Ogólna mechanika muda

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Freyr
Posty: 40
Rejestracja: 14 paź 2013 10:59

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Freyr »

Witam,

Zauważyłem, że pojawiła się możliwość expienia zawodu poprzez użycie formy. Chciałem się dowiedzieć jak to aktualnie działa. Czy w tygodniu muszę przeznaczyć odpowiednią ilość form, tak by dostać nowy zestaw umiejętności równy temu, co mogę w tydzień wyidlować? Czy jest jakieś maksimum tygodniowe jakie mogę osiągnąć expiąc zawód? Ile form należy wykorzystać, by otrzymać równoznaczność tygodnia idlowania?

Z góry dzięki, pozdrawiam.
This land is ours and we'll see it wiped clean
Of the scourge that has sullied our hopes and our dreams
Numeron
Posty: 138
Rejestracja: 31 paź 2010 08:30

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Numeron »

Nadal co tydzien dostajesz 4% zawodu jesli spedzisz w grze minimum 5h.

Forma daje nieograniczone mozliwosci nieziemska forma = 0.8% zawodu, czyli teoretycznie moglbys zrobic caly zawod w 1 dzien, gdybys nadazyl expic i placic za umy.
Drubin
Posty: 63
Rejestracja: 06 lip 2015 22:14

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Drubin »

Pewnie kiedys juz bylo, ale zaginelo w pomroce forum.

1. Czy da sie pokroic rybe/mieso na mniejsze kawalki by oswajac nimi zwierze? Ktos o to kiedys pytal.
2. Co to znaczy 'jeden typ jedzenia na kilka dni' (to cytat z Rafgharta) - czy chodzi o dni w RL, czy o dni w sensie czasu gry?
Shira

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Shira »

Odnośnie punktu 1: nie wiem czy coś się zmieniło czy nie, ale według mnie wciąż nie można pokroić na kawałki przyswajalne dla zwierząt. Można złowić mniejszą rybę oczywiście.

Odnośnie punktu 2: dni w rl, chociaż mogłeś to i sam sprawdzić na arce, codziennie próbując karmić tym samym jedzeniem, którym nakarmiłeś np. wczoraj
Drubin
Posty: 63
Rejestracja: 06 lip 2015 22:14

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Drubin »

Shira pisze:Odnośnie punktu 2: dni w rl, chociaż mogłeś to i sam sprawdzić na arce, codziennie próbując karmić tym samym jedzeniem, którym nakarmiłeś np. wczoraj
No wlasnie mam wrazenie, ze juz calkiem sporo tych dni minelo i dalej niektorymi typami jedzenia nie da sie nakarmic dlatego wolalem podpytac.
Awatar użytkownika
Kerhenia
Posty: 91
Rejestracja: 15 sty 2015 21:58

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Kerhenia »

Zeby nie bylo, nie jestem pewna tego co pisze.

Wydaje mi sie ze gdy ja oswajalam swojego zwierzaczka to co trzy arkowe dni moglam podawac ten sam posilek

nienawidze pisac z telefonu, wybaczcie jakosc wypowiedzi
Shira

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Shira »

Kerhenia pisze:
Wydaje mi sie ze gdy ja oswajalam swojego zwierzaczka to co trzy arkowe dni moglam podawac ten sam posilek
Potwierdzam, przy owocach trzy - cztery dni.
Awatar użytkownika
Artak
Posty: 247
Rejestracja: 15 kwie 2015 16:40
Kontakt:

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Artak »

Kerhenia pisze:Zeby nie bylo, nie jestem pewna tego co pisze.

Wydaje mi sie ze gdy ja oswajalam swojego zwierzaczka to co trzy arkowe dni moglam podawac ten sam posilek

Raczej gnomie, a nie arkowe :)
Plisko
Posty: 25
Rejestracja: 05 maja 2016 09:57

Staz

Post autor: Plisko »

Niezgildowany zmienia zawod. Postaci zapisuje sie staz?
Balkrag
Posty: 126
Rejestracja: 24 cze 2016 07:34

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Balkrag »

Tak
ODPOWIEDZ