Ogólna mechanika muda

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Kerian

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Kerian »

Z duza doza prawdopodobienstwa powiem nie.
Ukryty elfi mag siedzący na koniu, rzucający błyskawice z craftowanej księgi, by bronić swojego domku.
Awatar użytkownika
Dymhard

Post autor: Dymhard »

Ostatnio często zgonię. Przeczytałem artykuł 'śmierć' na wiki. Wiadomo że trzeba odrabiać. Jednak zastanawia mnie jedno. Mam zawsze wyłączoną formę. Wszystko idzie do expa bojowego. Czy obecnie exp bojowy po śmierci wchodzi tylko w odrabianie czy podbija mi cechy po skończeniu odrabiania. W sensie będę silniejszy jak odrobię te cechy bo zdobyłem exp bojowy.

Jeśli exp bojowy podczas odrabiania służy tylko odrobieniu to przełączę na formę.
Awatar użytkownika
Adventicus

Post autor: Adventicus »

Jak zezgonisz odrabiasz zgona, jak skończysz odrabiać zgona odrabiasz formę (jeśli jest włączona) potem idzie ci w expa jak przed zgonem. Z własnego doświadczenia odrabiasz to co miałeś przed zgonem nic mniej nic więcej. Dodatkowo jeśli miałeś ustawienie 22100 przed zgonem a potem zdedzisz i zmnienisz na 21200 to dalej wrócą ci staty takie jak miałeś przed zgonem (przy pojedyńczych zgonach nie wiem jak starasz sie skillować do spodu jeszcze nie testowałem) przynajmniej tak to wygląda z mojej ograniczonej obserwacji.
Eti

Post autor: Eti »

Dziś rano oceniłam monety. Miałam 100 sztuk zlotych monet. Zarobiłam dziesięc złotych monet, włożyłam do sakwy, ponownie oceniłam i mam ich 210. To już nie poraz pierwszy kiedy wydaje mi się że mam dużo więcej lub mniej pieniędzy niż np przed godziną czy dwiema.

Czy to jakiś błąd przy ocenie? Od czego to zależy? Poziom inteligencji postaci? Zmęczenie? Inflacja w Isthar?
Awatar użytkownika
Kerian

Post autor: Kerian »

Ocena nie jest dokładna. Policz złote monety
Ukryty elfi mag siedzący na koniu, rzucający błyskawice z craftowanej księgi, by bronić swojego domku.
Eti

Post autor: Eti »

Dziękuje! A już chciałam błąd zgłaszać. :)
ODPOWIEDZ