Zarabianie i wydawanie

Forum Pomoc dla Początkujących.
Tonny
Posty: 4
Rejestracja: 17 cze 2020 11:51

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Tonny »

Dzieki za odpowiedz, zatem zastanawiajacy jest sens istnienia tej kopalni... skoro da sie w niej kopac tylko gruz.
Awatar użytkownika
Duruk
Posty: 63
Rejestracja: 13 maja 2009 08:15

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Duruk »

Nie wiem jak teraz, ale swego czasu wybieralem w kopalni koło Wstęgi węgiel i żelazo. Z tym, że to mało opłacalne i obarczone wysokim ryzykiem, bo zawały tam były błyskawiczne, bez szans na ucieczkę.
Deval
Posty: 43
Rejestracja: 04 mar 2011 19:38
Lokalizacja: Carbon

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Deval »

Kopalnia jest bardzo duża, kilka poziomów, trzeba dalej kopać.
Nie polecam jednak tego miejsca.
Jeżeli nic się nie zmieniło, a raczej nikt się tym nie zajmował to zawał może być bez ostrzeżenia i od razu zgon.
Dodatkowo w kopalni pomylone są kierunki przejść.

Na szczęście po świętach będzie kopalnia w Ishtar :lol:
Wierzbica
Posty: 8
Rejestracja: 06 maja 2020 10:59

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Wierzbica »

Podpowie mi ktoś czy da się w Val'kare na poczcie wyrobić reputacje na maxa robiąc tylko lokalne paczki? W sumie pytanie jest ogólne, ale w Val'kare szczególne, bo tam są paczki tylko albo za kilka srebrników albo powyżej 20zł, więc trzebaby dłubać. Noszę hobbystycznie te za drobniaki i mam wrażenie, że się zatrzymałam na

Kod: Zaznacz cały

Pracownik poczty mowi do ciebie: Tak, ufam ci na tyle, aby powierzyc ci nawet te dalsze przesylki.
Dymhard
Posty: 109
Rejestracja: 26 cze 2010 18:12

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Dymhard »

Ja też mam pytanie o pocztę. Przedtem żeby wyjść poza lokalne trzeba było łazić i łazić. A teraz zauważyłem na innym rejonie kilka paczek i mam dalsze? Zmieniło się coś chyba? Jak to jest teraz?
Awatar użytkownika
Slewhut
Posty: 111
Rejestracja: 15 lut 2018 14:00

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Slewhut »

Ja mam pytanie odnośnie zbierania ziół. Używam podstawowej komendy na traktach "szukaj ziol" i zarobek z tego marny. Czy ktos moze podpowiedziec jak mozna sie rozkrecic w temacie? Komende widze ze mozna wpisywac bardziej zaawansowana, ale nic nie moge znalezc np: szukaj lawende. Umiejetnosc mam na poziomie "niezle"
Wieje wiatr w mojej głowie
Nad doliny i nad sady niesie mnie
Wieje wiatr w mojej głowie
On pieśń wolności niesie mi
Awatar użytkownika
Orchis
Posty: 61
Rejestracja: 12 lut 2009 22:50

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Orchis »

To zależy od tego, czy Twoja postać rozpoznaje zioła po nazwie - spróbuj na przykład otworzyć woreczek i wziąć z niego lawendę. Jeśli nie rozpoznajesz, lepiej szukać po shorcie zioła (na przykład "szukaj fioletowego zwartego kwiatostanu"). Ważna też jest poprawna odmiana nazwy zioła, czyli wyszukiwanie idzie w dopełniaczu: "szukaj lawendy", nie "lawendę". Spróbuj też zejść z traktów, na nich zioła są najczęściej zbierane. Polecam łąki, góry i lasy.

Co do poczty w Val'kare - mi się nigdy nie udało wyjść poza miasto. Słyszałam legendę, że ktoś raz dostał paczkę z Val'kare do obozu na wejściu przy pustyni, ale nie wiem ile w niej prawdy.
"Ktoś, kto je naleśniki z konfiturami, nie może być strasznie niebezpieczny."
Tove Jansson, W Dolinie Muminków
Erlengoth
Posty: 3
Rejestracja: 19 maja 2022 08:57

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Erlengoth »

Cześć! Pytanko: Jak, do licha, wyciągnąć paczkę, która jest zbyt ciężka??? Trochę to głupie jeśli chodzi o grę. Można pobrać, przenieść, wlożyć do plecaka, ale wyjąć już nie...
Awatar użytkownika
Kregan
Posty: 181
Rejestracja: 07 cze 2015 23:56

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Kregan »

Erlengoth pisze: 04 cze 2022 22:16 Cześć! Pytanko: Jak, do licha, wyciągnąć paczkę, która jest zbyt ciężka??? Trochę to głupie jeśli chodzi o grę. Można pobrać, przenieść, wlożyć do plecaka, ale wyjąć już nie...
Jest to taka drobna uciążliwość na nowych postaci wynikająca z ich malej siły i pewnych rozwiązań mechaniki gry. Jak wyciągnąć taką paczkę? Albo na chwile odłożyć noszoną zbroję by odciążyć postać, ewentualnie odłożyć plecak i wtedy wyciągnąć z niego paczkę. Polecam denominować co jakiś czas zarobione monety w bankach i kantorach, trzymanie ich w większej ilości przy sobie gdy biega się z paczkami, obciąża a za czym też i szybciej się męczymy. Denominować albo wydawać sukcesywnie na podstawowe treningi. Żeby się uwolnić tej uciążliwości też warto zwyczajnie zrobić troszkę treningów bojowych i poświecić chwile na podniesienie siły by nie była taka całkiem mizerna.
Mowisz do posiwialego wiekowego kruka w Khazalidzie: Co poradzisz jak nic nie uradzisz.
Posiwialy wiekowy kruk kracze w Khazalidzie: Niiic.
Erlengoth
Posty: 3
Rejestracja: 19 maja 2022 08:57

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Erlengoth »

Dzięki. Trening bojowy - masz na myśli poprostu walkę?
ODPOWIEDZ