Gildie, zawody i kluby

Forum Pomoc dla Początkujących.
Dwing
Posty: 2
Rejestracja: 21 sty 2015 00:06

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Dwing »

Hej.

Nie grałem pare ładnych lat.
Więc traktuje się jak żółtodziób.
Jak ukryć znamie chaosu, symbol pana przed światem? :)
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Werbat »

Napisz do zakonu, pomogą ukryć w jesionowej sukni.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Lofael
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2013 16:19

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Lofael »

Witam, mam pytanie odnośnie zielarstwa, a mianowicie, który zawód teraz oferuje najwięcej treningów?
Wcześniej to był zielarz, a teraz? Myśliwy?

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Eltharis
Posty: 130
Rejestracja: 22 lip 2014 23:39

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Eltharis »

Tak, myśliwy.

Kiedyś myśliwy miał niżej zielarstwo od AJ zielarza. Po zmianach ma co najmniej tak samo jak stary zielarz, a wydaje mi się, że może mieć nawet nieco wyżej (po otrzymaniu etatu od stowarzyszenia).
Awatar użytkownika
Talisa
Posty: 144
Rejestracja: 21 kwie 2015 23:40
Lokalizacja: Skellige IRL

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Talisa »

Er. czy jakos zostaly obciete treningi GP?
Bo nagle mieczy nie moge nawet do pobieznie dociagnac? Jakas reforma?
A wybrany zawod handlarza specjalnie nie oferuje umow bojowych (kiedys mieli miecze na costam w CKNie, nie?). W powiazaniu z brakiem expa poza walka, czarno widze rozwoj fajnej imo postaci :(

edit: zawod kupca rzecz jasna, zanim sie ktos przyczepi.
Everyone is fighting their own battle to be free from their past, to live in the present, and create a meaningful future for themselves. Don't judge, have a heart.
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Gerdia »

Handlarza już nie ma. Teraz jest tylko Kupiec.
I z założenia jest to zawód niebojowy, więc jeżeli Ci to nie odpowiada zmień na coś innego.
Poczytaj informacje o ostatnich zmianach tu: http://www.mudy.republika.pl (ewentualnie 'wiesci' na arce)
oraz dział 'zawody', gdzie masz wyszczególnione co można trenować w danym zawodzie.

Co do treningów GP to może wystarczy poszukać innej gildii podróżniczej/trenera.
Nie w każdym miejscu, każdą umiejętność można trenować na tym samym poziomie.

Pozdrawiam,
G. :twisted:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Awatar użytkownika
Cyzel
Posty: 97
Rejestracja: 26 sie 2014 18:41

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Cyzel »

Wszystkie typy broni da sie wyumiec na pobieznie w gildiach podrozniczych, a kupiec juz od dawna nie ma dostepu do zadnych dodatkowych treningow broni.
Spod mokrego kaptura, miast skołtunionej brody, wyzierał długi i spiczasty nos, niezawodnie określający przynależność posiadacza do starej i szlachetnej rasy gnomów.
Rafghal
Posty: 18
Rejestracja: 24 kwie 2015 15:16

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Rafghal »

<uklon_sie>
Czytałem trochę o zawodach i zastanawiam się między gladiatorem a fanatykiem, przy czym fanatyk nieco bardziej mnie ciągnie. Rodzą się też pytania. Jak z walką na 2 topory? Przystoi krasnoludowi być fanatykiem? Czy żeby rozwinąć na full umiejetności fanatyka, to będę musiał należeć do Mutantów Chaosu? I czy fanatyk na pewno jest lepszy od gladiatoria.
Osobę, która odpowie mogę uraczyć piwkiem karczemnym przy pierwszej możliwej okazji :)
<uklon_sie>
Awatar użytkownika
Duruk
Posty: 63
Rejestracja: 13 maja 2009 08:15

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Duruk »

Nic nie stoi na przeszkodzie byś walczył na dwa topory :) Prawdziwemu krasnoludowi tylko sztylety nie pasują ;)
Żeby w pełni wyuczyć się zawodu fanatyka musisz przystąpić do jakiegoś stowarzyszenia (niekoniecznie Mutantów), które poleci Cie trenerowi.
Bez stowarzyszenia możesz wyuczyć się fanatyka (bądź dowolnego innego zawodu) do pewnego pułapu.
Co do sprawy, który zawód jest lepszy ... każdy ma swoje gusta, zależy też od tego jak chcesz grać.
Chodzą pogłoski, że gladiator jest najlepszy do samotnego expa. Ale czy na pewno? ...

P.S. W sprawie piwa szukaj na arce ;)
Rafghal
Posty: 18
Rejestracja: 24 kwie 2015 15:16

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Rafghal »

Każde stowarzyszenie może mnie polecić? Jeśli nie, to gdzie jest Jakaś lista?
ODPOWIEDZ