Gildie, zawody i kluby

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Bam »

Klub obieżyświatów. W pewnym momencie przestało mi naliczać obpostępy.

Czy po naliczeniu dosyć sporej liczby postępów blokuje się zdobywanie kolejnych na jakiś czas? (tak jak to jest z noszeniem paczek np.)
Czy po prostu trafiłem na rejon, gdzie mimo wielu unikatowych obiektów nie zdobywa się wcale obpostepów i należy to zgłosić jako błąd?
Endless learning the basics...
Obrazek
Awatar użytkownika
Raenn
Posty: 97
Rejestracja: 01 sty 2016 16:27
Lokalizacja: Kraków/Toruń

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Raenn »

Z czego mi wiadomo po zdobyciu pewnej puli obpostępów odpala się dławik w danym rejonie. Powinny wpadać znów szybko jeśli zaczniesz oglądać rzeczy w innych stronach. Albo minie xxx czasu.
Plisko
Posty: 25
Rejestracja: 05 maja 2016 09:57

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Plisko »

O dlawiku mi nic nie wiadomo.
Mozliwe ze sobie wylaczyles expienie tytulu.
obrozwoj
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Bam »

Plisko pisze:O dlawiku mi nic nie wiadomo.
Mozliwe ze sobie wylaczyles expienie tytulu.
obrozwoj
Z tego co rozmawiałem z paroma innymi osobami, to też tak mieli, że trafiali na obszary, na których wcale nie rosły obpostępy mimo wielu unikatowych obiektów na lokacjach. Mieli też tak, że jedna osoba w drużynie łapała obpostępy na nowym terenie, a druga nie. Zgłaszali jako błędy.
Endless learning the basics...
Obrazek
Awatar użytkownika
Raenn
Posty: 97
Rejestracja: 01 sty 2016 16:27
Lokalizacja: Kraków/Toruń

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Raenn »

Jak napisałam, lata temu przeszły mi ambicje na robienie obpostepów, ale wydaje mi się, że jeśli nie rosło już np w Redanii to po przejściu do Temerii pomagało. Nie wydaje mi sie, aby to był błąd a mechanizm mający na celu zmuszenie obieżyświatów do podróżowania na większe odległości.

Edit: Jeśli jesteś pewien, że zmiana rewiru faktycznie nie pomaga to nie wiem.
Ostatnio zmieniony 13 mar 2017 13:30 przez Raenn, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Bam »

Raenn pisze:Jak napisałam, lata temu przeszły mi ambicje na robienie obpostepów, ale wydaje mi się, że jeśli nie rosło już np w Redanii to po przejściu do Temerii pomagało. Nie wydaje mi sie, aby to był błąd a mechanizm mający na celu zmuszenie obieżyświatów do podróżowania na większe odległości.
No nie.
Podróżowanie nie ma nic do rzeczy.
Problem wygląda np. tak, że dokładnie na połowie miasta obpostępy rosną cały czas, a na drugiej połowie wcale.
Endless learning the basics...
Obrazek
Awatar użytkownika
Ivy
Posty: 6
Rejestracja: 01 lut 2017 04:54

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Ivy »

To nie ma znaczenia gdzie Ci przestaną rosnąć obpostępy. Po prostu w pewnym momencie przestają. Może to być i w środku miasta (nawet najbardziej ob-expo-dajnego). Podobnie jak Raenn obstawiałam blokadę, przy czym nie miejscową a czasową. Miejscowej nie sprawdzałam, ale też może być coś na rzeczy.
Dorgann
Posty: 105
Rejestracja: 23 wrz 2016 12:25

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Dorgann »

Ach ten Kuling.
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Bam »

Ivy pisze:To nie ma znaczenia gdzie Ci przestaną rosnąć obpostępy. Po prostu w pewnym momencie przestają. Może to być i w środku miasta (nawet najbardziej ob-expo-dajnego). Podobnie jak Raenn obstawiałam blokadę, przy czym nie miejscową a czasową. Miejscowej nie sprawdzałam, ale też może być coś na rzeczy.
Czasową też obstawiałem, ale jej nie było (może po prostu nie istnieje). W moim przypadku trafiłem na mały obszar, w którym na jego części nie rosną obpostępy w ogóle, a na pozostałych częściach rosną cały czas.
Endless learning the basics...
Obrazek
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Bam »

Obrazek



Piszę o takiej sytuacji jak na tym pięknym obrazku.
Obpostępy rosną bez przerwy na 3/4 miasta, jego okolicy i dalszej okolicy, ale nie rosną w ogóle na 1/4 miasta, mimo, że ta część pełna jest unikatowych obiektów.
Endless learning the basics...
Obrazek
ODPOWIEDZ