Gildie, zawody i kluby

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Aika
Posty: 59
Rejestracja: 22 mar 2014 22:05
Lokalizacja: Brugge

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Aika »

Re: powyzsze posty. Jesli macie watpliwosci co do wizualizacji oto przydatna pomocgnomka miecznik.
Madame Directeur, patronne des Elfes, Demi-elfes et voyageurs
Awatar użytkownika
Cyzel
Posty: 97
Rejestracja: 26 sie 2014 18:41

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Cyzel »

Krasnolud z mieczem, i do tego dwurecznym:

Obrazek
Spod mokrego kaptura, miast skołtunionej brody, wyzierał długi i spiczasty nos, niezawodnie określający przynależność posiadacza do starej i szlachetnej rasy gnomów.
Luctanger
Posty: 4
Rejestracja: 16 kwie 2015 22:12

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Luctanger »

Witajcie,

takie szybie pytanie w zawodzie myśliwego -

takie umiejetnosci jak spostrzegawczość, uniki, walka drzewcami, skradanie czy tropienie są dla mnie jasne i oczywiste jest do czego służą.

Ale czy ktoś może mi wytłumaczyć w jaki sposób postać wykorzystuje umiejętność pod tytułem 'łowiectwo"?


Na chłopski rozum an tą umiejętność składają się wszystkie powyższe... a może jest jakaś komenda, która wykorzystuje tę umiejętność?

będę wdzięczny za pomoc

luc
Awatar użytkownika
Gumrak
Posty: 29
Rejestracja: 27 lip 2012 13:31

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Gumrak »

Up - wycinanie skór.
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Haern »

Łowiectwo daje znaczące bonusy w walce ze zwierzętami.
Luctanger
Posty: 4
Rejestracja: 16 kwie 2015 22:12

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Luctanger »

Haern pisze:Łowiectwo daje znaczące bonusy w walce ze zwierzętami.
Podziękował,

czy nie nadwyrężę uprzejmości czarodzieja jeśli spytam jeszcze o rzeczy, które każdy myśliwy powinien znać i rozumieć a jam głupi jak but...

póki co taki ze mnie myśliwy jak z koziej dupy trąba, jednakże udało mi się upolować jakiegoś lisa i borsuka. Mając łowiectwo (pobieżnie) i opiekę nad zwierzętami(trochę) ni jak nie wiedziałem jak się zabrać za wyprawienie skóry czy wydobycie mięsa (podobnież z ogniskiem, gdyż złaziłem dwa lasy wokół Nuln i nigdzie chrustu nie udało mi się zebrać)

dodam, że człeki na mudzie to raczej do wojaczki się palą i ni jak kogoś biegłego w myślistwie spotkać.
Hurio
Posty: 108
Rejestracja: 12 maja 2014 08:53

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Hurio »

Sluza do tego komendy "wytnij skore/mieso z ciala". Warto takze korzystac z komendy "przeszukaj cialo", ktora po zakonczeniu przeszukiwania zwlok mowi Ci co mozesz wyciac z danego ciala.
Kjell
Posty: 70
Rejestracja: 23 kwie 2015 11:01

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Kjell »

Warto jeszcze dodać, że początkowo będziesz w stanie wycinać skóry tylko z drobniejszego zwierza, a z czasem/wzostem opanowania łowiectwa z coraz większego. Z łowiectwem na pobieżnie to nawet z wilka skóry nie wytniesz (przynajmniej z początku, jeśli tylko kilka razy tenowałeś na pobieżnie).
Volmar
Posty: 37
Rejestracja: 26 kwie 2009 14:16

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Volmar »

Mam pytanie odnosnie zawodu barbarzyncy - czy wraz z treningiem speca bede czesciej ogluszal czy jest to jakas stala wartosc? Jak narazie udalo mi sie ogluszyc jednego wroga na jakies 50 specy..
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Gerdia »

Pytanie do odkrywców:
Czy w chwili osiągnięcia języka na poziomie mistrzowskim pojawia się komunikat mówiący o tym, że osiągnęło się maksimum?
Czy łapie się go w nieskończoność mimo, że ma się na mistrza?

Pozdrawiam,
G. :evil:
Ostatnio zmieniony 12 maja 2015 19:08 przez Gerdia, łącznie zmieniany 1 raz.
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
ODPOWIEDZ