Zarabianie i wydawanie

Forum Pomoc dla Początkujących.
Walkirr
Posty: 49
Rejestracja: 02 gru 2016 06:03
Lokalizacja: San José, Costa Rica

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Walkirr »

Żeby wycinać szczątki nie trzeba mieć wcale łowiectwa. Jedynie wiedza o stworach pokoniunkcyjnych jest brana pod uwagę. Sprawdzone i przetestowane.
Owen
Posty: 4
Rejestracja: 24 paź 2017 16:23

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Owen »

Re: up
Bez żadnych treningów łowiectwa nie mogłem wyciąć nawet czaszki z ciała, dopiero po kilku treningach było to możliwe, testowane miesiąc temu.
Yorth
Posty: 11
Rejestracja: 29 lis 2017 11:00

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Yorth »

Owen pisze:Re: up
Bez żadnych treningów łowiectwa nie mogłem wyciąć nawet czaszki z ciała, dopiero po kilku treningach było to możliwe, testowane miesiąc temu.
Ja wycinałem bez łowiectwa. Przetestowane dziś ;)
Awatar użytkownika
Adventicus
Posty: 252
Rejestracja: 17 sty 2017 23:00

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Adventicus »

Owen pisze:Re: up
Bez żadnych treningów łowiectwa nie mogłem wyciąć nawet czaszki z ciała, dopiero po kilku treningach było to możliwe, testowane miesiąc temu.
Powyższe zależy od tego z czyjego truchła wycinasz. Szczątki do opchnięcia wycina się jedynie w Ishtar, musisz posiadać odpowiednią wiedzę to typu oprawianego ciała. Łowiectwo dotyczy jedynie zwyczajnych zwierząt w obu domenach, przy tym pewne zwierzęta praktycznie nie mają nic do wycięcia. Innymi słowy jesli chcesz wyciąć skóre z lisa patrz łowiectwo, po gruczoły z pająków - odpowiednia wiedza (typ i poziom).

Edit: Testowane na myśliwym.
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Terenes »

O ile dobrze pamietam np. skora smoka wymaga zarowno wymaksowanego lowiectwa jak i pewnego poziomu wiedzy o smokach. Wnioskuje wiec, ze niektore rzeczy wymagaja obu tych rzeczy: wiedzy i lowiectwa. Moge sie jednak mylic.
Gromgol
Posty: 33
Rejestracja: 07 lis 2011 18:35

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Gromgol »

Tak jak Pan Terenes powiedział.
Awatar użytkownika
Adventicus
Posty: 252
Rejestracja: 17 sty 2017 23:00

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Adventicus »

Jako łowczy Białego Kła miałem przyjemność wielokrotnie wycinać skóre ze smoka I gwarantuje że przy znikomej wiedzy o Smokach jest to wykonalne. Skóra to nie szczątki więc możliwość jej wycięcia nie zależy of wiedzy.
Awatar użytkownika
Ysar
Posty: 148
Rejestracja: 14 lis 2016 08:29

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Ysar »

Sama również spotkałam się z opinią, że do wycięcia smoczej skóry potrzebna jest wiedza o smokach, a jednak nie miałam z tym problemu mając wiedzę na ten temat na poziomie znikoma/niewielka. Możliwe, że przy całkowitym braku wiedzy się tego nie da zrobić - mam na myśli zero bibliotek, oglądania czy walki ale to dość laboratoryjne warunki ;)
Tonny
Posty: 4
Rejestracja: 17 cze 2020 11:51

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Tonny »

Hej,
czy w kopalni na poludnie od Averheimu sa jakies zloza rudy bo wykopalem jakies 160 brylek i sam gruz na razie.
Awatar użytkownika
Kerian
Posty: 271
Rejestracja: 10 lip 2019 20:03

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Kerian »

Podobno jedyna dzialajaca kopalnia znajduje sie w Tileii. Prosze jednak czytac uwaznie tablice, bo to moze uratowac zycie postaci. :D
W oczekiwaniu na TE święta. :)
ODPOWIEDZ