Zarabianie i wydawanie

Forum Pomoc dla Początkujących.
Walkirr
Posty: 49
Rejestracja: 02 gru 2016 06:03
Lokalizacja: San José, Costa Rica

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Walkirr »

Drubin

Ja ze swojej strony bym Ci radzil zaczekac z pisaniem jakiegokolwiek podania do czasu az nie bedziesz mial przynajmniej 50% swojego zawodu. Przez ten czas pozwiedzaj rozne miejsca, zarabiaj kase, idz zwiedzac tereny ktorych pozniej juz nie odwiedzisz.
Teraz jest sie wszedzie w miare latwo dostac i jak wyzej inni napisali stowarzyszenia na brak kasy nie narzekaja, ale co pozwiedzasz i doswiadczysz to Twoje.
Awatar użytkownika
Adventicus
Posty: 252
Rejestracja: 17 sty 2017 23:00

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Adventicus »

:mrgreen: Drubin:

Dużo zależy od polityki stowarzyszenia, do którego się starasz. Posiadanie 50% um jest cenną uwagą, acz będzie to znów zależało od stoważyszenia, jak też zawodu, który sobie obrałeś. W jednym, może to być żołd w innym twój opiekun, bądź inni bardziej doswiadczeni zapytają się Ciebie wprost jak u Ciebie z grosiwem.
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Terenes »

Ktos wie czy tytul pocztyliona Nilfgaardu jest dostepny, czy tez noszenie paczek w Baccali oblozone jest blokada?
Awatar użytkownika
Stanno
Posty: 71
Rejestracja: 27 lut 2016 10:10
Lokalizacja: Oberbayern

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Stanno »

Probowałem kiedyś bardzo długo nosić paczki w Baccali, najwyższego poziomu nie mogłem zdobyć.
Drubin
Posty: 63
Rejestracja: 06 lip 2015 22:14

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Drubin »

Tam jest ten sam przypadek co z Val'Kare, Skelliege czy Brugge/Verden - brak paczek 'pośrednich' (lub ich zbyt mała ilość) by w sensownym czasie pocztyliona wyorać.
Wulgor
Posty: 59
Rejestracja: 21 lip 2015 22:11

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Wulgor »

Pewnie juz bylo, ale czy po zrobieniu zadania z mrowkami Czarodziej szanowny zacznie skupywac ode mnie szczatki wszelkiej masci? :)
Stellan
Posty: 33
Rejestracja: 02 kwie 2017 19:23

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Stellan »

Tylko ze stworow pokoniunkcyjnych.
Awatar użytkownika
Adventicus
Posty: 252
Rejestracja: 17 sty 2017 23:00

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Adventicus »

Szczescie w tym, ze stworow pokoniunkcyjnych w Ishtar jest od groma, dla tych slabszych jak I silniejszych postaci. Problem w tym, iz samo pokonanie stwora nie gwarantuje, iz bedziesz mogl na nim zarobic.
Drubin
Posty: 63
Rejestracja: 06 lip 2015 22:14

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Drubin »

Ja tak a propos tego powyzszego - Isthar to nie jest wybitnie moja domena ;) Z kazdego pokoniunkcyjnego da sie cos wyciac i opchnac czy jednak musza byc to mocniejsi przeciwnicy? I drugie pytanie - do wycinania przydaje sie lowiectwo czy raczej wiedza o pokoniunkcyjnych?
Awatar użytkownika
Airhil
Posty: 227
Rejestracja: 25 paź 2016 19:49
Lokalizacja: Køge

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Airhil »

1. Z każdego pokoniunkta, za szczątki z silniejszych masz jedynie więcej pieniędzy.
2. Większa wiedza - więcej wycinasz. Ale łowiectwo chociaż na podstawowym poziomie chyba też jest potrzebne. Wycinać cokolwiek jednak trzeba umieć. (Tak przynajmniej mi się wydaje, niech ktoś mądrzejszy skoryguje)
ODPOWIEDZ