Gildie, zawody i kluby

Forum Pomoc dla Początkujących.
Kinrim
Posty: 22
Rejestracja: 18 kwie 2014 15:05

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Kinrim »

Od ledwo :) Masz jakieś suby?
Moagim
Posty: 1
Rejestracja: 05 kwie 2015 16:18

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Moagim »

Cześć wszystkim!

Jak tam wrażenia po zmianach w partyzancie?

Zawsze bardzo mi się ten zawód podobał ale jako postać grająca dość mało i raczej solo problemy w expieniu mnie skutecznie odstraszały. Przypuszczam, że spec 1 vs 1 nie jest mocarny ale jak oceniacie nowe doskakiwanie? Idzie pograć solo po ostatniej zmianie?

Pozdrawiam i dziękuję!
Hargrim

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Hargrim »

Mam pytanie odnośnie do wyznaniówki Grimnira.

Trzeba dostarczyć 2 głowy - mutanta oraz krasnoluda chaosu.

Głowę mutanta spod Loren kapłan przyjął, natomiast po wyprawie na ziemie czaszki i znalezieniu samotnego krasnoluda chaosu okazało się, że odciąłem głowę "krasnoluda", a nie głowę "krasnoluda chaosu". Od początku miałem złe przeczucia i miałem rację - głowa nie została zaakceptowana.

Wygląda mi to na błąd...

Pomocy?
Awatar użytkownika
Duruk
Posty: 63
Rejestracja: 13 maja 2009 08:15

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Duruk »

Sprobuj zatem w obozach
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Paulie »

Hargrim pisze:Mam pytanie odnośnie do wyznaniówki Grimnira.

Trzeba dostarczyć 2 głowy - mutanta oraz krasnoluda chaosu.

Głowę mutanta spod Loren kapłan przyjął, natomiast po wyprawie na ziemie czaszki i znalezieniu samotnego krasnoluda chaosu okazało się, że odciąłem głowę "krasnoluda", a nie głowę "krasnoluda chaosu". Od początku miałem złe przeczucia i miałem rację - głowa nie została zaakceptowana.

Wygląda mi to na błąd...

Pomocy?
Jezeli jestes pewien, ze wyciales glowe z krasnoluda chaosu to <zglos blad> w npc'u od wyznaniowki.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Hargrim

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Hargrim »

Byłem w obozie, to był samotny krasnolud chaosu w obozie za hobgoblinem na bramie (odnalezienie jakiegoś obozu bez mappera to katorga!).

Ok, to zgłaszam błąd, dzięki.
Awatar użytkownika
Denea
Posty: 246
Rejestracja: 16 mar 2010 01:30
Lokalizacja: Legionowo

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Denea »

Moagim pisze:Cześć wszystkim!

Jak tam wrażenia po zmianach w partyzancie?

Zawsze bardzo mi się ten zawód podobał ale jako postać grająca dość mało i raczej solo problemy w expieniu mnie skutecznie odstraszały. Przypuszczam, że spec 1 vs 1 nie jest mocarny ale jak oceniacie nowe doskakiwanie? Idzie pograć solo po ostatniej zmianie?

Pozdrawiam i dziękuję!
Hej!

Nie wiem, jak to wyglada u wiewiorek, czy innych osob, ale mnie sie expi sporo latwiej. Roznicy w sile speca czy to walczac samotnie, czy w druzynie, nie zauwazylem jakiejs duzej. Wlasciwie nie zauwazylem zadnej roznicy. Utrudnione jest tropienie, przez co i przemykanie sie po expowisku i atakowanie z zaskoczenia utrudnione.

No i jeszcze co do latwiejszego expienia samotnym partyzantem. Sam czesto, gesto chodzilem i wciaz chodze expic w pojedynke. Przed zmianami byla masakra, musialem wycinac orki przez godzine, zeby zobaczyc nieznaki. Teraz idzie mi duzo latwiej. Czasowo nie powiem dokladnie ile na nieznaki, ale licze, ze czas skrocil sie o jakies 40%. Tyle ze pewnie spory wplyw na to ma fakt, ze umy zaczely mi dosc szybko spadac, a to znowy przeklada sie na mniejsza sile bojowa i tym samym nieco wiekszy exp ze wszystkiego (a przynajmniej tak mi sie zdaje, ze to tez ma niemaly wplyw).

Ogolnie moge powiedziec, ze jest latwiej. :)

Zaloz zerrikanke to pomoge :) Bedziem expic i walczyc za smoki ;)
Ble... Ble? Ble!
Astor
Posty: 37
Rejestracja: 05 sty 2015 22:57

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Astor »

Cześć wszystkim.
Mam pytanie związane z zawodem gladiatora - zostałem do niego przepięty po zmianach w zawodach. Czy mogę zmienić broń do trenowania u trenera zawodu z maczug na topory?
Awatar użytkownika
Eltharis
Posty: 130
Rejestracja: 22 lip 2014 23:39

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Eltharis »

Teraz możesz trenować wszystkie bronie, ale nową wybierasz dopiero po ukończeniu szkolenia w obecnej.

Nie wiem, czy możesz zmienić broń podczas szkolenia, ale na pewno możesz tylko na chwilę zmienić zawód na inny, by potem natychmiast wrócić do gladiatora i wybrać inną broń. Niestety w tym przypadku zapewne stracisz staż. Co prawda będzie to 1.5 miesiąca w plecy, zamiast 3 miesięcy do wymaksowania maczug (lub 4.5, w przypadku postaci w stowarzyszeniu, jeśli się nie mylę).

Z drugiej strony docelowo na pewno będziesz chciał wytrenować wszystko (miecze, topory i maczugi) do końca, bo czemu nie?

Edit:
@Fung - to ciekawe. Byłem niemal pewien, że zmiana zawodu resetuje staż i wybraną broń, ale muszę się przyznać, że nie sprawdzałem. Z tego by wynikało, że jak wymaksujemy zawód A, potem zmienimy na B i wymaksujemy, to po zmianie z powrotem na A mamy od razu zawód A z pełnym stażem i kompletem umiejętności (zakładając, że stać nas na pokrycie kosztów różnicy umów i specjala). Warto wiedzieć.
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2015 09:25 przez Eltharis, łącznie zmieniany 1 raz.
Fung
Posty: 2
Rejestracja: 02 kwie 2015 06:39

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Fung »

Wziecie innego zawodu i powrot do poprzedniego: Nie stracisz stazu, ale nie da ci to mozliwosci ponownego wyboru broni. Bedziesz musial ponownie wydac zloto i wytrenowac speca. Pogódz sie z maczugami i ciesz sie, ze nie schrzaniles az tak jak ja, wybierajac dwureczne maczugi jako barbarzynca :-) Kiedyś tam pojawi się ta druga broń w gzpomoc - wtedy "rozpocznij trening w dodatkowej broni".

Kod: Zaznacz cały

10:56:49p | Decydujesz sie porzucic stary fach i rozpoczynasz trening w zawodzie fanatyka.
10:59:21p | Decydujesz sie porzucic stary fach i rozpoczynasz trening w zawodzie barbarzyncy.
10:59:21p | Muskularny srebrzystobrody mezczyzna marudzi do ciebie: Nie mozesz wybrac zadnej dodatkowej broni do treningu.
ODPOWIEDZ