Zarabianie i wydawanie

Forum Pomoc dla Początkujących.
Jveld
Posty: 2
Rejestracja: 10 lip 2015 12:07

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Jveld »

Werbat pisze:
Bargian pisze:Napisalem list do osoby ktora na tablicach wypisywala ogloszenia o licencji jednak brak odpowiedzi juz jakis 2 dni.
Ach, och i jeszcze ojojoj. Serdecznie przepraszam, że mam życie i pozwoliłem sobie nie siedzieć 24/7 przed arką czekając, czy przypadkiem ktoś nie zechce licki NATYCHMIAST.

Verbat proszę Cię - przechodzicie ze skrajności w skrajność - albo nie odpowiadacie albo zabijacie od razu. Według mnie Wasza gildia to ostatnio wielkie nieporozumienie. Szkoda tej części krainki bo miała potencjał....
Duar
Posty: 72
Rejestracja: 05 paź 2014 12:49

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Duar »

Po pierwsze Tilea nie należy do Rodziny... To, że rości sobie prawa do niej to inna sprawa. Nikt nikogo nie zmusza do płacenia za licencje. Ja żadną postacią nie bawiłem się w to i raz mi się zdarzyło, że ktokolwiek mnie o nią zapytał. Równie dobrze VR by mogło żądać licencji za korzystanie z poczty w Nuln bo tak im sie podoba.
Awatar użytkownika
Herin
Posty: 70
Rejestracja: 22 sty 2010 00:25

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Herin »

Duar pisze:Po pierwsze Tilea nie należy do Rodziny... To, że rości sobie prawa do niej to inna sprawa. Nikt nikogo nie zmusza do płacenia za licencje. Ja żadną postacią nie bawiłem się w to i raz mi się zdarzyło, że ktokolwiek mnie o nią zapytał. Równie dobrze VR by mogło żądać licencji za korzystanie z poczty w Nuln bo tak im sie podoba.
Takie sprawy są sankcjonowane przez mg (Zasady dotyczące stowarzyszeń (gildii) pkt 4) i żadna gildia ot tak nie może za bardzo przeginać z ograniczaniem dostępu innym. Co do sprawy z Tileą, imho sprawa się idiotycznie rozdmuchała. Wszyscy widza jak jest z frekwencją na arce. Wysyłasz list o licencje i idziesz się bawić. Przychodzi ktoś z RA opłacasz się i wszystko. To da się rpgowo załatwić w czasie żeby wszyscy byli zadowoleni.
Awatar użytkownika
Feanen
Posty: 29
Rejestracja: 16 cze 2015 08:02

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Feanen »

Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale zdaje się, że MG wywodzi się z RA.
Jeszcze jakieś pytania w tym temacie? ;)
Awatar użytkownika
Herin
Posty: 70
Rejestracja: 22 sty 2010 00:25

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Herin »

Feanen pisze:Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale zdaje się, że MG wywodzi się z RA.
Jeszcze jakieś pytania w tym temacie? ;)
Taa, ten pełzający plan przejęcia świata licencjami w Tilei, które funkcjonują od jakichś 12 lat.. EOT.
Gleanevall
Posty: 258
Rejestracja: 13 sie 2011 21:08

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Gleanevall »

EOT? Mało komu o tym wiadomo, ale Haern był przez pewien czas w OHM. Myślę, że to ucina wszelkie dyskusje.
Hogall
Posty: 15
Rejestracja: 01 maja 2015 16:57

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Hogall »

Teraz gp maja 75% zawodu. Statystycznie jest ich najwiecej na arce. Taka Tilee to moga przejac na wlasnosc i kazac RA placic myto. Przeciez Werbat i Fuego bija tylko tych ktorzy ledwo zalozyli postac. To chyba jedyna gildia do ktorej mg nie ma problemow za zabijanie niezgildiowanych. Osobiscie czekam na powod :mrgreen:
Cochis
Posty: 119
Rejestracja: 13 lut 2009 14:58
Lokalizacja: San Antonio

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Cochis »

Następny z tych co to słyszał jak inni słyszeli ze ktoś widział.
Osobiście czekam na jakieś konkrety tj imiona tych pozabijanych gpkow. Bo cos mi sie wydaje ze to nie w Tilei a na Skellige, nie GPka a NPC i nie zabili tylko zaatakowali.
Tak zupełnie poważnie to sam założyłem sobie swego czasu secia i dobry tydzień zajęło mi żeby wkurzyć RA. Napisalbym cos o skuteczności tej akcji ale szkoda gadać.
Pozdro
[...] jest dorosly, dojrzaly, ma swoje hobby ... bawi sie klockami Lego [...]
Awatar użytkownika
Xion
Posty: 180
Rejestracja: 12 lut 2009 21:10
Lokalizacja: Opole

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Xion »

Feanen pisze:Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale zdaje się, że MG wywodzi się z RA.
Jeszcze jakieś pytania w tym temacie? ;)
Niestety, ale fakty są takie, że MG (no, połowa MG) wywodzi się z LE. I realizuje odwieczny plan przejęcia przez elfy pełnej kontroli nad mudem.

Tak że sorry!
Życie jest sumą przypadków.
Cochis
Posty: 119
Rejestracja: 13 lut 2009 14:58
Lokalizacja: San Antonio

Re: Zarabianie i wydawanie

Post autor: Cochis »

Tilea jest dziełem elfów. Wszystko co w Tilei jest dziełem elfów (no i chyba troche Rangara).
Smutne ale prawdziwe.

edit: Jeszcze dodam ze moja pierwsza, "najpierwsza" wizyta w Tilei byla w towarzystwie elfa.
Pozdrowienia dla Seramariasa.
[...] jest dorosly, dojrzaly, ma swoje hobby ... bawi sie klockami Lego [...]
ODPOWIEDZ