Zarabianie i wydawanie

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Ivy
Posty: 6
Rejestracja: 01 lut 2017 04:54

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Ivy »

<trenuj intensywnie> zbiera w paczkę pewną liczbę dostępnych treningów danej umiejętności ( 5 albo 10 nie pamiętam niestety). Płacisz za taki trening tyle samo ile zapłaciłbyś za równowartość liczby treningów które zawiera. Jedyne co zyskujesz to, że nie zalewasz ekranu linijkami tekstu.
Awatar użytkownika
Rukhar
Posty: 85
Rejestracja: 16 gru 2016 16:23

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Rukhar »

Komenda 'trenuj intensywnie xxx' jest równoważna 10ciokrotnemu wpisaniu 'trenuj xxx'. Jeśli np. masz za mało monet na 10 treningów to zje Ci tyle monet ile masz przy sobie i będziesz trenował tylko np. 6 razy.

Kod: Zaznacz cały

ob siebie
Jestes turem, znanym jako:
Ob_205914, tur.
Jestes w swietnej kondycji.
Awatar użytkownika
Gorzak
Posty: 8
Rejestracja: 18 lut 2017 07:14
Lokalizacja: Karak Varn

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Gorzak »

:) To mam jeszcze jedno pytanie: jak odczytać list, który czeka na was na poczcie?
Per aspera ad astra.
Duar
Posty: 72
Rejestracja: 05 paź 2014 12:49

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Duar »

Przeczytaj list <numer listu>
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Werbat »

Weź, Gorzak, zacznij a) myśleć; b) korzystać z ?pomoc.
Może jeszcze mamy przyjechać i zrobić wszystko za Ciebie?
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Gorzak
Posty: 8
Rejestracja: 18 lut 2017 07:14
Lokalizacja: Karak Varn

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Gorzak »

Ok ciebie o nic nie będę pytać :)
Per aspera ad astra.
Miril
Posty: 54
Rejestracja: 09 lut 2017 23:09

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Miril »

O ile uważam, że Werbat przesadził, w końcu można być milszym, o tyle ma on trochę racji. Arkadia jest (z kilkoma wyjątkami) bardzo intuicyjna, a "?", "pomoc" i "?tematy" daje odpowiedź na ogromną liczbę potencjalnych pytań. W twoim przypadku po wpisaniu ?poczta dostałbyś pełną odpowiedź.
Awatar użytkownika
Adventicus
Posty: 252
Rejestracja: 17 sty 2017 23:00

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Adventicus »

Gorzak zgodnie z cytowana przez Ciebie paremią sięgaj gwiazd, przez rozwiązywanie problemów na arkadii. Na chwile obecną, zaczynasz być takim małym trollem na forum. Imie jakie wybrałeś dla swojej postaci (bardzo zbliżone do pewnego NPCa), dodatkowo potęguje u mnie to wrażenie.
Awatar użytkownika
Ralandil
Posty: 231
Rejestracja: 02 sty 2012 13:07
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Ralandil »

Miril pisze:O ile uważam, że Werbat przesadził, w końcu można być milszym, o tyle ma on trochę racji.
Wrzucasz chama do ignorowanych i od razu forum jest lepsze.
Athel Loren shall not suffer the presence of Men, nor Orcs, nor Dwarfs, nor Beastmen. If a foe takes a single step upon such sacred soil, they shall not take another.

TinTin++ Mud Client Manual
Miril
Posty: 54
Rejestracja: 09 lut 2017 23:09

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Miril »

Adventicus pisze:Gorzak {...} Imie jakie wybrałeś dla swojej postaci (bardzo zbliżone do pewnego NPCa) {...}
Zabawne, ale w 2007 zrobiłem postać elfa imieniem Azra, która została skasowana właśnie za imię, zbyt zbliżone do Azraela.

Teraz mam Mirila, który jest bardzo podobny do Merrilla, członka Panteonu Halflińskich bóstw. Mam nadzieję, że nikt się nie przyczepi, skoro imię zostało wybrane przez oficjalny generator ;)

Możliwe, że wybrał to imię zupełnie nieświadomie, albo też właśnie przez generator.

Swoją drogą, Gorzak, znasz może Berghola?

EDIT: Na podgrodziu Tretogoru znalazłem sklepikarza człowieka imieniem... Meril :shock: Brakuje jeszcze Mirela do kompletu.
ODPOWIEDZ