Gildie, zawody i kluby

Forum Pomoc dla Początkujących.
Corief
Posty: 14
Rejestracja: 04 cze 2013 17:44

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Corief »

Około 2 miesięcy.
Hurio
Posty: 108
Rejestracja: 12 maja 2014 08:53

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Hurio »

Konkretnie 1.5 miesiaca (chyba ze cos sie zmienilo i czegos nie wiem).
Celt
Posty: 9
Rejestracja: 14 maja 2014 19:51

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Celt »

Czy po wytrenowaniu kilku broni w AJ i po dostaniu zawodu masowego gdzie tylko jedną broń trenujemy na max, pozostałe bronie wytrenowane w AJ spadają do poziomu z GP ?
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Tercoral »

Tak
Tęczowe serce... :oops:
Awatar użytkownika
Kornelia
Posty: 4
Rejestracja: 09 cze 2014 11:50

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Kornelia »

Może tu ktoś mi pomoże :)
Postanowiłam zagrać halflinką i rasa bardzo mi się podoba. Chciałam też przyjąć wyznanie (najpierw Esmeraldy, lecz uznałam, że do koncepcji postaci lepiej będzie pasował Merril). I tu zaczęły się schody.
Bandobras kazał mi wyciąć zielone plugastwo (tu się domyśliłam, że chodzi o gobliny koło KZ, oraz "inne mieniace sie szanowanymi obywatelami Imperium, choc wcale nie mniej grozne."

Czy ktoś wie co to może być za mieniące się obywatelem Imperium monstrum? Spotkałam się z opinią, że może chodzić o Zakonnika Sigmara, ale mam niejasne wrażenie bycia wkręcaną.
Z góry dziękuję.
Ostatnio zmieniony 25 cze 2014 12:03 przez Kornelia, łącznie zmieniany 1 raz.
Deli
Posty: 355
Rejestracja: 12 lut 2009 22:28

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Deli »

Raczej orki niż gobliny :)
A to o tych "obywatelach Imperium" póki co niech Cię nie kłopocze - bo to sprawa dyskusyjna :)
Populacja graczy arkadyjskich nie dorasta - gracze z reguły się tylko starzeją.
Awatar użytkownika
Kornelia
Posty: 4
Rejestracja: 09 cze 2014 11:50

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Kornelia »

Dziękuję.
Nie mniej nadal sie zastanawiam jak zasłużyć na medalion Merrila. Z Lavinią było w miarę prosto, znaleźć i dostarczyć składniki, tutaj pojęcia nie mam po czym Bandobras pozna, że wykonałam zadanie. Pewnie nie wszystko można tu napisać. Będę więc wdzięczna tez za info na priv.
Gruer
Posty: 116
Rejestracja: 09 lis 2011 19:12

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Gruer »

A próbowałaś wybić pewną ilość wymienionych przez Deli zielonoskórych?
Awatar użytkownika
Kornelia
Posty: 4
Rejestracja: 09 cze 2014 11:50

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Kornelia »

O, tak, dzięki uprzejmości Maltara, urządzilismy im niewąską masakrę. Znaczy Maltar bił, ja dzielnie ich muskałam głównie zza jego pleców (jednak nie wystarczy być postrachem snotlingów by rzucać się na orki).Może powinnam się podszkolić i wybić je sama?
Wybrałam sobie najtrudniejsze zadanie na wyznanie, czy to tylko moje wrażenie? :D
Hargarth
Posty: 4
Rejestracja: 26 cze 2014 14:49

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Hargarth »

Hej!

Zaczalem grac krasnoludem i dolaczylem do pochodzeniowki spod Karak Varn - jak zmienic kolor brody?! Przypisalo mi taki ktory zupelnie nie odpowiada koncepcji mojej postaci.
ODPOWIEDZ