Zarabianie i wydawanie

Forum Pomoc dla Początkujących.
Irvin

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Irvin »

Ale to jest przegiecie paly by spod igly plyta wytrzymala 19 goblinow 5 orkow i 1 mutka... I rozleciala sie.
To glupi pancerz kolczy za 25 zk latalem z chyba tydzien i walilem moby na tony i bylo git.
Tu wysralem prawie mietka i pare mobow klepnalem.

Zglosze to niech cos w tym poprawiaja bo to sa jakiej jaja.
Numeron
Posty: 138
Rejestracja: 31 paź 2010 08:30

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Numeron »

@Irvin: miales po prostu pecha, wiekszosc plyt wytrzymuje dlugo, nawet bardzo dlugo czasem. To jest jak z cala masa innych rzeczy, gdy bron czy tarcza ma sie rozleciec doslownie za chwile a wytrzymuje jeszcze nastepnego niebota.

Edycja.
Tak sorki, poprawione.
Ostatnio zmieniony 24 maja 2016 14:20 przez Numeron, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Irwin
Posty: 31
Rejestracja: 18 mar 2016 15:03

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Irwin »

*@irvin ;)
1
Awatar użytkownika
Stanno
Posty: 71
Rejestracja: 27 lut 2016 10:10
Lokalizacja: Oberbayern

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Stanno »

@Numeron
Otóż to.
Awatar użytkownika
Sadriviel
Posty: 79
Rejestracja: 23 mar 2016 07:37

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Sadriviel »

Miałeś szczęście, zagraj w Lotto.

Doświadczyłeś fenomenu nazwanego z angielskiego "randomem". Jednym płyta trzyma latami, innym trzaska przy pierwszym ciosie. To jak ruletka - jest szansa, że kulka wpadnie akurat na wybrany przez Ciebie numerek. Lub w tym wypadku wybrany przez Arkadię numerek o czarnym kolorze destrukcji, chaosu, płaczu i frustracji. Kulka może tam wpadać raz po raz lub wcale.

Witaj w świecie Arkadii.
Cierpliwość i spokój nie są moimi cnotami.
Awatar użytkownika
Xion
Posty: 180
Rejestracja: 12 lut 2009 21:10
Lokalizacja: Opole

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Xion »

Co bynajmniej nie oznacza, że system rozpadania się zbroi na mudzie ma sens. Gdyby krasnoludzki kowal wykuł płytówkę, która rozpada się po kilkunastu ciosach goblinów, podczas gdy inne egzemplarze wytrzymują i kilka tysięcy, to chyba by się poszedł z rozpaczy upić, a potem rzucić w przepaść.
Random też zwykle ustawia się na pewien przedział. Ustawianie go od zera jest w tym przypadku dość szalonym pomysłem. A argument, że "zawsze tak było i musi być" był przez wizów w ostatnich latach wielokrotnie obalany.
Życie jest sumą przypadków.
Drubin
Posty: 63
Rejestracja: 06 lip 2015 22:14

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Drubin »

Ja znów w temacie owoców morza - perły.

Zakładam, że trzeba zejść na dno morza, natomiast tutaj pytanie - 'szukac', 'szukac perel', 'szukac muszli' czy jaka jeszcze inna magiczna komenda tam dziala?
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Gerdia »

Drubin:
Dobrze kombinujesz ... docierasz do dna morza, więc na nim powinieneś się skupić (przeszukiwać).

Pozdrawiam,
G. :twisted:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Awatar użytkownika
Bulbon
Posty: 19
Rejestracja: 08 kwie 2014 18:10

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Bulbon »

Xion pisze:Co bynajmniej nie oznacza, że system rozpadania się zbroi na mudzie ma sens. Gdyby krasnoludzki kowal wykuł płytówkę, która rozpada się po kilkunastu ciosach goblinów, podczas gdy inne egzemplarze wytrzymują i kilka tysięcy, to chyba by się poszedł z rozpaczy upić, a potem rzucić w przepaść.
Materiał na Troll Slayera :-)
Irvin

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Irvin »

To prawda ten system mi sie nie podoba osobiscie.
Krasnoludy kuly najprzedniejsze pancerze i orez w tym runiczny jako jedyny posiadaly gromil.
A kuja taki szajs ze glowa mala.

Elfy kuly super lekkie pancerze i swietne miecze jak i slawny ich elfi bitewny topor

juz ja system ma pozostac to powinny byc zachowane jakies ramy minimum.
ODPOWIEDZ