Zarabianie i wydawanie

Forum Pomoc dla Początkujących.
Gertruda
Posty: 5
Rejestracja: 12 kwie 2012 11:58

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Gertruda »

Witam.

Na czym obecnie mozna najszybciej zarobic? Mowa o czynnosciach idlo-lekkostrawnych.

Ryby?
Paczki?
Zlecenia?
Jakies sredniej sily mobki?

G.
Gruer
Posty: 116
Rejestracja: 09 lis 2011 19:12

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Gruer »

Na ziołach :) + branie paczek do miejsc będących na trasie zbiorów :D
Yves
Posty: 121
Rejestracja: 04 sty 2015 16:47
Lokalizacja: Przypupek, peryferie Zadupia

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Yves »

Ad up:
Ale będąc zielarzem, czy też raczej myśliwym, a nie knypkiem spod rozklekotanej chałupy.
Po cóż Ci jad z ust sączyć? Czyż serce to nakazało?
Oczyść swe myśli dziecko, byś martwym za życia nie było.
Bianik
Posty: 29
Rejestracja: 04 lis 2014 16:44

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Bianik »

1. Paczki
2. Zioła
3. Gracze ;)
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Paulie »

Sa pewne expowiska na Arce, ktore gwarantuja wieksze zarobki niz wyzej wymienione zajecia.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Hurio
Posty: 108
Rejestracja: 12 maja 2014 08:53

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Hurio »

Ale wymagaja tez wiecej od gracza, odpowiednich umiejetnosci, czy tez po prostu wyzszej sily bojowej lub koniec koncow zaliczonych niektorych zadan.
Drubin
Posty: 63
Rejestracja: 06 lip 2015 22:14

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Drubin »

Czy ktoś może poradzić mi w kwestii zbierania alg/wodorostów? Próbuję ogarnąć komendę do tego - kobieta mówi, że 'trzeba iść w morze i szukać tych zielenic czy brunatnic'. Co to znaczy? Mam ich szukać w części przybrzeżnej jak jantaru, mam być na powierzchni morza i ich 'szukać' czy trzeba nurkować w głąb do dna i tam szukać? Bo wydaje mi się, że przerobiłem wszystkie opcje i nie bardzo mi wychodzi, a jantaru pare kawałków znalazłem.
Awatar użytkownika
Talisa
Posty: 144
Rejestracja: 21 kwie 2015 23:40
Lokalizacja: Skellige IRL

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Talisa »

Wyplyn w morze. Niczego szukac nie trzeba
Everyone is fighting their own battle to be free from their past, to live in the present, and create a meaningful future for themselves. Don't judge, have a heart.
Drubin
Posty: 63
Rejestracja: 06 lip 2015 22:14

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Drubin »

To znów ja. W okolicy Czarnego Konia jest kamieniarz. I wyglada, ze on te kamienie to jakby skupowal. Pytanie brzmi - chodzi o kamienie takie duze - glazy - co sa np. w Mahakamie czy Gorach Kranca Swiata czy co? Pytam bo tych kamieni nie jestem w stanie nawet uniesc (fakt, slaby jestem), wiec 'sprawdz na arce' odpada ;)
Awatar użytkownika
Talisa
Posty: 144
Rejestracja: 21 kwie 2015 23:40
Lokalizacja: Skellige IRL

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Talisa »

Tak, ale musisz podrosnac, albo znalezc transport i kogos do pomocy. Najwiekszy jaki sie nam kiedys udalo wazyl 2.5 tony i go w 7-ke nieslismy.
Everyone is fighting their own battle to be free from their past, to live in the present, and create a meaningful future for themselves. Don't judge, have a heart.
ODPOWIEDZ