Gildie, zawody i kluby

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Thord
Posty: 10
Rejestracja: 18 cze 2012 16:41

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Thord »

Kapłan udziela precyzyjnych wskazówek na temat próby, jeśli zapisałaś co mówi, przejrzyj dokładnie te notatki. Pamiętam, ze próba polegała na pojawieniu się w opowiednim miejscu i czasie (w Tilei prawdopodnie w najbliższym morzu), jeśli tak zrobisz to ani sie obejrzysz a znajdziesz się głęboko pod wodą zbierając atrybuty po które Cię wysłano. O ile pamięć mnie nie myli.

Pozdrawiam
TK
“Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger.”
You have been fairly warned.
Fay
Posty: 10
Rejestracja: 15 sie 2017 15:38

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Fay »

Hmm.. Przejrzę wskazówki jeszcze raz możliwe, że byłam tam w nieodpowiednim czasie. Dziękuje!
Awatar użytkownika
Hunrin
Posty: 13
Rejestracja: 22 lut 2017 15:58

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Hunrin »

Artak pisze:zapytaj sie go o klub to Ci wszystko powie
Mam problem z tym jegomościem Urazem.
jak go pytam o klub to tylko wypina dumnie pierś.
Jak trzeba z nim gadać o przystąpienie do klubu górników?
Z góry dzięki za pomoc :)
Czarnooki umorusany krasnolud mowi: Hunrin? Pierwsze slysze.
Zasapany zamyslony krasnolud mowi: Eeee tam.
Zasapany zamyslony krasnolud macha reka lekcewazaco.
Gdzies ze wschodu dobiega cie ryk: Ubije jak psa!!!

:lol:
Awatar użytkownika
Artak
Posty: 247
Rejestracja: 15 kwie 2015 16:40
Kontakt:

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Artak »

Pytasz nie tego. Szukaj dalej.
Aesanel
Posty: 25
Rejestracja: 24 lut 2010 10:13

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Aesanel »

Tak mi sie dzis rzuciło w oczy w logu:
[FAN 2/7] Bladoskora skosnooka mutantka (Vesper GP) usmiecha sie czujac rozkosz zblizajacego sie
zwyciestwa i dostrzegajac luke w obronie przeciwniczki rzuca sie do ataku. Przyzywajac imie
Slaanesha, wyprowadza zamaszysty cios i bezlitosnie wykorzystujac przewage umiejetnosci,
zdecydowanym ruchem trafia Tahire w korpus lekko raniac ja zdobionym dlugim lewakiem.

Fanatyk nie ma przeciez sztyletów, nie powinien wiec chyba specowac lewakiem, prawda?
Czy ktos sprawdzał na partyzancie albo innym zawodzie lewak+normalna bron czy spece z lewaka ida? czy to tylko
fanatyk ma na lewaku speca? bo moze cos w kodzie zostało z czasów kiedy rhasneci mieli sztylety?
Awatar użytkownika
Kerhenia
Posty: 91
Rejestracja: 15 sty 2015 21:58

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Kerhenia »

Miecznik też chyba może.

To nie jest tak, że spec może wyskoczyć przy każdej broni, którą można zadać typowe dla niego obrażenia?
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Paulie »

@Aesanel: Wyglada to chyba na blad. Sprawdzilem na szybko bronie, ktorych nie mam wytrenowanych (drzewcowki i sztylety) i dla tych broni uruchamial sie cios specjalny GP, nie fanatyka. Zgloszenie bledu na Arce wydaje sie byc sensownym pomyslem.
@Kerhenia: Nie, spec zawsze byl przypisany do danej broni (np. stary berek mial 2 rozne komendy na speca z torpow i sztyletow). Jak pojawily sie zawody etatowe to spec tez zawsze zadzialal tylko z wybrana na starcie bronia. Po ostatnich zmianach spec powinien byc dostepny tylko dla tych broni, dla ktorych rozpoczelo sie szkolenie w zawodzie.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Nobia
Posty: 112
Rejestracja: 14 lis 2011 17:39

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Nobia »

No dobrze, ale skoro lewak jest magiczny, to może jest to jego taka właściwość, że w niektórych zawodach odpala speca?

Przetestujcie z normalnym lewakiem.
Awatar użytkownika
Adventicus
Posty: 252
Rejestracja: 17 sty 2017 23:00

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Adventicus »

Myśliwy ma speca gp na lewaku (nie posiada innego speca niż zaskakiwanie) nawet przy 0 treningow na broni.
Awatar użytkownika
Agis
Posty: 65
Rejestracja: 05 kwie 2016 12:38
Lokalizacja: Nuln

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Agis »

Masz speca normanie ale nie często Ci się losuje.
Bijąc naginata na partyzanie po zmianie zawodu doskakiwałem z nia ;]
"Odważny umiera raz, a tchórz ginie tysiące razy."
ODPOWIEDZ