Gildie, zawody i kluby

Forum Pomoc dla Początkujących.
Trooph
Posty: 43
Rejestracja: 20 sty 2013 21:52

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Trooph »

@Kjell
Dzieki za szybka odpowiedz.
Czyli dopoki umy ze straznika nie spadna do 0 nie bede mogl trenowac w gladiatorze?
U gladiatora nawet mieczy nie moge ruszyc a mam na poziomie gp...
Nie mowiac tu o specu..
Kjell
Posty: 70
Rejestracja: 23 kwie 2015 11:01

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Kjell »

Technicznie nie jestem pewien czy spadną. Albo spadną i będziesz mógł trenować, albo wskoczy staż i zostaną jak są - wtedy dłużej poczekasz na nowe treningi. W sumie wyjdzie na to samo. Miecze na poziomie gp to chyba normalne na samym początku stażu. Ale jeśli myślisz, że coś jest nie tak, zawsze możesz zgłosić w błąd w postaci/trenerze.
Hurio
Posty: 108
Rejestracja: 12 maja 2014 08:53

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Hurio »

Bedziesz mogl trenowac, ale zaczynasz od 0% zawodu, teoretycznie nie masz obecnie ani speca ani nic, lecz spec bedzie sie uaktywnial, umy starego zawodu beda sobie powoli spadac ale to na nic prawie nie wplywa. Pierwsze umiejetnosci dostaniesz w najblizszy poniedzialek rano jesli nabijesz odpowiednia ilosc stazu (czyt. 5h) lub gdy wydasz forme na staz w zawodzie.

Umiejetnosci wspolne (dla starego i nowego zawodu) nie spadna/spadna do poziomu jaki mozna osiagnac w nowym zawodzie, np. straznik mial 50% unikow i glad ma 50% unikow, wtedy owa umiejetnosc nie zostanie ruszona (podaje przyklad przy pelnym zawodzie oczywiscie).
Trooph
Posty: 43
Rejestracja: 20 sty 2013 21:52

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Trooph »

@Hurio
Dzieki za odpowiedz.
WLasnie wydalem punkt formy by zyskac choc troche stazu jednak nie dalo to zupelnie nic :)
Trudno poczekam do poniedzialku :)
Gleanevall
Posty: 258
Rejestracja: 13 sie 2011 21:08

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Gleanevall »

Nie da się wydać jednego punktu formy, by zyskać trochę stażu, kłamco.
Awatar użytkownika
Galatea
Posty: 113
Rejestracja: 24 maja 2013 12:54

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Galatea »

@Trooph

Trzy punkciki formy, które przekładają się na jedno +staż, to dokładnie +0,80% zawodu. Zatem nie zawsze będzie się to przekładało na nowe umiejętności, choć zazwyczaj tak. :)
Troal zaklada na szyje niewielka drewniana fujarke.
Dhogrin
Posty: 167
Rejestracja: 16 lut 2009 00:34
Lokalizacja: Konin / Poznań

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Dhogrin »

Galatea pisze:@Trooph

Trzy punkciki formy, które przekładają się na jedno +staż, to dokładnie +0,80% zawodu. Zatem nie zawsze będzie się to przekładało na nowe umiejętności, choć zazwyczaj tak. :)
Trzy punkciki formy, czyli jedno +staz to dokładnie 1/240 zawodu, czyli znacznie mniej niż wyżej wspomniane 0,80%. :)
Awatar użytkownika
Galatea
Posty: 113
Rejestracja: 24 maja 2013 12:54

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Galatea »

Faktycznie, coś mi się pokićkało, że potrzebne są jedne nieboty, a na te tygodniowe 4% potrzeba jednak 30 punktów formy, nie 15. x) Czyli jedno +staż = 0,4% zawodu.
Troal zaklada na szyje niewielka drewniana fujarke.
Trooph
Posty: 43
Rejestracja: 20 sty 2013 21:52

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Trooph »

spokojnie ja nie klamalem po prostu znoobilem. 3 x +staz daje 1 trening:) przynajmniej tak mi wyszlo. ucze sie na własnej glupocie i błędach i pomyslec ze gram w arke od 1999 roku:)
Drubin
Posty: 63
Rejestracja: 06 lip 2015 22:14

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Drubin »

Ktoś mi podpowie jak brzmi komenda do podjecia sie proby czy czegokolwiek dla wyznawcow Pielgrzyma? No przeciez wpisalem juz chyba wszystko i zapytalem sie rowniez o wszystko. Czy doswiaczenie lub wiek postaci graja tu jakas role?
ODPOWIEDZ