Gildie, zawody i kluby

Forum Pomoc dla Początkujących.
Adaro
Posty: 11
Rejestracja: 24 wrz 2015 09:58

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Adaro »

Witam
Czy istnieją obecnie w grze funkcjonujące gildie, poszukujące nowych osób? Bo jakoś nie dostrzegam żadnych informacji na arce o tym i nie wiem czy jest sens szukać.
Dzięki za wszelkie podpowiedzi
A.
Awatar użytkownika
Kerian
Posty: 271
Rejestracja: 10 lip 2019 20:03

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Kerian »

Wszystkie gildie rekrutuja tylko musisz znalesc jej aktywnego czlonka. Np takie sgw sie prawie nie loguje, halflingi tez
W oczekiwaniu na TE święta. :)
Adaro
Posty: 11
Rejestracja: 24 wrz 2015 09:58

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Adaro »

Kerian, ja właśnie pytam o praktycznie funkcjonujące gildie a nie teoretycznie...
Ador
Posty: 5
Rejestracja: 28 paź 2019 10:35

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Ador »

Adaro z moich obserwacji, rozmow i aktywnosci na Arce, ponizej przedstawiam Ci stowarzyszenia z ktorymi mialem stycznosc - wiekszosc z nich na pewno rekrutuje.

Ciemna strona ksiezyca:
Korsarze, Mutanci oraz Ogrza Kompania.

Jasna strona sloneczka:
Osadnicy, Armia Lyrii, Zakon Sigmara

Neutralni:
Rodzina Alderazzi, Kupcy z Novigradu

Lesne rozrabiaki:
Komando Scoia'tael

Podkreslam, ze sa to Stowarzyszenia z ktorymi mialem stycznosc, jesli pominalem jakies, to ze wzgledu na brak kontaktu czy spotkania w grze.

Jako w miare nowy gracz, powrot po prawie dwoch dekadach, swietnie sie bawie po ciemnej stronie ksiezyca. Fajna i zgrana ekipa, wspolne wypady, sojusznicy ale i wrogowie. Jest co i z kim robic, trzeba rowniez uwazac na plecy.

Jest to moja mala forma rekomendacji, zadowolonego z ekipy gracza.
Awatar użytkownika
Chivasso
Posty: 69
Rejestracja: 16 cze 2018 22:37

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Chivasso »

Witam,

Nie jestem pewien, na ile Rodzinę Alderazzi można zaliczyć do gildii neutralnych. Na pewno neutralny jest Zajazd Bialy Kiel (i rekrutuje).
Pozdrawia Chivasso z Tilei
Ador
Posty: 5
Rejestracja: 28 paź 2019 10:35

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Ador »

Rodzinke zaliczylem do neutralnych, gdyz nie bierze w walkach jasnych z ciemnymi - przynajmniej na tyle co sie orientuje.

Faktycznie umknal mi Bialy Kiel z dwojka bardzo ciekawych postaci - raz spotkalem i pozostawilo to fajne wrazenie - Isil i powyzszy przedmowca i redaktorek Chivasso.
Thaer
Posty: 32
Rejestracja: 06 lis 2015 11:48

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Thaer »

Ador pisze: 10 sty 2020 10:24 Adaro z moich obserwacji, rozmow i aktywnosci na Arce, ponizej przedstawiam Ci stowarzyszenia z ktorymi mialem stycznosc - wiekszosc z nich na pewno rekrutuje.

Ciemna strona ksiezyca:
Korsarze, Mutanci oraz Ogrza Kompania.

..........

Z tą ciemną stroną to nie przesadzałbym, ot zwykli morscy rabusie jakich pełno w dzisiejszych niespokojnych czasach.
Astida
Posty: 45
Rejestracja: 26 lut 2017 15:09

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Astida »

My z MC też nie jesteśmy źli!
Poprostu jesteśmy bardzo religijni i oddani naszym bogom.
Vothar
Posty: 4
Rejestracja: 15 gru 2019 19:49

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Vothar »

Cześć! Czy gp mogą trenować dodatkowe bronie w zawodzie czy tylko zgildiowani po ukończeniu full zawodu? Czy mimo ukończenia 75% zawodu jako gp staż dalej leci czy dopiero jak dołączy się do stowarzyszenia to rusza dalej?
Awatar użytkownika
Kerian
Posty: 271
Rejestracja: 10 lip 2019 20:03

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Kerian »

Dopiero jak sie uzyska etat leci dalej.
W oczekiwaniu na TE święta. :)
ODPOWIEDZ