mowa o górnictwie, to może ja zapytam o jedną rzecz pośrednio związaną z fedrowaniem po tileańskich kopalniach... A dokładniej z tejże kopalni opuszczeniem. Aby powrócić do Campagrotty, trzeba jakoś zejść ze skarpy. Pamiętam z moich górniczych prób sprzed paru ładnych lat, że trzeba było przywiązać linę do drzewa i się bezpiecznie po niej opuścić. Próbuję zrobić to teraz, ale bezskutecznie, ciągle dostaję komunikat zwrotny, że nie mogę tam tej liny przywiązać. Gałęzie, konary, korzenie, pień - próbowałem, też się nic nie da zrobić.
Pytanie wobec tego: Dalej trzeba użyć liny i drzewa, ale ja robię coś źle, czy może zmieniono to już i mogę po prostu bezpiecznie zejść po skarpie? Możliwe, że naginam tym pytaniem reguły, bo w końcu to zaburzenie konwencji że pytam o to na zewnętrznym forum, ale jeśli jest możliwość uzyskania odpowiedzi, to byłbym wdzięczny. Trochę strach ryzykować komendę zejścia, jeśli nie wiem jak to z tym jest.

Edit: Pytanie już nieaktualne, szczęśliwie dla mnie pojawił się w kopalni jeden z Caporegime i mi wyjaśnił, że można po prostu zejść już.
Wulgor
Posty: 59
Rejestracja: 21 lip 2015 22:11

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Wulgor »

Sa jakies instytucje skupujace np. jezyki z ghouli etc? Czy tylko i wylacznie gracze? Chodzi mi o Ishtar.
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Gerdia »

Wulgor pisze:Sa jakies instytucje skupujace np. jezyki z ghouli etc? Czy tylko i wylacznie gracze? Chodzi mi o Ishtar.
Jest takie miejsce w Ishtar. Popytaj lub poszukaj samemu.

Pozdrawiam,
G. :twisted:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Wulgor
Posty: 59
Rejestracja: 21 lip 2015 22:11

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Wulgor »

Gerdia pisze:
Wulgor pisze:Sa jakies instytucje skupujace np. jezyki z ghouli etc? Czy tylko i wylacznie gracze? Chodzi mi o Ishtar.
Jest takie miejsce w Ishtar. Popytaj lub poszukaj samemu.

Pozdrawiam,
G. :twisted:
Nie pisalbym tu, gdybym nie probowal na Arce :) Nic to, bede szukal dalej :)
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Gerdia »

Związane jest to z wykonaniem pewnego zadania dla pewnego maga w pewnym mieście.
Więcej podpowiedzieć już nie mogę :)

Pozdrawiam,
G. :twisted:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Awatar użytkownika
Ald
Posty: 160
Rejestracja: 19 sty 2016 21:39
Lokalizacja: Moravskoslezský kraj

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Ald »

Wulgor pisze:
Gerdia pisze:
Wulgor pisze:Sa jakies instytucje skupujace np. jezyki z ghouli etc? Czy tylko i wylacznie gracze? Chodzi mi o Ishtar.
Jest takie miejsce w Ishtar. Popytaj lub poszukaj samemu.

Pozdrawiam,
G. :twisted:
Nie pisalbym tu, gdybym nie probowal na Arce :) Nic to, bede szukal dalej :)
Słabo próbowałeś, nie poddawaj się - ten sposób zarobkowania jest raczej mocno popularny, dużo ludzi zna odpowiedź.
Dobranoc - powiedział diabeł.
Irvin

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Irvin »

Gdzie w Imperium jest jakas zacna zbroja plytowa?


Wykulem wojenna mahakamska z mos arx za 70 zlota rozpadla sie nim zdarzylem zrobic nieznaki... jakis zart...
Awatar użytkownika
Stanno
Posty: 71
Rejestracja: 27 lut 2016 10:10
Lokalizacja: Oberbayern

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Stanno »

Po prostu miałeś pecha :)
Nie wiem czy mahakamska nie jest najlepsza, ale mogę się mylić.
Ciężką zbroję płytową można chyba wykuć w twierdzy zakonu, w Quenelles też szukaj.
Awatar użytkownika
Fuggazi
Posty: 162
Rejestracja: 13 maja 2010 12:48

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Fuggazi »

Dlatego płytówki to lipa. Koszt spory, ciężar też, a jak sie rozpadnie to zostajesz z gołą dupą..
Poza tym staty płytówki nie zawsze są najwyższych lotów.
Zbieranina poszczególnych elementów zbroi może i nie wyglada stylowo ale zawsze to bezpieczniej jak walnie ci tylko lewy naramiennik a reszta dalej chroni. No i znacznie łatwiej można znaleźć naprawdę wypasione okazy które chronią nieomal perfekcyjnie.
Co to jest Chaos? To jest Ład, który zniszczo­no przy Stworze­niu Świata.
S.J. Lec
ODPOWIEDZ