Gildie, zawody i kluby

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Adventicus
Posty: 252
Rejestracja: 17 sty 2017 23:00

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Adventicus »

Proszę nie zapominać o możliwości dołączenia do Najsłynniejszego Zajazdu po właściwej stronie wielkiego morza ...
Gretiks
Posty: 7
Rejestracja: 31 sty 2023 18:33

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Gretiks »

Witam!

Wybrałem redanską pochodzeniówkę. Zapłaciłem 50 złota i dostałem w zamian dostęp do nowych emocji. Nie dostałem natomiast tytułu/miejsca pochodzenia. Zgłaszać błąd w postaci czy tak ma być?
Awatar użytkownika
Kerian
Posty: 271
Rejestracja: 10 lip 2019 20:03

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Kerian »

wpisz:
opcje

i odszukaj:

Tytul zwiazany z POCHODZENIEm: Niewidoczny

i wpisz

opcje pochodzenie +
W oczekiwaniu na TE święta. :)
Gretiks
Posty: 7
Rejestracja: 31 sty 2023 18:33

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Gretiks »

Dzięki.
Awatar użytkownika
Imoene
Posty: 2
Rejestracja: 15 lut 2024 19:59

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Imoene »

Witajcie,

mam problem z wyznaniówką. Chciałam przystąpić do kultu jednego z bóstw w Ishtar i napotykam na dziwny problem. Po próbie dołączenia otrzymuję komunikat:
poswiec figurke
Podchodzisz do kamiennego posagu bogini i wyciagajac przez siebie alabastrowa nowa figurke, prosisz
szeptem o poswiecenie jej. Nim jednak zdazysz wypowiedziec ostatnie slowa, uswiadamiasz sobie, iz
pozostana one bez odzewu, gdyz innych bogow w sercu juz nosisz...
Nie bardzo rozumiem czemu pojawia się taka informacja, postać nie wyznaje żadnych bogów.
wyznanie
Nie masz zadnego wyznania.
Zupełnie nie mam pomysłu co z tym zrobić, ani gdzie popełniam błąd. Ktoś jest w stanie pomóc?
Awatar użytkownika
Dwinli
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2024 11:29

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Dwinli »

Witaj, może chodzi o to, że klub ma ograniczenie rasowe, tak jak to jest w przypadku przeznaczonego dla krasnoludów i krasnoludek Kultu Przodków.
Awatar użytkownika
Imoene
Posty: 2
Rejestracja: 15 lut 2024 19:59

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Imoene »

Chyba tutaj nie chodzi o rasę. Zdaje się, że wyznanie Freyji nie ma tego ograniczania (mijałam elfkę oraz kobietę z symbolami tego wyznania założonymi na postaci)

Zatem czy istnieje jakieś pochodzenie, które wyklucza branie wyznaniówek?
Awatar użytkownika
Ethel
Posty: 223
Rejestracja: 14 lut 2009 09:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Ethel »

Imoene pisze: 17 lut 2024 18:30 Chyba tutaj nie chodzi o rasę. Zdaje się, że wyznanie Freyji nie ma tego ograniczania (mijałam elfkę oraz kobietę z symbolami tego wyznania założonymi na postaci)

Zatem czy istnieje jakieś pochodzenie, które wyklucza branie wyznaniówek?
Faktycznie informacja, ktora dostajesz od kaplanki, jest mylaca - najlepiej zglosic blad na Arkadii w takiej sytuacji.
Niestety nie wiem, czy to wyznanie ma jakies ograniczenie rasowe (nawet jesli, to odpowiedz NPCa powinna to jasno sugerowac), natomiast co moge podpowiedziec: itemem przypisanym do tej wyznaniowki jest figurka, nie wisior - wisior mozna kupic w sklepie nieopodal (do wyboru z obydwoma swietymi zwierzetami tejze bogini) - i rpgowac sobie wedle uznania albo wyznawce, albo wrecz przeciwnie, morder...khem, wyzwoliciela od podlych wyznawcow ;)
"-Jeśli chcecie ją skrzywdzić - rzekł - najpierw będziecie musieli zabić mnie.
Jego słowa wyraźnie ucieszyły pana Vandemara.
- W porządku - rzekł. - Dzięki.
- Ciebie też skrzywdzimy."
ODPOWIEDZ