Gildie, zawody i kluby

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Eldur
Posty: 36
Rejestracja: 29 mar 2016 10:40
Lokalizacja: Höfuðborgarsvæðið

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Eldur »

@Ethian

Ja już podjąłem decyzję, po prostu potrzebowałem konkretnych danych ;-) Tak czy inaczej dzięki.

.:E
Betra er einn að vera, en illan stallbróður hafa.
Borek
Posty: 6
Rejestracja: 21 lut 2017 16:46

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Borek »

jak waszym zdaniem prezentuje sie zawod partyzanta na tle innych zawodow bojowych?
Tryggvi
Posty: 141
Rejestracja: 08 gru 2013 02:28

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Tryggvi »

Słabo.
Awatar użytkownika
Dhus
Posty: 32
Rejestracja: 15 lip 2015 19:30

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Dhus »

Partyzant to ukrywajka, dobijacz. W innej walce, zwłaszcza samotnej, jest zwyczajnie słaby.

ps. Podbijam swoje pytanie z poprzedniej strony. :)
Slain
Posty: 93
Rejestracja: 23 maja 2012 21:05

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Slain »

Dhus, staż wyorany w zawodzie pozostaje przy zmianie profesji, więc będziesz mógł trenować wszystkie bronie, które miałeś wytrenowane (w tym zawodzie) wcześniej.
Miril
Posty: 54
Rejestracja: 09 lut 2017 23:09

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Miril »

Slain pisze:Dhus, staż wyorany w zawodzie pozostaje przy zmianie profesji, więc będziesz mógł trenować wszystkie bronie, które miałeś wytrenowane (w tym zawodzie) wcześniej.
Czekaj czekaj, chcę się upewnić, że dobrze to załapałem. Jak wybiorę zawód A, będę miał w nim maksymalny staż i zmienię zawód na B, to będę mógł wytrenować wszystko w zawodzie B, bez nabijania "cotygodniowego" stażu dla nowego zawodu?

I przy okazji drugie pytanie - odkrywca podobno może uczyć się języków "ze słuchu". Czy to działa także w przypadku gdy w danej lokacji jakiś NPC gada coś w pogańskim narzeczu, czy tylko w przypadku rozmów między graczami?
Awatar użytkownika
Gumrak
Posty: 29
Rejestracja: 27 lip 2012 13:31

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Gumrak »

Źle. Kończysz zawód A, zaczynasz B - normalnie musisz nabijać cotygodniowy staż. Jednak jeśli najdzie Cię ochota powrócić do zawodu A, wtedy masz tam maksa od razu plus bronie które wyidlowałeś.
Ug.
Awatar użytkownika
Airhil
Posty: 227
Rejestracja: 25 paź 2016 19:49
Lokalizacja: Køge

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Airhil »

Odkrywca uczy się lepiej od NPC niż od graczy. Tych drugich trzeba słuchać naprawdę długo, aby coś podłapać (ale da się).
Borek
Posty: 6
Rejestracja: 21 lut 2017 16:46

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Borek »

A jak statowac takiego partyzanta?
Awatar użytkownika
Dhus
Posty: 32
Rejestracja: 15 lip 2015 19:30

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Dhus »

Miril pisze:
Czekaj czekaj, chcę się upewnić, że dobrze to załapałem. Jak wybiorę zawód A, będę miał w nim maksymalny staż i zmienię zawód na B, to będę mógł wytrenować wszystko w zawodzie B, bez nabijania "cotygodniowego" stażu dla nowego zawodu?
Nie. Wybierasz zawód "A" trenujesz pół roku + kolejne pół dla dodatkowej broni, zmieniasz na zawód "B" który od zera znowu trenujesz pół roku. Jeśli stwierdzisz po jakimś czasie, że chcesz wrócić do zawodu "A", masz w nim 100% stażu i w ciągu chwili możesz wytrenować wszystko od zera do pełni etatu.
ODPOWIEDZ