Gildie, zawody i kluby

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Egvene
Posty: 103
Rejestracja: 23 kwie 2015 18:41

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Egvene »

Trzeba czekać, sam Mortitius Ci mówi - "pość dziecię". Musisz czekać aż będziesz całkowicie wyposzczony (picie i jedzenie).
Yves
Posty: 121
Rejestracja: 04 sty 2015 16:47
Lokalizacja: Przypupek, peryferie Zadupia

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Yves »

Wracam i wracam do kaplicy, próbuję gadać i nic się nie dzieje.
Czyżbym zbyt dosłownie wziął do serca słowa kapłana? "Wowczas jeden z aspektow mojego Pana przemowi do niego, biorac go w swoja opieke."
Powinienem czekać do jakiegoś szczególnego wydarzenia, czy tylko się wypościć?
Po cóż Ci jad z ust sączyć? Czyż serce to nakazało?
Oczyść swe myśli dziecko, byś martwym za życia nie było.
Narmaniel

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Narmaniel »

Bardzo solidnie wypościć. Jest czwartek. Nie jedz, nie pij postacią do następnego czwartku i spróbuj.
Awatar użytkownika
Herin
Posty: 70
Rejestracja: 22 sty 2010 00:25

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Herin »

Można przyspieszyć proces, zwiększyć głód i pragnienie mogą niektóre ziółka (jakie, można znaleźć w zielnikach zamieszczonych przez graczy w bibliotekach)
Yves
Posty: 121
Rejestracja: 04 sty 2015 16:47
Lokalizacja: Przypupek, peryferie Zadupia

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Yves »

Jestem bardzo głodny i spragniony od ponad 24 h gry. Z ziółek korzystałem na początku.

Re: down
Rozumiem, tylko odpowiadam na komentarze. Myślałem, że to nie trwa aż tyle.
Ostatnio zmieniony 21 maja 2015 20:58 przez Yves, łącznie zmieniany 1 raz.
Po cóż Ci jad z ust sączyć? Czyż serce to nakazało?
Oczyść swe myśli dziecko, byś martwym za życia nie było.
Awatar użytkownika
Egvene
Posty: 103
Rejestracja: 23 kwie 2015 18:41

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Egvene »

Musisz poczekać, już parę osób Ci napisało, że to długo trwa. Po prostu pość dziecię. W pokorze oczekuj na swą próbę a będzie Ci dana.
Vipera
Posty: 3
Rejestracja: 24 maja 2015 14:07

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Vipera »

Witajcie!

Jestem nowa w grze i póki co z zwiedzam świat. Czytałam na ArkadiaWiki wątek dotyczący zawodów i ich mnogość przyprawiła mnie o zawrót głowy. Czy moglibyście udzielić mi podpowiedzi, który z nich nada się najlepiej dla niedoświadczonej osoby? Tak, bym mogła na chwilę obecną przetrwać w świecie i móc jakoś sobie radzić.

Będę wdzięczna za podpowiedzi. :)
Awatar użytkownika
Asandra
Posty: 126
Rejestracja: 09 cze 2009 23:44

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Asandra »

Na tym etapie ja bym radziła unikać trenowania zawodu, tylko skupić się na zwiedzaniu i ćwiczeniu się w walce oraz wykonywania questów od enpeców, tak abyś wzrastała poziomem i doświadczeniem. Zawody są sobie jako tako równe i żaden z nich nie został wymyślony stricte dla nowych.
Oczywiście zawody, które na wiki opatrzono komentarzem "Nie aktualne" już nie istnieją, co zdecydowanie zmniejsza ból głowy od dostatku.
Vipera
Posty: 3
Rejestracja: 24 maja 2015 14:07

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Vipera »

Rozumiem, dziękuję bardzo za odpowiedź.

Jaką broń wobec tego powinnam wybrać na początek? Z tego co widziałam wiele zawodów ma różne rodzaje broni i nie wiem która będzie najbardziej odpowiednia.
Awatar użytkownika
Asandra
Posty: 126
Rejestracja: 09 cze 2009 23:44

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Asandra »

Swoją najbardziej ulubioną broń w przyszłości wybierzesz sobie wraz z zawodem, który jest powiązany z danym typem broni. Na razie walcz czymkolwiek, byle dobrym i wytrenuj sobie umiejętność walki tym czymś, a najlepiej każdym typem broni, w gildiach podróżniczych.
ODPOWIEDZ