Gildie, zawody i kluby

Forum Pomoc dla Początkujących.
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Ulav »

Zamieszaliście tak, że aż głowa boli ;)

To co masz wyidlowane, zostaje Ci zapisane w danym zawodzie. Wracając do tego zawodu możesz wytrenować tyle ile miałeś gdy go porzucałeś(bez znaczenia, czy wytrenowane, wyidlowane musiało być.). WSZYSTKO się zapisuje, ale w danym zawodzie. Staże broni w tym zawodzie także (bez znaczenia czy masz już 3 bronie, czy 1,5)

Nie da się przenieść stażu DODATKOWYCH broni na inny zawód, zawsze przechodzisz i idlujesz staż dodatkowych broni w innym zawodzie od nowa. Czyli masz full miecze, maczugi i topory na partku. Przechodzisz na Legioniste i wybierasz topór - topór zostaje z partka, reszta spada. Musisz wyidlować dodatkowe bronie w Legioniście, żeby je wziąć,

I co najważniejsze. Weźmy sytuacje, w której masz 100% strażnika i 0% myśliwego. Wtedy gdy przechodzisz do myśliwego, to wszystkie umy pokrywające się z strażnikiem nie spadną! Czyli bronie drzewcowe Ci zostają takie jakie max może mieć myśliwy. Bez znaczenia jest tu fakt, że w myśliwym nie masz nawet 1% zawodu. Resztę, która się nie pokrywa musisz wyidlować.
Awatar użytkownika
Artak
Posty: 247
Rejestracja: 15 kwie 2015 16:40
Kontakt:

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Artak »

Ulav pisze:Zamieszaliście tak, że aż głowa boli ;)

To co masz wyidlowane, zostaje Ci zapisane w danym zawodzie. Wracając do tego zawodu możesz wytrenować tyle ile miałeś gdy go porzucałeś(bez znaczenia, czy wytrenowane, wyidlowane musiało być.). WSZYSTKO się zapisuje, ale w danym zawodzie. Staże broni w tym zawodzie także (bez znaczenia czy masz już 3 bronie, czy 1,5)

Nie da się przenieść stażu DODATKOWYCH broni na inny zawód, zawsze przechodzisz i idlujesz staż dodatkowych broni w innym zawodzie od nowa. Czyli masz full miecze, maczugi i topory na partku. Przechodzisz na Legioniste i wybierasz topór - topór zostaje z partka, reszta spada. Musisz wyidlować dodatkowe bronie w Legioniście, żeby je wziąć,

I co najważniejsze. Weźmy sytuacje, w której masz 100% strażnika i 0% myśliwego. Wtedy gdy przechodzisz do myśliwego, to wszystkie umy pokrywające się z strażnikiem nie spadną! Czyli bronie drzewcowe Ci zostają takie jakie max może mieć myśliwy. Bez znaczenia jest tu fakt, że w myśliwym nie masz nawet 1% zawodu. Resztę, która się nie pokrywa musisz wyidlować.
Tutaj bym jescze dodał, że spece, choćby nazywały się tak samo, nigdy nie przechodzą.
Ethian
Posty: 112
Rejestracja: 13 sty 2017 12:14

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Ethian »

Jak przystąpić do klubu górników?
Znalazłem odpowiedniego (mam nadzieję) npc w twierdzy pod carbon (Uraz) ale nie wiem co dalej.
Awatar użytkownika
Artak
Posty: 247
Rejestracja: 15 kwie 2015 16:40
Kontakt:

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Artak »

zapytaj sie go o klub to Ci wszystko powie
Urgon
Posty: 39
Rejestracja: 22 lut 2017 12:24

pochodzenie z twierdz krasnoludzkich

Post autor: Urgon »

Witam co trzeba zrobic zeby wybrac pochodzenie z twierz krasnoludzkich? Niestety nikt nie wiedzial w grze, lub nikogo odpowiedniego nie spotkalem.
Ostatnio zmieniony 26 lut 2017 02:08 przez Urgon, łącznie zmieniany 1 raz.
Tryggvi
Posty: 141
Rejestracja: 08 gru 2013 02:28

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Tryggvi »

Sprobuj zadeklarowac pochodzenie.
Urgon
Posty: 39
Rejestracja: 22 lut 2017 12:24

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Urgon »

Ale gdzie to moge zrobić? i jak?
Tryggvi
Posty: 141
Rejestracja: 08 gru 2013 02:28

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Tryggvi »

Poszukaj w jednej z twierdz krasnoludzkich.
Awatar użytkownika
Denea
Posty: 246
Rejestracja: 16 mar 2010 01:30
Lokalizacja: Legionowo

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Denea »

re Borek:
Partyzant to dosc specyficzny zawod. Silny w ataku, ale broni sie beznadziejnie, stad do samodzielnego expa sie nie nadaje. Za to w druzynie przydatny - wedlug mnie przynajmniej. Ale ogolnie nie polecam. Sam gram partkiem tylko dlatego, ze pasuje mi do postaci, ale samotny exp to meczarnia... Szczegolnie na nieduzych poziomach.

A co do statowania, to wybacz ale nie czaje co masz na mysli...
Ble... Ble? Ble!
Latrim
Posty: 3
Rejestracja: 27 lut 2017 06:14

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Latrim »

Pewnie chodzi o ustawienie cech. Wedlug mnie to zawod pod rase, ktora nie cierpi na slaba zrecznosc. Trening na niskim lvl tez jest, tylko niekoniecznie na dualu.
ODPOWIEDZ