Gildie, zawody i kluby

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Bam »

Ald pisze:Nie musisz brać innego zawodu, mozesz powtórnie rozpocząć szkolenie w tym samym, tylko tym razem wskazując inna broń.
Nową broń można wytrenować od razu? Czy trzeba ją idlować od nowa?
I jak ze specem? Znika i trzeba od nowa w niego wpakować kasę czy pozostaje przy podjęciu raz jeszcze tego samego zawodu?
Endless learning the basics...
Obrazek
Awatar użytkownika
Ald
Posty: 160
Rejestracja: 19 sty 2016 21:39
Lokalizacja: Moravskoslezský kraj

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Ald »

Ja sie w końcu na to nie zdecydowałem, wiec Ci nie powiem z autopsji, ale z opowieści osob ktore to zrobiły - nowa bron lecisz od zera i trzeba idlowac; stara spada do gp, spec jesli masz pełny to zostaje, a jesli nie to musisz znów odczekać staż by kontynuować treningi tam gdzie skonczyles. Niech mnie ktos poprawi jeżeli mi zle powiedziano.
Dobranoc - powiedział diabeł.
Balzag
Posty: 3
Rejestracja: 28 cze 2016 11:09

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Balzag »

Jak wyglada procentowo szansa na ogluszenie przeciwnika specem 'cios na odlew' u barbarzyncy?

Wzrasta wraz z wytrenowaniem speca + random, czy jeszcze cos jest brane pod uwage? :)
Awatar użytkownika
Galatea
Posty: 113
Rejestracja: 24 maja 2013 12:54

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Galatea »

Z doświadczenia - wzrasta wraz z trenowaniem speca. Na początku ogłuszenie pojawia się od święta. :)
Troal zaklada na szyje niewielka drewniana fujarke.
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Bam »

Ald pisze:Ja sie w końcu na to nie zdecydowałem, wiec Ci nie powiem z autopsji, ale z opowieści osob ktore to zrobiły - nowa bron lecisz od zera i trzeba idlowac; stara spada do gp, spec jesli masz pełny to zostaje, a jesli nie to musisz znów odczekać staż by kontynuować treningi tam gdzie skonczyles. Niech mnie ktos poprawi jeżeli mi zle powiedziano.
Ciekawe czy później po powrocie do pierwotnej broni można ją od razu wytrenować całą.
Endless learning the basics...
Obrazek
Awatar użytkownika
Ald
Posty: 160
Rejestracja: 19 sty 2016 21:39
Lokalizacja: Moravskoslezský kraj

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Ald »

Bam pisze:
Ald pisze:Ja sie w końcu na to nie zdecydowałem, wiec Ci nie powiem z autopsji, ale z opowieści osob ktore to zrobiły - nowa bron lecisz od zera i trzeba idlowac; stara spada do gp, spec jesli masz pełny to zostaje, a jesli nie to musisz znów odczekać staż by kontynuować treningi tam gdzie skonczyles. Niech mnie ktos poprawi jeżeli mi zle powiedziano.
Ciekawe czy później po powrocie do pierwotnej broni można ją od razu wytrenować całą.
Powinno tak być, ponieważ po powrocie do danego zawodu staż ma być "pamiętany".
Dobranoc - powiedział diabeł.
Balkrag
Posty: 126
Rejestracja: 24 cze 2016 07:34

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Balkrag »

Balzag z moich spostrzezen:

Ogolnie wydaje mi sie ze to w jakis sposob przelicza twoja sile bojowa.

Im wyzej um tym wyzsza, na mocnych mobach potrafi losowac sie rzadziej niz na slabych.

Ogluszenie mozesz traktowac jako kryt w specu.

Zauwazylem ze stan broni nie jest takze obojetny.

Walac bronia w zlym stanie a znakomitym te same moby zauwazylem juz nie raz ogolnie w czestotliwosci losowania sie speca.

Wez pod uwage tez ze barba ciezko sie expi solo i troche upierdliwej niz inne zawody im szybciej znajdziesz przyjaciol tym lepiej.

Na poczatku poreczny mlot rycerski i pawez sprawdza sie lepiej niz dwurek.
W puklerz nie warto isc.
Pozniej juz zbyt duzo traci sie sily z jednorekiem by warto w to isc.

Ja mam 1/3 zawodu gdzies mniej wiecej i takie wnioski wychodza mi z praktyki.

Jednak to zbyt malo by swierdzic jak prezentowac bedzie sie ten zawod na full umach.

Na ten czas moge stwierdzic ze to taki miecznik z inna bronia, gorszymi defami, slabszymi druzynowkami i ogluszeniem zamiast przeciagniecia.

Jak ktos ma full barba niech sie wypowie obszerniej bo malo byl omowiony ten zawod bo jego temat zostal zamkniety gdy zszedl na placze.
Numeron
Posty: 138
Rejestracja: 31 paź 2010 08:30

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Numeron »

I ogluszyc mozesz tylko zadajac obrazenia obuchowe.
Grub
Posty: 2
Rejestracja: 12 lip 2016 13:58

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Grub »

Witam

Mam pytanie odnośnie Wielkiego Żołądka. Wyczytałem że obóz można znaleźć zawsze na wschód od Nuln. Przeszedłem wiele razy trakt z Nuln aż do samych pustkowi, podczas różnych apokalips. Niestey, bezskutecznie. Dlatego czy ktoś mógłby mi napisać czy:
- obóz widać w nocy?
- czy nadal szukać go na e od Nuln? Znaczy Nuln-pustki, Heideck - osada górnicza? Czy może teraz na innych traktach jest?

Powiem szczerze frystracja mnie zaczyna ogarniać spora w tym temacie, bo próbuje juz 3 tydzień.

Pozdrawiam
Grub
Balkrag
Posty: 126
Rejestracja: 24 cze 2016 07:34

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Balkrag »

Gram od kwietnia a tylko raz go trafilem pare lokacji od wschodniej bramy nuln tuz za snotami.
ODPOWIEDZ