Gildie, zawody i kluby

Forum Pomoc dla Początkujących.
Gavin
Posty: 10
Rejestracja: 01 maja 2014 13:22

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Gavin »

Do ilu typów zrzeszeń można przynależeć w jednym momencie?

Mogę wybrać sobie po jednym klubie, pochodzeniówce, stowarzyszeniu i wykonywanym zawodzie? Czyli przykładowo, zostać pijakiem ze Skellige, członkiem Mutantów Chaosu i zawodowym rybakiem? :)

Swoją drogą, Obieżyświaci to klub, czy zawód, bo na arkadia wiki wymienia się ich w obu działach?
Awatar użytkownika
Tuna
Posty: 108
Rejestracja: 22 gru 2013 07:09

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Tuna »

Możesz przynależeć do dowolnej liczby klubów, jednym wyjątkiem są Wyznawcy - możesz zdecydować się tylko na jeden kult, a reszta tak jak sam napisałeś.
Obieżyświaci to klub oraz zawód (zbieżność nazw).

Tak więc do tego, co sam napisałeś o sobie mógłbyś być jeszcze dajmy na to na przykład jeszcze członkiem innych klubów - Górnikiem, Obieżyświatem, itd i jeszcze Wyznawcą KogośTam.
Nie ma za co! 8-)
Ulf pisze:Witaj Tuńczyku!
ps wiedziałaś, że Tuńczyk - to po łacinie 'Przyjaciel Żółwia' (Tuń - przyjaciel, Czyk - żółwia)? ;)
Rork pisze:“ Tuńczyk ma 14% białka! masa po nim przyrasta szybciej niż populacja cyganów na Słowacji! ”
Awatar użytkownika
Einholt
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 15:29

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Einholt »

Gavin do klubow mozesz dolaczyc ilu chcesz, ale wyznanie, pochodnie i stowarzyszenie tylko po jednym w danym momencie.
Awatar użytkownika
Goar
Posty: 14
Rejestracja: 17 kwie 2014 01:25

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Goar »

Hmmm... Powie mi ktos jak dostac sie do zelazobrzuchow? Poszedlem tam juz 3 razy i 45 koron psu w... Wiadomo co :| Jak oceniam moja i jego sile to 'wydaje ci sie, ze jestes niewiele silniejszy' <- to chyba oznacza, ze jednak silniejszy. Co zrobic zeby z nim wygrac?
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Tercoral »

Pewnie podexpic :P

A ocenie nie ufaj nawet na "perfekcyjnie" nie dziala tak jak trzeba.
Tęczowe serce... :oops:
Awatar użytkownika
Kari
Posty: 24
Rejestracja: 14 kwie 2014 14:25

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Kari »

Emmm... Jak zwiekszyc 'Ogien swojej wiary'?
Wydalam juz z pol mithryla (Na raz!) na znicze, a on ciagle mi z tym tekstem:
Pytasz dostojnego czerwonoodzianego kaplana o ofiare.
Dostojny czerwonoodziany kaplan kreci smutno glowa.
Dostojny czerwonoodziany kaplan mowi: Plomien twojej wiary ledwo sie tli, corko. Juz czas go rozniecic.
Wie ktos co zrobic zeby mi tak nie smecil? x.x

//edit do urny wrzucilam juz wiele przedmiotow, zapalilam wiele zniczow(?), a on nadal to samo. Nikt mi nie pomoze rozwiazac problemu?
"...But now the rains weep o'er his hall,
With no one there to hear.
Yes now the rains weep o'er his hall,
And not a soul to hear...."
Gavin
Posty: 10
Rejestracja: 01 maja 2014 13:22

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Gavin »

Miałbym pytanie odnośnie wyznawców Ranalda.

Arkadia wiki, oraz sam npc zlecający zadanie inicjacyjne, utrzymują, że w zależności od sposobu poradzenia sobie z problemem, w nagrodę otrzymujemy inną "specjalizację" wraz z innym pakietem emotów.

I tak, o ile ścieżka łotra jest dość prosta, bo wymaga jedynie uważnego czytania opisów i wprowadzenia wynikających z nich komend, to druga droga (krasomówcza) jest o tyle kłopotliwa, że npc to niemowa od którego za cholerę nie można uzyskać żadnej podpowiedzi.

Grzebiąc w archiwum forum, doszukałem się podobnego problemu i odpowiedzi, że npc jest zbugowany. Wciąż jest? Jak to ugryźć?
Slain
Posty: 93
Rejestracja: 23 maja 2012 21:05

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Slain »

Gavin:

Musisz uzbroić się w cierpliwość i uważnie słuchać tego, co rzuci od czasu do czasu sklepikarz.
Gavin
Posty: 10
Rejestracja: 01 maja 2014 13:22

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Gavin »

Idlowałem godzinę, przez którą nie odezwał się ani razu.
To taki test enduro, czy coś jest nie tak? ;)
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Tercoral »

W takich przypadkach czasem pomaga wyjscie z i wejscie na lokacje.
Tęczowe serce... :oops:
ODPOWIEDZ