Gildie, zawody i kluby

Forum Pomoc dla Początkujących.
Sabbari
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2019 17:35

Kluby wyznaniowe

Post autor: Sabbari »

Od czego zmieniają się tytuły w klubach wyznaniowych?

Jeżeli mam wisiorek od Sigmara, to wystarczy że będę regularnie składał ofiary pieniężne, czy staż ma tutaj również znaczenie?

Sab
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Tercoral »

ofiare skladasz jak cie system prosi. co jakis czas titl rosnie do maxymalnego
Tęczowe serce... :oops:
Jadugar
Posty: 10
Rejestracja: 15 lut 2015 10:46

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Jadugar »

Dzień dobry,

Pytanko, oczywiście mógłbym sprawdzić w grze ale to wymaga trochę zachodu więc może mnie nie skrzyczycie...

Jak działa nauka języków ze słuchu u odkrywcy? To jest umiejętność, którą trzeba wytrenować czy wystarczy zostać odkrywcą, żeby uczyć się ze słuchu? Z góry dzięki!
Nowoczesne meble w stylu skandynawskim i loft oraz wyposażenie kuchni, scyzoryki i inne:
https://www.hebito.com/meble-8328
Awatar użytkownika
Chivasso
Posty: 69
Rejestracja: 16 cze 2018 22:37

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Chivasso »

Witam,

Działa od razu, ale oczywiście warto mieć odpowiednie umiejętności/intelekt żeby działało w miarę skutecznie.
Pozdrawia Chivasso z Tilei
Awatar użytkownika
Aylin
Posty: 8
Rejestracja: 01 sie 2018 17:30

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Aylin »

Mam pytanie dotyczące klubu Obieżyświatów.
Czy gdziekolwiek można sprawdzić, jakie po kolei są postępu w 'obpostepy' ? Zdaje się, że nie pokrywają się z postępami expowymi, a jakos do tej pory nigdzie nie znalazłam takiej informacji.
You could rattle the stars," she whispered. "You could do anything, if only you dared. And deep down, you know it, too. That’s what scares you most.
Awatar użytkownika
Kregan
Posty: 181
Rejestracja: 07 cze 2015 23:56

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Kregan »

Aylin pisze: 29 lip 2019 12:22 Mam pytanie dotyczące klubu Obieżyświatów.
Czy gdziekolwiek można sprawdzić, jakie po kolei są postępu w 'obpostepy' ? Zdaje się, że nie pokrywają się z postępami expowymi, a jakos do tej pory nigdzie nie znalazłam takiej informacji.
Te postępy nie pokrywają się. U obieżyświatów jest tylko osiem poziomów postępów. Nieznaczne, małe, nieduże, znaczne, duże, bardzo duże, ogromne, wspaniałe.
Mowisz do posiwialego wiekowego kruka w Khazalidzie: Co poradzisz jak nic nie uradzisz.
Posiwialy wiekowy kruk kracze w Khazalidzie: Niiic.
Awatar użytkownika
Aylin
Posty: 8
Rejestracja: 01 sie 2018 17:30

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Aylin »

Bardzo dziękuję za potwierdzenie moich obserwacji :)
You could rattle the stars," she whispered. "You could do anything, if only you dared. And deep down, you know it, too. That’s what scares you most.
Gesler
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2019 13:13

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Gesler »

Mam zawód i robie w nim staż bez polecenia.
Czy polecenie moge dostac już teraz czy musze poczekac na ukończenie obecnego stażu?

Pozdrawiam
G
Awatar użytkownika
Kerian
Posty: 271
Rejestracja: 10 lip 2019 20:03

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Kerian »

Teoretycznie możesz, ale praktycznie musisz być już w gildii, a szefowie gildii czekają na końcówkę stażu.
W oczekiwaniu na TE święta. :)
Astor
Posty: 37
Rejestracja: 05 sty 2015 22:57

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Astor »

Ile czasu musi minąć po stracie wyznania Wielkiego Żołądka, by móc ponownie przystąpić do próby?
ODPOWIEDZ